Rytmus vibrace

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Zdravím. Často mluvíte o rytmu. a odlišných konotacích…  jako třeba přirozený rytmus Dobra, přirozený rytmus těla. Mluvíte o rytmu srdce a dechu.

Abraham: Tím ve skutečnosti máme  na mysli vibrační vztah mezi fyzickými částmi toho všeho  a nefyzickými protějšky toho všeho. To je rytmus, o kterém mluvíme. Jinými slovy… v absenci odporu  ucítíte rytmus Zdroje.

Host: Takže existuje další rytmus…  rytmus Zdroje?

Abraham: Existuje nekonečno rytmů, protože vibrace je v pohybu. Vibrace je pohyb. Když se věci vibračně pohybují… pokud vibrace vašeho fyzického  bytí se pohybuje pomaleji než vibrace vaší bytosti  energie Zdroje, není v tom rytmus, ale spíše chaos, který se vám  projevuje emocí frustrace, neklidu nebo úzkosti. Ale jak si dovolíte se splynout  s vibrací svého Zdroje…

Esther dokáže slyšet, když je lednička mimo  rytmus, a hned záhy na to se kompresor vypne. Slyší, když je motor auta mimo rytmus, a hned  na to přestane správně fungovat jedna ze svíček, nebo vstřikování paliva. V tom dokážete cítit rytmus.

Host: Ano. Dokonce jste mluvili o rytmu DNA. To zaujalo moji pozornost.

Abraham: Dovolte nám definovat rytmus. Zde je naše definice rytmu: Vibrační harmonie. Takto definujeme rytmus –  je to vibrační harmonie. Nebo vibrační soulad. Důvod, proč jsme v této konverzaci  používali tolik slovo rytmus, je ten, že je to hudební slovo, a protože  slovo rytmus souvisí s hudbou, a chceme, abyste dovolili svému tělu,  se uvolnit do rytmu hudby.

Chceme, aby hudba… musíte pochopit,  že tato hudba byla inspirovaná zevnitř vortexu. Její rytmus byl diktován zevnitř vortexu. Jinými slovy, vzali jsme  vibraci, jak ji známe, srovnali ji s frekvencí většiny lidí,  našli to, co považujeme za  dokonalý vibrační počet nádechů k zajištění nejlepší, rytmické, vibrační  harmonie pro energii Zdroje většiny lidí, a pak to rozložit tak, že když si s tím  budete hrát, najdete svůj rytmus.

Host: Takže všichni mají odlišný rytmus? Když je náš rytmus stejný,  jsme spolu propojení?

Abraham: My bychom řekli, že ve vortexu  je rozhodně rytmus. Ale uvnitř vortexu jsou  i odlišné frekvence. Je tam frekvence klidu  a frekvence extáze. I když vnější vzhled někoho v klidu  a vnější vzhled někoho v extázi je odlišný, tak rytmická podstata té vibrace je  tak podobná, je by bylo těžké ji rozlišit. Když jste ve vortexu,  zákon přitažlivosti zvažuje rytmické vibrace ve svém definování  toho, co je spolupracující složka, a co není.

Čtěte také:  Přijetí - Cesta do vortexu a k uvolnění odpor

Dalo by se říct, že zákon přitažlivosti  si je vědom rytmu vašeho bytí, a spojuje vás s ostatními, kteří jsou  v podobném nebo stejném rytmu.

Host: Takže to není o rytmu ve valčíku  nebo něčem takovém… mám uvnitř sebe celý svět a říkala  jsem si, že tyto biliony buněk…

Abraham: Musíte pochopit, že můžete dělat úplný  opak toho, co jsme tady chtěli předat, protože chceme, abyste méně myslela a více  cítila, a nyní šíleně přemýšlíte o jednom slově.

Jinými slovy… přestaňte s tím. Ciťte rytmus… ciťte ho. Lidé často… celý život jste cítili emoce,  ale téměř nikoho svoje emoce nezajímají. Když jsme začali mluvit o emocích, nějakou  dobu nám trvalo vás alespoň přimět, abyste začali věnovat  pozornost svým emocím. Nedělejte z tohoto práci, nedělejte  to komplikovanější, než je třeba.

Host: Dobře. Děkuji.

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *