Abraham Hicks – Řídit se svými impulzy

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Mluvili jste o tom, jak se Esther řídí svými impulzy. Chtěl bych to vyjasnit… protože to více praktikuji. I uprostřed protahování… Všimnul jsem si, že když se během dne řídím více impulzy, mnohokrát během dne se to mění.

Abraham: Takže usilujete o to, to vy všichni, abyste byl blíže k vibrační frekvenci své širší perspektivy, která má širší pohled. Vaše širší perspektiva ví, kde se nacházíte ve vztahu k tomu, co chcete, a co je cestou nejmenšího odporu k dosáhnutí čehokoliv, co chcete. Když se ocitnete ve stavu bez odporu, vibrace je vámi na nevědomé úrovni převáděna do něčeho, co dokážete vnímat, a pak říkáte: “Dostal jsem nápad”. Nebo to neříkáte, ale dostal jste nápad.

Důležité je načasování toho nápadu. Někdy jen budete pokračovat v tom, co děláte. A řeknete si: “Zapíšu si to nebo udělám později.” Řekněme, že něco děláte, nápady k vám proudí a vy na ně nereagujete. Jen si je zapisujete. Reagovat na ně ale později je mnohem méně produktivní. Protože zdroj uvnitř vás vám předal nápad dostatečně zaměřeně, takže v době přijetí toho nápadu je čas na něj zareagovat.

Host: Přesně tak.

nature-landscapes_widewallpaper_palm-beach_5505

Abraham: Vaše vnitřní bytost neříká: Až se k tomu dostaneš. Ona říká: Víš o té věci, kterou chceš, ke které směřuješ? Zde je část cesty nejmenšího odporu, kterou když vezmeš, se teď, teď, teď velmi vyplatí. Ale když nejste citlivý, impulzu si nevšimnete, nebo jste citlivý, ale nechápete dokonalost úhlu pohledu zdroje, tak ten nápad ignorujete. Někdy je vaše načasování horší… To je jedno. Ten impulz přijde znovu a znovu. Zdroj vám je nikdy nepřestane dávat. Ale je velmi naplňující, když cítíte impulz a reagujete na něj.

Esther a Jerry před lety jeli na poštu v městečku Boerne, které se nachází nedaleko San Antonia. Jeli si vyzvednout poštu. Byla tam velká bouřka a řeka se vylila z břehů, a pošta byla obklopená vodou, ani si poštu nemohli vyzvednout. Zavolali příteli, který byl v San Antoniu, protože věděli, že jejich přátelé žijí na farmě v San Antoniu a řeka Cibolo Creek prochází přímo jejich farmou. A právě ta řeka se vylévala z břehů. Esther zavolala a povídá: “Cibolo se vylila z břehů a směřuje vašim směrem.”

http://allwallpapersfree.blogspot.com
http://allwallpapersfree.blogspot.com

A tak měli čas dostat traktory, dobytek a koně z pole. Jejich přítel jim pak zavolal a řekl: “Je tak pěkné mít přítele proti proudu řeky.” A to chceme, abyste pochopil, že máte. Máte přítele, který je proti proudu, má přehled, a je v jeho zájmu, abyste uspěl ve všem, co je pro vás důležité. Víme, že jsme hodně mluvili o cestě nejmenšího odporu, této cestě k souladu, jasnějšímu vnímáni, cestě k lepšímu překladu, větší vnímavosti v počátečních stadiích. Je ale vzrušující, když pracujete v souladu se všemi zdroji, které jste si několik životů střádal.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Změna pozornosti na zdraví a blahobyt

A proč v tom chcete jít o samotě? Někdo vás přesvědčil, že zdroj je od vás oddělen. To vůbec není pravda. A že tady máte zdroji prokázat hodnotu. To vůbec není pravda. Že musíte zdroj potěšit. To také není pravda, protože zdroj neustále těšíte. Oddělili jste se od samotné věci, o kterou celou dobu usilujete. Tohle vše vám začíná zapadat, že?

Host: Ano.

Abraham: Stačí?

Host: Ano, děkuji.

Líbil se vám článek? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak mě jako překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji. Více se dozvíte ZDE.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

4 komentáře

  1. Skvělé. Dajw je zpátky!

  2. Už se to málem nedalo bez nových článků vydržet! Díky za comeback 🙂

  3. Dajwe, oceňuji, děkuji! Přeji tobě i nám všem štěstí, lásku, úspěch a maximální vzrušení a radost při zhmotňování!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *