Abraham Hicks – Jak posuzovat “reálná” fakta aneb jak se tvoří přesvědčení

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci článku):

Host: Můj největší problém je… není to vlastně můj problém, ale zjistila jsem, že při komunikaci s druhými cítím odpor. Například na mé škole jsou dva lidé, ke kterým jsem velmi připoutaná, mám je moc ráda, a vážím si jejich názorů a toho, čemu věří. Zároveň cítím, že za určitou situací je něco víc než to, co říkají.

Abraham: Nebo to, co jsou schopni vidět.

Host: Ano. Nezakládají své pocity tolik na tom… spíš svá přesvědčení nezakládají na svých pocitech, ale zakládají je na faktických důkazech. Srovnávají svá přesvědčení s fakty, vědou. Studují fakta, než si vytvoří nějaké přesvědčení.

Abraham: Je snadné pochopit, proč to lidé tak mají. Fakta totiž existují. Když se zaměřujete na fakt, nabízíte vibraci toho faktu, a když ji nabízíte dost dlouho, stane se to vaším přesvědčením, což se pak stane vaším bodem přitažlivosti, který to přesvědčení potvrdí jako pravdivé. Je zajímavé, že pokud se dostatečně dlouho na něco zaměřujete, tak se to vibračně stane vaší součastí a pak se to stane vaší pravdou. Pak říkáte: “Vidíš, měl jsem pravdu.”

death_valley_sky-wallpaper-1920x1080

My na to: samozřejmě, takto funguje zákon přitažlivosti. Nemůžete používat to, že někdo jiný to vytvořil nebo že to existuje, jako potvrzující kritérium, jestli byste se na to měla zaměřovat nebo ne. Jako své kritérium musíte použít to, jak se při zaměřování na to cítíte. Cokoliv, na co se zaměřujete, se nakonec stane skutečností.

Nemůžete ničemu věnovat stále pozornost, aniž byste se k tomu přibližovali. Vždy to vypadá jako takový velký rozpor, protože většina lidí… přesně jak říkáte, jakoby si mysleli, že se musíte dívat na realitu a pak podle toho žít život. Zamyslete se nad tím, jak to funguje. Ti lidé to myslí dobře. Když nic nevíte o vibraci a nenašli jste souvislost mezi vibrací a touto vibrační mezerou, když jste svou cestu nevyčíslili, když jste odpojení od svého vedení, které vás vždy směřuje k vaší prosperitě, pak se díváte na svět a vidíte něco, co vás těší, a řeknete: “To je dobrá věc. Toho chci víc.” Pak spatříte něco, co vás netěší, a řeknete: “To je špatná věc. To nechci.”

neon_void-wallpaper-1920x1080

Ale lidé, co tohle dělají, si neuvědomují, že když něčemu říkáte ANO, zahrnujete to do své vibrace a stává se to součástí vaší pravděpodobné budoucnosti. Když něčemu říkáte NE, je to jako byste tomu říkali ANO, protože vaše pozornost to aktivuje ve vaší vibraci. Samozřejmě, že je lepší pocit si volit chtěné věci a volit proti nechtěným věcem. Samozřejmě, že byste rádi, aby ty nechtěné věci zmizely. Ale když začnete chápat, že neexistuje nic takového jako NE ve vibračním vesmíru, který je založen na zahrnutí… cokoliv, čemu věnujete pozornost, zahrnujete do své vibrace.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Soustavné ladění se na pocit, že vše je v pořádku

Když to pochopíte, budete mít novou sadu kritérií, podle kterých budete hodnotit. Esther se směje sama sobě, protože občas se ocitne na jedné straně problematiky, a někdo v televizi bude na špatné straně dané problematiky. Esther s tím člověkem pak má diskuzi, jakoby jeho názor měl něco společného s jejím životem. Někdy je těžké si připomenout, že to, co si ostatní myslí, a dokonce to, co svět ukazuje jako zdánlivou realitu, neznamená ani Ň ve vztahu k vašemu životu. S vaším životem souvisí jen to, co máte aktivované ve své vibraci.

sunlight_through_trees-wallpaper-1600x900

Spousta lidí jsou tak ovládaní sílou vlivu, že si myslí, že jedině skrze přesvědčování…

Host: Skrze akci.

Abraham: …skrze akci, skrze přesvědčování a požadování reakce se něco děje. Proto opakovaně říkáme… je to jako vědec nebo fyzik, který objeví lék na určitou nemoc. Tu nemoc si tedy daný člověk, který je vibračně v nesouladu, vyléčí. Ale s vibračním nesouladem nic neudělá, a tak dostane další nemoc. Pak další lék tu nemoc odstraní, ale vibrační nesoulad tam stále je, a tak se objeví další nemoc. Nepřijde vám zajímavé, že s veškerým vývojem vědy a lékařství stále nalézáte nevyléčitelné nemoci? Snažíte se na ně najít lék, než abyste našli jejich příčinu. Příčina je vibrační a cítíte ji ve svém břichu. Cítíte ji ve svém emočním centru.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak mě jako překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji. Více se dozvíte ZDE.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *