Abraham Hicks – Rezonujte jen s věcmi na své vibrační úrovni

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Abraham: Slyšíme vás si říkat: “Kde jsou ženy? Kde jsou ty ženy?”

Host: Dobrá, moc vám děkuji, Esther a Jerry. Tohle je otázka pro ženy i muže. Zdá se, že lidstvo… Z toho, co podle brzké zaznamenané historie na této planetě chápu, je to, že lidstvo je nejen fascinováno ale téměř zlákáno představou neopětované lásky. Zdá se, že příběhy jako Romeo a Julie a ostatní tragédie a knihy a filmy… zejména písně. Slyšeli jste některé dnešní písničky? Ladili jste se na naše rádiové frekvence? “Vážně tě chci, bejby, ale vím, že ty mě nechceš.” Takové věci se v nich zpívají. A tyto zní špatně… a pak: “Radost, radost, radost, je tam jen pro tebe.” Z nějakého důvodu tyto písně… omlouvám se. Ne, že se mi to nelíbí.

Abraham: Všiml jste si, že písně, které se vám líbí, jsou ty, které jsou ve vašem vibračním rozpětí?

Host: Ano. Vibračním rozpětí světa.

Abraham: Ne světa, ale vašem vibračním rozpětí. Jinými slovy… Mluvili jsme o tom dříve. Pokud se stále zaměřujete na to, že vám chybí něco, co chcete, pak někdo, kdo zpívá o radosti, vás bude iritovat. Jo. Více rezonujete se zkrachovalou láskou, a že je vše těžké… Ale chceme, abyste se naladil na píseň toho, kým skutečně jste. Zdroj uvnitř vás zpívá píseň a dokáže ji zpívat tak, abyste ji chtěl slyšet.

Zdroj uvnitř vás dokáže zpívat způsobem, který je moderní, chce se vám ho poslouchat ušima, se kterými jste zvyklí. Je to optimističtější píseň. Je to píseň, která říká: “Není nic, čím byste nemohl být, dělat nebo mít.” Zatímco vidím, že se ke mně neblížíš, část mě ví, že tam na mě čekáš. Vibračně se připravuji na podobné písně jako je tvá. Když se oba z nás střetnou, oba naladění na zdrojovou energii, která je námi, bude mezi námi taková láska, kterou nikdo ještě neviděl. Sexuální interakce mezi těmi, kteří jsou vibračně sladění s tím, kým jsou, je sexuální interakce, kterou chcete zažít.

Host: To zní dobře.Děkuji.

Abraham: Co je podle vás širším trhem? Kdybyste skládali píseň… jsou širším trhem ti, jejichž láska selhala, že ji ještě nenašli, nebo jsou širším trhem ti, kteří jsou v souladu? Kde je více lidí? Otázka, kterou si chcete položit… spousta se snaží zalíbit trhu, tak ti, co mají něco na prodej, se ptají: Co lidé chtějí? S čím svět nejvíce rezonuje? Sladím svou vibraci, aby rezonovala s nimi. Vytvořím produkt, který bude rezonovat s větší částí světa. My na to: To podle nás není dobrý nápad. Na vašem místě bychom se vibračně sladili s tím, kým jsme, a vytvořili vlastní mezeru na trhu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jste dokonalí takoví, jací jste

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *