Řiďte se impulsy jako děti

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Tuto interakci jsme si velmi užili. Cítíme, že vaše vibrační  frekvence se posunula. Cítíme mnohem větší rezonanci  mezi vámi a vaším vnitřním bytím. V důsledku toho se ve vašem  životě určité věci změní. Ihned si toho všimnete. Jak si  spojíte změnu své vibrace se změnou, která se odehraje  ve vašem životě,  pak budete žít novým způsobem. Přistupujte k tomu hravě.  Není na tom nic těžkého. Chceme, abyste ke všemu  přistupovali lehčeji. Toužíme, abyste z dnešní konverzace  cítili jednoduchost vesmírných zákonů.

A jednoduchost vašeho systému vedení a to, jak je vám k dispozici. Něco jako novou hračku. Esther svému vnukovi koupila  obří auto na dálkové ovládání. Byli v Utahu a on se nemohl dočkat,  jak si s autem bude hrát ve sněhu, protože s ním chtěl jezdit ve sněhu,  po kamenech a zažít s ním různé věci. Jednoho dne, asi v 10 hodin večer, Lukova máma se ptá: Viděla jsi Luka? Esther na to: Není tady.  Je tam? Je nahoře?

Doma ho nemohli najít. Jeho boty byly také pryč, jeho  rukavice taky, bunda taky a auto také. Ihned věděli, že je venku  v 10 večer při teplotě -3 stupňů, a že si hraje s tím svým autem. Tak šli za ním ven, vánoční  světla svítila na sníh, a on si velmi užíval hraní si  se svou novou hračkou.

Učil se nové věci, učil se to auto kontrolovat…  nikdy předtím si s ničím nehrál ve sněhu. Nepotřeboval, aby ho někdo pozoroval,  aby někdo věděl, že tam je, od nikoho nic nepotřeboval… byl jen  sám se svým autem a bavil se. S tímto jste přišli do tohoto života. Nepotřebovali jste, aby vám máma  říkala: “Nechoď ven do zimy! Nepotřebovali jste, aby vám babička  říkala: “Je už večer, počkej na ráno.” Namísto toho se jen řídil svým  blahem a to přejeme i vám. Když Esther a Tracy šli  za ním ven do sněhu, objevili nejblaženější,  nejmagičtější moment jejich života. Pro ně to bylo také něco nového. Kdo si hraje ve sněhu v noci a zimě?

Lidé, kteří se řídí svým blahem… Někdy to, co chcete, je na místech,  která jste si z irelevantních důvodů zablokovali. Když se dostanete do souladu a harmonie, a jste ochotní se řídit impulsem  jako nemoudré děti, kdy jste ochotní se řídit impulsem  namísto logikou a rozumem, když jste ochotní se řídit impulsem  s rizikem, že si způsobíte potíže u těch, kteří od vás chtějí opak, když budete ochotní se  řídit svým blaženým impulsem, objevíte magii… ve sněhu  nebo kdekoliv, kde budete. Vaše vnitřní bytí o vás všechno ví. Vše. Vaše vnitřní bytí ví, kde jsou věci,  které budete mít nejvíce rádi, a jak blízko k vám jsou.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Když se vám to zdá riskantní...

A neustále vás pobízí  k dalšímu kousku a kroku, ne protože jedna věc je nezbytná,  abyste se dostali k další, ale protože tento krok je příjemný. Jak najdete krok, který je příjemný,  tak další vám bude snadněji k dispozici. To je to, co lidé mají nejvíce  potíže od nás uslyšet, protože je to téměř opak toho, co jste se učili  a snažili uplatňovat většinu svého života, Pokud z toho máte dobrý pocit,  je to dobré.

Řiďte se dobrým pocitem a stabilizujte se v něm a sledujte řadu  dobrých nápadů a dobrých výsledků a dobrých uvědomění  a dobrých manifestací, ze kterých se budete cítit dobře,  které se ve vašem životě odvinou. Pak buďte připraveni na ty, kteří  moc nechápou, jak to funguje, že vás budou trochu kritizovat, protože vy  budete žít kouzelný životě a oni nebudou chápat, proč jste neustále šťastní  a věci vám vždy vychází. Kousek po kousku jim pomůžete  pochopit, že takoví jste. Že na tohle jste přišli. Rozhodli jste se  realizovat život, ze kterého máte dobrý pocit. Rozhodli jste se dovolit životu,  který vás chce, aby vás měl. Rozhodli jste se dovolit dobře  pociťujícímu životu, aby vás měl. Je zde pro vás spousta lásky.

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak přistupovat ke kontrastu?

Jaký má kontrast výhodu? Co nám přináší? A jak je nejlepší na něj reagovat? To se dozvíte v tomto článku a videu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *