Abraham Hicks – Rozdíl v děkování, vděčnosti a oceňování

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Mám několik otázek. Líbilo se mi vaše včerejší povídání o frekvencích a vibracích. Měla jsem otázku o tom, jak to funguje s vibrací vděčnosti a oceňováním. Myslím, že jste říkali, že vděčnost má jinou vibraci nebo frekvenci.

Abraham: Každý člověk používá určitá slova různě. Není dobré se tedy pitvat v sémantice. Nicméně… když lidé používají slovo vděčnost, často u něj myslí na to, co překonali. Je to jako bych se díval zpět a byl vděčný za to, že tam už nejsem. Když jste vděčná, že tam už nejste, máte to v současné vibraci. Zatímco oceňování… můžete si ho představit jako výraz z účetnictví. Oceňování je přidávání k tomu, co už je. Něco se stává více.

Oceňování je obvykle čistější vibrace. Ve skutečnosti oceňování ve smyslu, jakým to myslíme, když to Esther říká. To je další věc. Esther neposlouchá, jak jí do ucha šeptáme slova, která vám opakuje. Přijímá vibraci a na nevědomé úrovni pro ni nachází ekvivalent ve fyzických slovech. Když Esther najde slovo ocenění, je to čistější vibrace, než když najde slovo vděčnost. Platí to pro většinu lidí.

welcome_to_the_beach-wallpaper-1920x1080

Host: Kde tedy zapadá děkování? Vím, že děkuji velmi často.

Abraham: Děkování je také čistá vibrace, protože říkáte: “Děkuji ti.” Když se lidé ptají na to, jestli by se měli modlit, říkáme, že většina lidí, když se modlí, se zaměřují na něco, co není v pořádku, a prosí o řešení. Takové modlitby nejsou čisté. Je v nich hodně odporu. A tak ten, ke komu se lidé modlí, je neslyší. Když se ale modlíte s pocitem vděku, zaměřujete se na to, co funguje, a není v tom odpor. Děkování a oceňování jsou podobné vibrace.

Host: Takže děkování a oceňování.

Abraham: Ano. Samozřejmě různí lidé myslí různé věci. Můžete říct: “Tak teda díky!” a nemyslet to tak.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *