Abraham Hicks – Rozvíjení kontrastu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Chci mluvit o novém tématu… o rozvíjení kontrastu ke sladění se s řešením. I když může jít o rozvíjení řešení ke sladění se s kontrastem.

Abraham: Probíhají současně.

Host: Normálně se od kontrastu odvracíme a hledáme šťastnější místo a řešení.

Abraham: Vážně?

Host: Ano.

Abraham: Víme, že to je vaše snaha, ale normálně se soustředíte na to, co máte před sebou, dokud se to trochu nerozvine… “Mám z toho pocit, že bych se měl zaměřovat pryč od kontrastu, takže Abrahame, pokud mi říkáte, že mohu rozvinout své řešení rozvíjením kontrastu, to zní, že si protiřečí s tím, co jsem od vás celou tu dobu slyšel.” Chceme vám říct, že to závisí na tom, kolik utrpení jste schopni ustát pro svou expanzi.

Pokud bychom byli na vašem místě, nebylo by to mnoho, ale vy máte rádi drama…

Host: Rezonuje to se mnou jako pravda, ale z fyzického hlediska je to divné.

Abraham: Jak to?

Host: Že bych se měl odvrátit od kontrastu a vybrat si lépe pociťující myšlenku.

Abraham: Co když kontrast je rozmanitost? Co když v prozkoumávání rozmanitosti jsem čím dál jasnější v tom, co skutečně chci? Co když nevím, co chci, dokud nemám nějaké zkušenosti? Co když nemohu jinak vědět, co chci, dokud nezažiju něco s obojím, abych si vybral? Chci se odvrátit od všech zkušeností? Chci se umístit do jeskyně, kde nejsem vystaven ničemu? Protože to rozhodně můj vortex nerozvine.

Host: Je to slovo růst…

Abraham: Expandovat, stát se… oceňovat, stát se víc. Na základě této konverzace nechceme, abyste se zaměřoval negativně, abyste mohl rozvinout něco pozitivního. Ale děláte to tak či tak, a vyčítáte si to. Jen vám to takto vysvětlujeme, abyste si to přestal vyčítat a uvědomil si, že z toho vychází dobro. A vy si můžete vybrat, jak brzy to dobro k vám přijde.

Host: Takže to je pátý krok.

Abraham: Ano, je to pátý krok. A vy si můžete vybrat… takže otázkou je, jak moc kontrastu musím ustát, abych ospravedlnil to dobré, co mi přijde. Více a více lidí říká: Téměř žádný. Teď to zvládnu bez utrpení. Věřím vám, když říkáte, že jsem si vytvořil vortex tak plný, že by mě zaměstnal na 20-30 životů. Kontrast je poté jen dolaďování a přelaďování. Jen vás dostává do nových míst.

Čtěte také:  Abraham Hicks - O sebelásce a nalézání krásy

Ve skutečnosti urychluje vaše dobrodružství. Urychluje vaši expanzi. Někteří z vás jste tak trochu závislí na tom pocitu hybnosti. Když jste hodně hladoví, dobré jídlo si velmi užíváte. Trocha nedostatku vede k tomu, že vaše pozornost… slyšel jste naši konverzaci o sexualitě s jednou ženou, která si po čtyřech letech nedostatku velmi užila. Nepodporujeme hodně nouze, ale jen říkáme, že vám to vše vychází, a vy si můžete vybrat, jak dlouho v procesu budete trpět a strádat. Můžete si to vybrat. A vy říkáte: Vybírám si, že tak dlouho nebudu trpět. A my: To je dobře. S tím souhlasíme.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *