Sdílení a síla vlivu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Abraham: Plně souhlasíme s vaší košilí.

Host: Super.

Abraham: O tom mluvíme celý den, až na to, že to není Kroj ale Zdroj. Zdroj se nikdy nenutí… Zdroj jen je a vy ho přijímáte do sebe. Budeme vás muset požádat, abyste si tu košili sundal. Co máte na mysli?

Host: Dobré ráno, děkuji. Přinesl jsem si svou mapu pokladů. Chci jasnost ohledně manifestování. Jsem schopen vyhrát ty tím, že cítím, jaké by to bylo, je vyhrát. S radostí a nadšením pro skupinu dokážu ovlivnit výsledek i pro ostatní lidi. Vidím to i v ostatních oblastech života. Rád sdílím dobré pocity a bohatství. Brání tento můj záměr sdílet se skupinou mému manifestačnímu potenciálu?

Abraham: Řekl jste toho tolik a vše bylo velmi dobré. Nejprve mluvíte o své síle vlivu. Mluvíte o tom, že život vám pomohl identifikovat touhu, a vy jste se s ní plně sladil. Tudíž dosahujete vlivu Zaměření bez rozporu je mocné. Je v tom velká páka. Bude se vám líbit, jak tohle vše do sebe zapadá. Dokonalé odvinutí otázek, které nám dají dokonalou cestu k odpovědím, které hledáte. Začněte s myšlenkou vlivu.

Představte si, jak se cítíte, když se zaměřujete, a víte… i předtím, než máte důkaz svého vědění. Jen víte. Důkazy se pak sladí s vaším věděním. Někteří by řekli: “Není jasnovidec? Napojil se na něco, co už bylo známé, nebo výsledek ovlivnil?” My na to: Obojí se děje neustále. Ale v kontextu vaší otázky… když mluvíme o vlivu, mluvíme o tom, že se rozhodnete… a tím, že se dostatečně rozhodnete a získáte dostatek sebevědomí ze svých rozhodnutí a dostatek víry ve své touhy, tak v tom není jen víra nebo naděje, ale vědění… takže v tom není rozpor, jen ta mocná, zaměření energie s pákou… takto rozhodně ovlivňujete výsledky, nebo jak rádi říkáme, tvoříte si svou realitu. Nyní do rovnice přivedete druhé lidi.

Tehdy začne být důležitější, abyste měl svůj stabilní soulad. Protože není to o tom, co si druzí myslí o tom, co děláte, co vás brzdí, nebo co odporuje vaší energii, nebo co přidává chaos do vaší vibrace, ale to, co si myslíte o tom, co si druzí myslí, to způsobuje. Když sdílíte výsledek, protože jste k tomu inspirovaný, takže v tom není žádný rozpor, pak v tom není rozpor a vše dobře vychází. Ale pokud začnete pochybovat, zejména kvůli tomu, co druzí o tom říkají, jinými slovy… pokud jim dovolíte na vás vynaložit nějaký tlak a vy ho přijmete, tak ztratíte své napojení a tudíž nebudete mít tak jasnou páku a tudíž vaše síla vlivu nebude tak silná. Pak se to stane jen hra o hádání. Proto lidi mají tendenci mluvit o pravděpodobnosti a statistice, což je pro tuto konverzaci nepodstatné. Stačí vám to?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Síla rozhodnutí aneb jak jsem si zhmotnila diamant

Host: Ano.

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak přistupovat ke kontrastu?

Jaký má kontrast výhodu? Co nám přináší? A jak je nejlepší na něj reagovat? To se dozvíte v tomto článku a videu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *