Abraham Hicks – Rychlá dávka motivace

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Vím, že si zasloužím, aby ke mně proudila hojnost. Užívám si tento život a jsem šťastný za vše, co jsem si uvědomil, že chci. Jsem šťastný, že postupně, kousek po kousku, si něco dávám do svého vortexu, který je funkční. Cítím to, jak je to hmatatelné, a volá mě to dopředu. Na každé úrovni svého bytí chápu, že kdybych to do vortexu nedal, necítil bych nesoulad z toho, že k tomu nejdu.

Přijde mi to zvláštní… díky kontrastu jsem o něco požádal, a můj život mi brání v tom k tomu jít. Poprvé mám pocit, že mám nad tím kontrolu. Uvědomuji si, že nežádám o něco, co bych neměl mít, ale žádám o něco, co už mám. Není to žádání o něco, co mi nepatří, ale o to, co mi už patří. Je to o tom nechat tohle dvouhlavé monstrum – já a mé vyšší já – jít stejným směrem.

Konečně chápu, že hodnota s tím nesouvisí… je to o tom držet krok s tím, o co jsem si umožnil si požádat. Pokud bych neměl v úmyslu být tvůrcem všeho, co mám ve vortexu, nenarodil bych se. Chápu, že jsem tvůrce a díky životnímu kontrastu jsem požádal o věci, které chci,  které jsou tam a lesknou se, a jsem nyní připraven se uvolnit a jít směrem k nim.

moon_and_ocean-wallpaper-1366x768

Nyní věřím, že se budu pohybovat kousek po kousku a každý den budu ve větším vibračním souladu s tím, co mám ve vortexu. Každý den se mi bude ukazovat více důkazů, tak jako tito lidé, kteří mi ukazují, že peníze k nim proudí jednoduše. Začínám chápat, že je to o tom se dostat do dostatečného vibračního souladu s tím, co chci, a pak začnu vidět vodítka. Nebudu spoustu času trávit hledáním důkazů vylepšení mé vibrace.

Rozhodl jsem se, že nechám své uvědomění vylepšení mé vibrace být ze 100 % o tom, jak se cítím. Myslím si, že jsem se z toho tak dlouho snažil dělat tak velkou věc, že jsem si nahromadil velké jmění, a když se mi podaří stáhnout pozornost z tohoto tématu a začnu se zaměřovat na ostatní skvělé stránky mého života, ve kterých se mi daří, tak tím, že stáhnu pozornost z toho, co se neděje, něco jiného se začne dít.

diamonds_5-wallpaper-1366x768

Nyní, poprvé za dlouhou dobu, než abych cítil pochyby, začínám cítit trochu naděje. Nevím, jak brzy se to začne ukazovat. Podle mě to na tom nesejde. Už mám dost toho tématu. Nechci už o něm mluvit. Nechci o něm s přáteli mluvit. Nechci z toho dělat velkou věc, kterou jsem z toho dělal. Chci to nechat být. Chci věřit ve vesmírné zákony. Chci věřit, že tento proud je skutečný. Věřím ve svou hodnotu.

Čtěte také:  Kdy je dobré plánovat a kdy ne?

Vím, že díky kontrastu jsem si do vortexu dal různé věci. Věřím, že moje zdrojová energie o ty věci ve vortexu pečuje. Věřím, že ve většině případů jsem v souladu se svým vyšším Já. Vím, že jsem zdrojová energie ve fyzickém těle. Jsem tu moc rád. Cítím, že emoce, které jsem cítil, mi dlouhou dobu dávaly vodítka. Usiluji o pocit úlevy. Prozatím jsem pro něj myslím udělal dost. Cítím v tomto tématu nějakou úlevu. Je možné, že jsem se naprosto vyčerpal. To je jedno. Cítím v tomto tématu úlevu, a moje práce je prozatím u konce.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *