Abraham Hicks – Řešení všech problémů

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Hrál jsem na koncertech, takže to s mikrofonem umím. Je skvělé tu být. Chtěl bych se podělit se skvělým příběhem. A také na něco zeptat. Ten příběh souvisí se zákonem přitažlivosti a co se následkem něho děje kolem nás. Jsem běžec. Běhám rekreačně. Rád běhávám blízko domova. Žijeme ve městě Carmel. A tak mohu běhávat po jedné velmi krásné pláži. Abych řekl, jak to začalo, před pár lety jsem běhával podél silnic, po kterých jezdívaly turistické autobusy směrem k té pláži.

Ze začátku na mě braly ohledy, vždy kolem mě projely bez problému. A pak jeden z nich se ke mně dost přiblížil a od té chvíle mě autobusy začaly trochu štvát. Posléze jsem si začal přitahovat více autobusů. Než jsem jednoho dne potřeboval jít na záchod, a čekal jsem až na ten, který je nedaleko golfového hřiště. A na tom záchodu mají jen jednu kabinku. A k tomuto malému parkovišti přijel autobus. A zabavil ten záchod pro cestující. Takže to mě dost namíchlo.

Jak k tomu došlo, tak pak mě napadlo, “Počkat chvíli. Tu cestu postavily pro auta, To já jsem tady nevítaný. Musím se odpoutat od své zlosti na autobusy.” Věděl jsem, že musím začít pivoting. Mluvit o pozitivních aspektech autobusů. Došlo mi to dost rychle. Uvědomil jsem si, že ta cesta je pro autobusy a já bych měl ustoupit stranou. A také přivážejí do oblasti hodně turistů, kteří jsou z jiných zemí. Lidi, kteří se k zálivu třeba tak často nedostanou. A tito lidé si užívají návštěvu této oblasti, ve které žiju a kterou tak miluji.

orange-nebula-space-hd-wallpaper-1920x1080-1827

A většina řidičů autobusů jsou velmi dobří řidiči. Jsem rád, že jste se předtím zmínili u autobusech, tak jsem si na to vzpomněl. A začal jsem oceňovat přítomnost těch autobusů. Přináší peníze do naší ekonomiky. Nacházel jsem jejich pozitivní vlastnosti. A nakonec jsem si řekl, “Jak narazím na další autobus, tak ustoupím stranou a přátelsky zamávám řidiči. Podívám se mu do očí a přátelsky mu zamávám.” To bylo asi před 3 lety a od té doby jsem na žádný autobus nenarazil.

Abraham: Teď my máme příběh pro vás. Jerry a Esther se rádí prochází v jednom parku. Přijedou k němu autem a pak se půl hodiny prochází. A na silnici, která vede k tomu parku, se spousta lidí prochází a běhá. Jako vy. A pro Esther a Jerryho je pak těžké se kolem nich autem vyhnout. A někdy musí vjet do protisměru, aby se těm lidem vyhli. Lidem, kteří o nich často ani neví.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak napravit problémy, které vás trápí?

Z publika: Jsou tam značky – “Nechoďte po této straně silnice”.

Abraham: A jsou tam značky, na kterých se píše, “Nechoďte po této straně silnice”. Jerry tedy Esther povídá, “Zatrub na ně.” A Esther povídá, “Nemůžu. Nemám ráda, když na mě lidé troubí. Nemůžu se přimět, abych na ně…” A Jerry pak řekne, “Dobře, tak za tím člověkem jeď až nahoru na kopec. Nebo vjeť do protisměru.” Vždy se kvůli tomu tak trochu dohadují. Esther si teda koupila malý zvonek na kolo. A tak jeli po té silnici do kopce poprvé s tímto zvonkem. Nebyl tam nikdo, na koho by mohli zazvonit. Nebyl tam nikdo jak byl týden dlouhý. A oba dospěli k tomuto důležitému závěru stejně jako vy.

Jakmile najdete řešení a sladíte se s ním, problém zmizí.

Host: Sám od sebe.

sunset

Abraham: Můžete to použít úplně na vše. Jak najdete řešení, pak to řešení vyčistí vaši energii a problém už k vám nemůže přijít, protože vaše vibrace… Ten zvonek byl symbol, ale ve skutečnosti je přiměl, aby byli vibračně v souladu s řešením. A nemůžete být ve vibračním souladu současně s řešením a problémem. A to bylo to, co jsem si z toho vzal. Byly to 3-4 roky běhání, je úžasné, jak to funguje. Jerry a Esther se rozhodli, že to použijí na všechno. Protože pro každý problém existuje řešení. A čím rychleji to řešení najdou…

Ale většina lidí si neuvědomuje, že vy jste díky své zkušenosti objevil a Jerry a Esther teprve tento týden, že řešení, které hledáte, není v chování toho autobusu. Řešení, které hledáte, se nachází ve vašem vibračním souladu. A jak to řešení najdete, celý vesmír se podle toho musí zařídit.

Host: Je to úžasné.

Abraham: Vskutku je. A nyní?

Host: Chtěl jsem se teda zeptat na to, co se mi stalo při běhání. Došlo k tomu před pár týdny. Jak jsem běhal, uvědomil jsem si, že každý člověk, kterého jsem míjel, “Ten má vortex tvoření. Ten také. A ten a ten také.” Jsem tak trochu přátelský běžec. Když běhám, tak na druhé nekřičím: “Ahoj!” Ale když se na mě podívají, tak jim třeba zamávám. Jak jsem si to při tom běhu říkal, nejméně 3-4 lidé se mi podívali přímo do očí a řekli: “Ahoj!”

Co to je? Řekněte mi, co to znamená? Nedíval jsem se na to, co se dělo. Nesnažil jsem si to nějak vykládat. Jen jsem oceňoval, že všichni kolem mají vortex tvoření.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Výhody Facebooku a internetu

Abraham: Poslechněte si ta slova: “Oceňuji.” Tohle je to, čemu říkáme “ždímání vortexu”. Když jste ve vortexu a oceňujete to, a jste posléze inspirován k chování zevnitř vortexu, pak se setkáte s těmi, kteří jsou na vás připravení a vy na ně. Jde o spolutvoření v tom nejlepším slova smyslu.

Host: Moc vám děkuji. Vše se naprosto dokonale odvíjí.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

4 komentáře

  1. Ahoj Dajwe, čím dál tím lepší výběr 🙂 A nová úprava s titulky se ti vydařila. Těším se na další a další videa.

  2. Dajwe, moc pěkné. Při posledním odstavci mi přeběhl mráz po zádech. To je ONO! OCEŇUJI.

  3. Dekuji,ze se ke me toto dostalo…v pravou chvili..nejak jsem to zase pozapominala…jak jednoduche…de
    kuji pane Abraham Hicks….

  4. Diky i panu Dajw …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *