Abraham Hicks – Rozhodněte se cítit se dobře

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Pokud byste se dnes rozhodli, že není nic důležitějšího, než se cítit dobře, a říkali byste si mantru… ne, že budu myslet na nejlépe pociťující myšlenku, jakou jsem kdy myslel, a udržím ji – to není možné. Ale jak se pohybuji dnem, budu sahat po nejlépe pociťujících myšlenkách, jaké najdu. Pokud to budete myslet vážně, tato mantra vás u tématu za tématem zavede do pocitu blaha.

Chceme vám říct, že cítíme… i jak vás kolektivně cítíme… a zejména individuálně, že jste velmi blízko k tak ohromujícím manifestacím. Stačí vám jen trochu vyladit svůj signál. To, čím jste se stali, je jasný signál, ale blokujete ho, když mluvíte o opaku toho signálu. Myslíme tím tohle. Život ve vás vyvolal touhu, tak si řeknete: Chci více peněz, abych mohl dělat víc věcí, které chci, nebo abych věci spravil, nebo abych se na věci připravil. Říkáte, že chcete více peněz.

Říkáte to vlastně tak dlouho, že ve vibračním depozitáři máte miliony dolarů. Neděláme si legraci. Je tam pro vás toho tolik, a jak se s tím vibračně sladíte, snadno se vám to dostane do života. Vyslali jste tedy tuto raketu touhy, a zdroj říká: Souhlasím, souhlasím, až tak, že se tvoří celé impérium, připravují se okolnosti a události, abyste snadno dostali tuto hojnost, kterou chcete, a kterou si zasloužíte.

iStock_000009259971Medium

A vy jste tady a stěžujete si, že nemáte dost. Zde je tento zářivý a jasný signál, který k sobě přitahuje– tohle si poslechněte. Ještě jsme to neříkali. Když něco zplodíte, zdroj se s tím spojí a velmi silný bod vibrační relativity začne vyzařovat, a zákon přitažlivosti bude vaším jménem svoláván k tomu bodu. Slyšíte to? Řekli jste, že jste to chtěli, zdroj se tím stal, a zákon přitažlivosti hromadí vaši nefyzickou část, která zná vaši genialitu, vaši hodnotu a touhy vašeho srdce.

Váš svět se tvoří díky informacím, které jste vysíláte. Otázkou je, kde se nacházíte vy ve vztahu k tomuto úžasnému světu, který si tvoříte? Pokud si tady stěžujete a ptáte: Kde to je? nabízíte signál, který je v nesouladu s tímto jasným signálem, a tak existuje mezera mezi vámi a vaším vyšším já, a dokud tam bude ta mezera, tak tlumí záři a krásu a rychlost, kterou vaše manifestace k vám mohou přijít. Nikdy jsme to neřekli jasněji. Pochytili jste to? Když něco chcete, dovolte si jít za tím. Dovolte si to představit, snít o tom, mluvit o tom. Neobhajujte svá omezení. Nevysvětlujte, proč to ještě nemáte. Nesnažte se ospravedlnit, proč věci nejsou lepší. Na tom nesejde. A nikdo, kdo vás poslouchá, by nemohl nic udělat s uzavřením vaší mezery.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proč se někomu daří zdánlivě snadněji a rychleji manifestovat?

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

34 komentářů

 1. Ahoj Dejve,
  naučil jsem se cítit energie. Z těchto stránek docela silně vyzařuje energie chamtivosti.
  Nikterak nehodnotím, jenom se snažím pomoci…

  • To ne, tohle necítím…..chamtivost určitě ne. Já cítím podporu, ochotu a zájem pomoci, jdu sem vždy, když je mi nejhůř a vždycky mi to pomůže, cítím se po zhlédnutí pár videí mnohem lépe. Dejvovi moc děkuju a hned jak budu moci, ráda mu přispěji. 🙂

  • I já cítím stejné pocity, které mě tlačí né úplně dobrovolně, protože stránky hodně navštěvuji.

   • Marcelo, co přesně vás tlačí nedobrovolně? Mám za to, že kdokoliv čte stránky a má zájem přispět, tak to dělá čistě z vlastní vůle a dobrovolně, protože chce – nikoho do ničeho nenutím 🙂

  • Znám spoustu stránek, ze kterých vyzařují daleko horší věci než je chamtivost, ale tyto to rozhodně nejsou. Jako Hanka cítím zde podporu a ochotu zpřístupnit tyto úžasné semináře anglicky nemluvícím lidem. A za sebe jsem Ti Dajwe moc vděčná a děkuji Ti za všechen Tvůj čas, který trávíš překladem. I já moc ráda zase přispěji, protože tyto stránky mě dodávají energii a přináší mi spoustu radosti, víry a naděje a přispěním jakékoliv částky oceňuji tento dar od Dajwa.
   Abraham by možná řekl “snaha není na místě a obzvláště tam, kde není pomoci třeba”.

 2. Jíro my se zde dozvídáme mnoho krásných věcí, jedna z nich je, že se každý cítí podle toho na co myslí….
  Dajwe díky, dáky, díky

 3. Přestože pravidelně přispívám, naopak cítím, že chci dát víc, protože práce,kterou Dajw dělá je úžasná. Ale dávám dle svých možností. Tak to neřeším. A i když mě nedávno zaskočilo, že jsem našla formulář na příspěvek před článkem, i to jsem chápala. Sama jsem měla stránky, kde každý chtěl info a rady, ale hlavně zdarma. Nicméně teď i díky tobě, Dajwe, vím, že je to jen o nás. Nejen když cítíme, že je to tady o chamtivosti nebo máme pocit, že nejsme dost doceněni, stejně tak, když píšu komentář, k něčemu, co se mě zdánlivě netýká ?

 4. Jiro,to sis asi trošku popletl.Pravdepodobne citis svou vlastni energii.

 5. Chamtivost neni nic co by se melo odsuzovat.Chamtivost vzniká jen z toho,ze ma nekdo pocit nedostatku.Protoze nevi o hojnosti.A ten ,kdo nevi o hojnosti za to nemůže ,ze to neví.

 6. Jirka nikterak nehodnoti, jen se snazi pomoct 🙂

 7. Václav Volek

  Miluji chamtivost, obzvlášť když vychází se synergetické spolupráce s ostatními. Taková chamtivost je absolutně nejlepší. Pokud spolupracuji s lidmi, kteří dělají na svůj vlastní úkor, je s nimi trošinku nuda. Nijak to však nesnižuje můj dobrý pocit z mé chamtivosti. Miluji svou chamtivost.
  Obzvlášť miluji sledovat lidi, kteří jsou sami chamtiví. Ten pocit sledovat někoho, kdo ví, že si po právu zasluhuje vše, po čem touží a co se mu líbí, je naprosto boží. Sledovat chamtivé lidi je stejně fantastický pocit, jako být sám chamtivý.
  Být chamtivý je blíž k tomu, jak úžasní skutečně jsme 🙂

  • Pane Václave, nádhera. Moc se mi Váš názor líbí. Ano, umějme doceňovat sami sebe a nebojme se toho….zároveň umožňujme i ostatním 😉
   Ať se Vám daří pokračovat.

 8. Asi zalezi na tom co si kdo pod pojmem chamtivost predstavuje.Jestli to,ze musim sebrat ostatnim,protoze neni dost pro vsechny,nebo to,ze chci pro sebe z hojnosti vesmiru co nejvic ,protoze si zaslouzim to nejlepší.Ja mluvila o te prvni variante .:-)

 9. Tak to jsem rostlinko uplne mimo.Nechapu co Jirka hodnotil a proc?,Ale dobře asi to tak je jak rikas .Ja jsem tady totiz mimo porad:-)A Vaclav nesklamal:-)Je to sranda.Jste vsichni uzasni.:-)

 10. …nebud mimo, jen si precti znova, co pise Jirka.
  “Nikterak nehodnotim, jen se snazim pomoct”
  Me to rozesmalo 🙂 to je fuk…
  Ale dobry, pekne nas to uzemnilo.. 🙂

 11. JIRA je uuuuuplne na druhej strane.

 12. Já ze stránek cítím skvělou atmosféru, pan Jíra chamtivost. Je vidět, že všechno je jenom o nás:) Tak by mohla citace Jíry znít: “Ahoj Dejve, naučil jsem se cítit SVOJE energie. Momentálně cítím chamtivost a taky mě vlastně irituje, že se ti daří být zaplacen za něco, co tě baví. Nikterak nehodnotím, jenom se snažím pomoci dostat tě na svoji vibraci.”

 13. Presne, stranky jsou fakt skvely. A o to jde 🙂
  Bavi me hlavne to, ze nemusim namahat mozek s anglictinou a krasne si jen cist. Uz tak jsou to nekdy nelehky temata a jeste premyslet, jestli jsem to spravne prelozila…
  Diky Dajwe, tuhle praci pokazdy totalne ocenuji.

 14. Dajwe, nenech se rozhodit, stránky jsou skvělé, většina to tak cítíme. A komu se to nelíbí, ať si……. jde jinam 🙂

 15. Oceňuji všechny vaše zpětné vazby a podporující komentáře – děkuji 🙂

 16. Pan Jíra se asi naučil cítit nějak špatně ty energie 😀 😀 …ale tak, každý jsme nějaký ….

 17. Pokud vnímám chamtivce jako někoho, kdo hrabe jen pod sebe, sedne na to a NEDÁ, tak mi to příjemné není. Tyto stránky jsou však pravý opak. Dajw nabízí, dává a my s radostí a svobodně přijímáme a stejně svobodně a radostně dáváme. Díky, Dajwe i ostatním …. 🙂

  • Václav Volek

   Vtipné je, že spousta lidí za danou nespolupráci s chamtivcem viní právě jeho. A přitom na daný vztah/spolupráci mají stejný vliv oba dva. Ten kdo hrabe i ten kdo jen kouká a není mu to příjemné.

   Výborné je to přirovnání se vzduchem. Proč by Vám měl dávat vzduch, který si sám pro sebe nadýchnul? Vždyť si pro sebe můžete nadýchnout jakkoliv chcete. Vzduchu je všude spousta. Pokud ovšem nemáte nějaké antidýchací přesvědčení 😉

   Ve většině případů ten, kdo hrabe jen pro sebe pouze podvědomě reflektuje mentální nastavení ostatních “chudáků” lidí, kteří s ním jsou momentálně v kontaktu 😉

   • No a vtipné na celé téhle konverzaci je, že nejvíc v souladu je ten chamtivý 🙂 On to má vyřešené, prostě si dýchá jak potřebuje 🙂 a cítí se dobře, protože hojnost k němu proudí. To my ostatní řešíme, zda je chamtivý a co je chamtivost, nejspíš proto, že na své cestě za svým souladem máme překážku – a proto to řešíme 🙂 pokud se ale zaměříme na své dýchání a budeme si dýchat tak, jak potřebujeme, tak je nám fuk, že si on dýchá tak jak chce 🙂

    • Václav Volek

     Yessss, právě tohle se mi na chamtivých děsně líbí 😉

     • Mám pocit, že jsme právě vynechali “podmínku” ze své rovnice tvoření 🙂 Naše dýchání a náš dobrý pocit nezáleží na nikom jiném než na nás 🙂 Krásný sluníčkový den a krásné dýchání… pro všechny 🙂

     • Václav Volek

      To mi připomíná: Nejlepší věc, co jsem kdy slyšel na seminářích o osobním rozvoji a podnikání (když pominu Abrahama a Bashara), bylo, když sympatická dáma na pódiu říkala: “Já jsem tak nechutně, ale opravdu nechutně bohatá.” 🙂 To se mnou fantasticky rezonovalo 😉

     • Tak to je super:-) já jsem příležitost zatím neměla na nějakém velkém semináři, ale poslední dobou si kladu otázku: “jak se cítí bohatí?” a začínají mi chodit odpovědi 🙂 což je naprosto super a jedna z nich je i tato:-) díky moc

     • Václav Volek

      Chodil jsem na semináře lidí kteří mají fungující stabilní byznys v Kiyosakovým cashflow kvadrantu M (byznys, který funguje i třeba půl roku bez nich). Vždy z nich byla ve vztahu k penězům cítit obrovská pohoda, jistota, volnost a svoboda. Bylo skvělé ten pocit z nich nasávat 🙂

     • Tak to věřím, to muselo být skvělé:-) To je přesně tak, jak má pocit k penězům fungovat:-) A nejlepší je si ten pocit zapamatovat a vracet se k němu každý den 🙂 díky a krásný den 🙂

     • Václav Volek

      Ve vztahu k penězům se mi už jednou povedl výrazný posun. Soustavně jsem se vracel k těm nejpříjemnějším pocitům k penězům, jaké jsem kdy zažil, užíval si jich a pak se naráz vše zlepšilo. Fungovalo to výborně 🙂
      Je to ten nejlepší způsob, takže v něm samozřejmě i nadále pokračuji 😉

     • Moc hezky řečeno, ale řekla bych, že JE TO zároveň JEDINÝ možný způsob:-), každý jiný nás bude udržovat na stejném místě. Jde o to užívat si ten pocit a nejúžasnější je ten okamžik, kdy to člověku docvakne, že to co říkají Abraham nebo kdokoliv jiný o dobrém pocitu z peněz a o pocitu hojnosti obecně, že to je pravda a procítí to:-), přestože je v peněžence nebo na účtu stále stejné množství peněz:-). Vytěžit z toho pocitu všechno co se dá a prožít a procítit přítomnou chvíli toho okamžiku 🙂 A KDYŽ SE TO POVEDE JEDNOU :-)…..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *