Abraham Hicks – Řídit se impulsy znamená jít po cestě nejmenšího odporu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Abraham: O čem chcete mluvit?

Host: No…

Abraham: Na co jste myslela, když jste zvedla ruku?

Host: Ráda pomáhám lidem. Dělám to hodně. Velmi svou práci miluji. A… Zajímá mě… je v pořádku neznát další krok. Jen se cítit dobře…

Abraham: To je ještě lepší. Protože pokud se řídíte impulsy, jdete po cestě nejmenšího odporu. která vás zavede za tím, co chcete, a budete si tu cestu užívat. Tato cesta se neustále odvíjí. Pokud se oprostíte od potřeby vše znát, budete mnohem šťastnější. A v každém momentu budete přijímat bohatší zážitky. Někdy přehlédnete nápis na zdi. I když ho máte před sebou, přehlédnete ho. Nevšimnete si vodítek, protože se tak moc snažíte uvidět celkový obraz, že přehlížíte detaily malého obrazu. Přehlížíte detaily obrazu tady a teď.

luxury_resort-wallpaper-1366x768

Víte… tohle bude vždy pravdivé… že nikdy nebudete cítit… nikdy nebudete cítit v budoucnosti? Cítíte pouze v přítomnosti. A kvůli svému odhodlání znát všechny detaily budoucnosti, které nemůžete znát, se v přítomnosti cítíte špatně. Dostaňte se do toho obecného místa. Esther si na palubovku svého auta dala cedulku, která se odráží v okně… když se na ni podíváte, nejde přečíst, ale když ji dáte na palubovku, odráží se, a je na ní napsané: Vždy mi vše vychází. Nic víc vědět nepotřebujete. “Věci mi vždy vychází.” Ne věci mi vyšly nebo věci mi vyjdou, ale věci mi vychází.

Chtěla byste propásnout ty věci, která vám v přítomnosti vychází? Vážně chcete… Říkáte někdy: “Probuď mě, jak bude po všem.”? Nechcete si to nechat ujít. Chcete cítit potěšení z uzavírání té mezery na své cestě. Chápete to.

Host: Ano. Byly chvíle, kdy jsem si myslela, že reinkarnace… Nechala jsem někoho, ať mě vezme do minulých životů…. protože jsme měla tak hluboké božské vztahy. Můj bývalý manžel…

trees_winter_pink_sunset-wallpaper-1366x768

Abraham: Když se takto vracíte… to, čemu říkáte regrese… nevíme, jestli vidíte minulý život sebe nebo někoho jiného. Dobře. Ale víme, že vidíte něco, co se přesně shoduje s vaší momentální vibrací. To je vše. Bylo by to jako se vrátit a snít spoustu snů. Jako kdyby někdo poznal vaši vibraci a pak vás zavedl na každý film, který představuje charakter, který nyní hrajete. Ne to, kým jste byla, kým budete… ale tím, kým jste nyní.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Co nám brání si tvořit "velké" věci?

Host: Jste pak mimo přítomný okamžik.

Abraham: Ano. Můžete si vybrat, kým nyní jste, s mnohem větší ladností a mocí, než jste si umožňovala si uvědomit. Hrajte si s tím a sledujte. Záměrně si nastavujte svůj tón a sledujte, co se vám vrátí. To je hra, kterou chceme, abyste hrála. Stačilo? Velmi dobré.

Host: Děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *