Rozbitý vztah se ženou – co s tím?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Ahoj Abrahame, věděl jsem že mě dnes zavoláš. Já…

AH: Jsme hotoví. /smích/

Host: Potřebuji od vás radu a také vaše vedení. Jsem v tom nováček. Před 6ti týdny mě opustila žena. A pár týdnů potom mi kamarád představil film Tajemství a to bylo příhodné, protože jsem šel hlouběji do vašeho učení, vaší práce Estheřina a Jerryho. A mám tuto otázku: Miluji svou ženu a byl jsem velmi kritický a negativní a…

AH: Takže, stejně jako váš přítel před chvílí, kdy jsme mluvili o tom, že lidé někdy vyhledávají spánek, aby si ulevili, hledají tím Soulad. A někteří lidé hledají Soulad v oddělení. Protože občas je jednodušší dostat se pryč od toho, co považujete za zdroj vaší negativní emoce.

Host: Ano, a já jsem zjistil a objevil, že dostat se do Vortexu bude pro mě ta nejlepší cesta jak přestat být negativní a zkouším to takhle praktikovat. Ale má otázka je tato: Hledám nějakou naději občas když jsem ve Vortexu tak to úplně vidím, jenže to co je se pak ke mně dostane a… A jsem prostě… Žena odešla a neřekla ani slovo. Mně ani dcerám. Vůbec nic, prostě odešla. Prostě měsíc byla úplně mimo, nedala o sobě vědět.

AH: No, ale ona spíš hledala nějaký bod zlomu. Jinýmy slovy: Bez toho, aniž by to řekla slovy. Její touha cítit se dobře byla tak silná, že se jí to zdálo jako otázka přežití. Když člověk udělá něco takhle dramatického, je to opravdu věc spojená s bojem o přežití a hledáním Souladu. Takže když se dáte trochu do klidu a zkusíte jí dát prospěch z té pochybnosti, zjemníte tím odpor a tím jak ji obviňujete, což děláte právě tady a teď… Jinými slovy: hrabete se v tom a docela rozumíme proč.

Jenže: Jak opustila děti, jak se schovala, jak nikomu nedala nic vědět, jak jsme z ní šíleli, jak jsme prošli peklem… Prostě tyhle věci, i když jsou výstižné, tak nepomáhají vaší věci. Protože vaše věc co máte dělat je: Máte se od-osobnit od svých citů, máte to od-konkrétnit. Chcete to udělat méně konkrétní a tím i méně mimo Vortex. Ne více! Takže když jste v téhle pozici ospravedlňování tím se více a více držíte na místě, kde nemáte to co chcete. I když to všechno co říkáte je pravda, tak nemůžete dosáhnout té vibrační pravděpodobnosti.

Musíte zjemnit svou vibraci. Takže, část vaší otázky byla: Byl jsem daleko méně kritický na začátku našeho vztahu. Ano. A jak vztah pokračoval, začal jsem být více a více až posedle kritický vůči ní. A teď se cítím být daleko méně kritický. Celý tenhle zážitek mně zavedl na nové místo, kde vím co chci. A tak bych to rád nějak tak překonal. Rád bych se stal svou novou vibrační formou.

Čtěte také:  Začněte přijímat své štěstí

A my vám říkáme: Plně jsme očekávali, že se to stane. Ale na vašem místě bychom tohle procvičovali dokud by to nebylo opravdové. Ne pouze chtěné. Ano. Procvičovali bychom to tak dlouho, dokud bychom opravdu nebyli kritičtí a dokud bychom opravdu neodsuzovali. Jinými slovy: Dokud obhajujete, nebo ospravedlňujete nebo obviňujete nejste důsledně ve Vortexu. Prostě musíte všechno tohle vzdát!

Jerry a Esther zažili opravdu divokou jízdu ohledně publikace jejich nového meditačního CD, protože měli vše připravené. Dali všem vědět, že ho brzy vydají a všichni zájemci najednou vlítli do obchodů s knihami. A ty obchody na to nebyly vůbec připravené. Na to, o čem si Jerry a Esther mysleli že je celkem normální stav. Takže se kvůli tomu cítili neuvěřitelně frustrovaní. Že se jejich vydavatel nepřipravil na tuto situaci. A že nepřipravil obchody s knihami.

A potom, jak se na to zaměřovali, opravdu nemohli najít žádný dobrý pocit z téhle situace, tak pak se produkt navíc začal reklamovat. Protože CD vůbec nehrála a potom Amazon, Amazon je dal… Protože byli v žebříčcích číslo 1, číslo 2, 3, 6, 4, 10, 2 mezi Georgem Bushem a Deníkem malého Poseroutky. /smích/ /smích/

A pak to trvalo dny, dny, dny, dny a dny než kniha konečně vyšla. A v den kdy kniha vyšla, byla hned vyprodaná. A pak další 2 týdny Amazon psal – vyprodáno, vyprodáno, vyprodáno. Jerry a Esther se cítili velmi zklamaní a potom velmi defenzivní. A pak velmi – No měli bychom k tomu někoho zavolat, aby tady udělal pořádek. Jenže nemělo smysl proti tomu nějak bránit, protože knihy byly prostě vyprodané. Byly vyprodané. A pak jim jejich vydavatel řekl. No jedna věc je jistá. Budete na prvním místě v New York Times. Protože tolik se toho stalo a tak rychle.

A pak je New York Times vůbec nedal na seznam titulů. Přestože vyprodali každou knihu v seznamu ve své kategorii. Dvojnásobek než knihy v ostatních kategoriích. Ale New York Times se rozhodl, že tohle vlastně není kniha. /smích/ A Esther řekla: Zabijte mě. /smích/ A pak si vzpomněla na něco velmi důležitého. pro New York Times. /potlesk/ Tahle kniha nebyla napsána pro ně. Jinými slovy: Její nepohodlí bylo přísné, protože touha tam byla přítomná.

Ale to co se stalo, a to se děje i vám a vaší ženě. Že to způsobilo přeorientování, přehodnocení o tom kdo jsme. Předefinování proč tady jsme. Vzpomenutí si o čem to tu vlastně je. A pak se najednou objevil mír. Protože po celý ten čas, kdy se soustředili na: Co můžeme dělat, jak to spravíme, co děláme špatně, komu bychom měli co říct. Jinými slovy: V každý moment kdy přímo poukazujete na vinu, každou tu chvíli obětujete mnohem více kvůli jedné malé knize. Koho zajímá nějaké vydání knihy? Tahle kniha bude ležet v policích navždy. Ano, je to tak. Koho zajímá vydání nějaké knihy? Koho zajímá chvilka oddělení od toho koho milujete? Koho to zajímá? Když prospěch z toho všeho.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Nekonečná hojnost

A Esther řekla: V tomhle vesmíru mi věci vždy vycházejí. A my vám říkáme: V tomhle vesmíru vám věci vždy vycházejí. Nejste tou zkušeností trestán. Ale máte díky ní jasno. Získáváte díky ní důraz v tom co chcete. Díky ní získáváte perspektivu o tom kdo jste. Tahle zkušenost vám bude sloužit až do konce života. Touha, která se tu zrodila a Soulad, který jste našel vám bude o tolik lépe sloužit. A přijde chvíle, a nebude to ani trvat dlouho. A vy řeknete své ženě: Tolik si cením co jsi udělala. A co se tím ve mně zrodilo.

Host: Už jsem to začal oceňovat.

AH: A pak nezkoušejte ovlivňovat tu cestu, kterou se věci odvíjejí k tomu co chcete. Důvěřujte vesmíru. Vy máte jen jeden úkol. Esther má jeden úkol. Vy máte jeden úkol, jeden úkol, jeden úkol, jeden úkol. Jděte do Vortexu, jděte do Vortexu, jděte do Vortexu. Což znamená: Musíte najít cestu jak ignorovat všechny tyto irelevantní. A opravdu to tak myslíme, protože vše co vás drží mimo Vortex je irelevantní. Protože práce je hotová a co je relevantní je ve Vortexu.

Chápete co tím myslíme? Takže, máte na výběr. Buď se můžete šťourat v detailech a držet se daleko od řešení. Nebo to můžete pustit. Můžete říci: Budu obecný. Budu obecný: Věci mi vždy vycházejí. Nevím jak. Sice jsem nechtěl, aby se to stalo, ale vlastně jsem rád že ano. Cítím, že z toho profituji, nevím jak to bude dál, ale vím že to bude OK. Věřím, že věci mi vždy vycházejí. A my vám slibujeme, že ano.

Překlad: Crazy Woman 2018

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *