Sex a jeho vliv na manifestace

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

AH: Něco dalšího?

Host: Myslím, že ano. No, jsem tady. Když dojde na sexuální styky a tyhle věci, tak já…

AH: Všichni doufali, že se k tomu dostanete.

Host: No, už se k tomu dostávám. Takže já si absolutně užívám sex a je tu něco, co – byl jsem vychován jako katolík – a tam se na to hledí s nelibostí a tak. Nechci to přehánět, myslím, nebo jakoby … vím, že chci, aby každá (žena) cítila potěšení, které jsem jí schopen poskytnout, ale jak to mám udělat, abych to moc nepřehnal, máte k tomu nějakou radu? Jsem pouze upřímný, Abrahame.

AH: Ta konverzace je o něčem jiném, než oni slyší, a vy se ptáte na tohle a tohle je to, co chceme, abyste slyšel: Jakmile jsem v přijímacím režimu a jste inspirováni k nějaké spolupracující složce, sexuální interakce – tahle část je snadná. O čem vy ve skutečnosti mluvíte, je, komunikace s tím druhým o tom, co to vše znamená.

Host: Přesně tak.

AH: A tak … vy chcete udělat jasno v tom, kde stojíte, co chcete, co hledáte… Jinými slovy, někdy – tohle bude znít jako, že to s tím nesouvisí, ale ano – někdy je ta konverzace o monogamii nebo o mnoha sexuálních partnerech a o tom, jestli je to všechno správné nebo špatné, A my říkáme – ve skutečnosti je to harmonie, kterou hledáte. Protože je mnoho těch, kdo chtějí monogamii, ale strachují se, že ji nemají, a tak si přitahují opak toho, co chtějí.

Takže je to otázka definování toho, co chcete. A teď – my tady nemluvíme o monogamii nebo mnoha partnerech, my s vámi mluvíme o tom, k čemu to potom vede, kam jste ochoten/připraven to přivést – a to je ta část, která se dostává do vibračního zmatku. Protože tam, kde stojíte, je spousta partnerů, kteří chtějí vás, a nechtějí vás jen pro teď, chtějí si vás odvléct s sebou domů…

AH: To ale já nechci.

Host: A tak, dokud máte jasno v tom, co chcete – ne tlačit proti tomu, co nechcete, ale mít jasno v tom, co chcete – tak když máte jasno v tom, co chcete, nejen že ti partneři, kteří jsou s tím v harmonii, k vám přijdou, ale i vaše schopnost zřetelně se vyjádřit takže nikoho nebudete mást – protože pouze tehdy je to nepříjemné. Protože vy jeden druhého vnímáte tak, jak si vy sami přejete.

Čtěte také:  Proč se mi nedaří v lásce?

A tak to, co si někdo myslí, když na vás hledí, a jeho záměry s vámi, nemusí být v harmonii s vašimi záměry. Ale když máte jasno ve svých záměrech, rozeznáte to i v druhých lidech. A tady je věc, kterou chceme, abyste slyšeli: řekněme, že je tu nějaký potenciální partner a zaměřuje se na vás a Zákon přitažlivosti vás nějak přivedl k sobě, a vy se teď díváte směrem na toho druhého, ale touha toho druhého se liší od vaší touhy … zdá se, že byste měli být schopni prostě se na tu osobu podívat a říct: No, chci jenom, abys věděl hned od začátku, že já stojím tadyhle – ale oni ta slova nemohou slyšet!

Nemohou to slyšet skrze svou vlastní mocnou touhu. A všichni si myslí, že vás mohou přimět změnit názor. Takže, k čemu se tady dostáváme, je tohle: Nespoléhejte na slova, abyste jim tu informaci doručili. Spoléhejte se na své jasné myšlení, aby vám přitáhlo toho pravého (partnera), se kterým začnete. Tím si přitáhnete ty, kteří jsou na tom stejně jako vy. Až dokud se váš názor nezmění a vy pak budete přitahovat tamty. Dává vám to smysl?

Host: Ano.

AH: Myslíme, že tohle je opravdu dobrý okamžik, abychom ukončili tento den. Nesmírně jsme si tuto interakci užili. Cítíme k vám obrovskou lásku a pro tuto chvíli zůstaneme ve vašem Vortexu. Tohle byl opravdu dobrý den. Na shledanou za pár dní!

Překlad: Verah72

Pokud jste v článku nebo videu našli inspiraci nebo jiný přínos pro svůj život, přispějte prosím finačním darem dle svých možností. Bez Vašich darů by nový obsah na tomto webu nemohl dále vznikat.

Děkuji!

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *