Abraham Hicks: Síla čisté myšlenky aneb Jak se dostat tam, kde chcete

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Lidé nám říkají: Nemohu jen skončit s prací a jít meditovat na pláž. Nemohu se vším přestat a jen si představovat. Musím živit děti, umývat nádobí, dělat jiné věci. Na to říkáme: Nechceme, abyste v životě přestali konat. Pobízíme vás, abyste konali o něco méně, a představovali si o něco více. Rádi bychom vám řekli, že ve sladěné energii je taková síla, kterou pouhým konáním nepoznáte. Když naleznete myšlenku a budete se na ni čistě zaměřovat pouhých 17 sekund… čistá myšlenka znamená myšlenka bez protikladů.

Když se čistě zaměřujete na myšlenku něčeho chtěného tím, že si to představujete, předstíráte, vzpomínáte na něco podobného… když takovou myšlenku udržíte pouhých 17 sekund, tak díky zákonu přitažlivosti se k ní přidá další myšlenka na stejné vibraci. Když se ty dvě myšlenky spojí, tak dojde k explozi energie. Abychom vám názorně ukázali sílu myšlenky, řekli bychom, že v těch prvních 17 sekundách udržování čisté myšlenky se tvoří energie, která se rovná asi 2000 hodinám činů.

???????????????????????

To je obrovské množství. Když překročíte dalších 17 sekund, tak se vyvine 10x více energie než předtím. 20 000 hodin činů. Jen tím, že překročíte tu další hranici. Když tu myšlenku udržíte ještě dalších 17 sekund, tak se energie zase 10x zesílí. Každých 17 sekund bez odporu se myšlenka katapultuje na úplně novou úroveň. Těch 68 sekund čisté myšlenky má obrovskou sílu z hlediska činů a akce.

Proto říkáme, že člověk napojený na zdroj je mnohokrát mocnější než člověk, který není, protože nejde proti sobě. Naši přátelé někdy říkají: Nacházím se tady, zatímco bych raději byl jinde. Pak říkají: Abraham nám dal proces, abychom se odtud dostali tam. Budu si vizualizovat, abych se tam dostal. Když praktikujete nějaký proces, abyste se dostali odtud tam, tak vibrujete na obou místech. Nemůžete se ze své současně pozice posunout.

1656072

Nic se tak nezmění. Mnohem rychlejšího pokroku dosáhnete tehdy, pokud řeknete: Budu si tohle vizualizovat, ne abych se dostal odtud tam, ale budu vizualizovat pro potěšení z vizualizace. Když jdete do kina, neříkáte přátelům: Jdu na tento film, protože je o tom, co chci žít, a když se na něj podívám, budu mít jeho vibraci, a vesmír mi to dodá. I když není špatné takto k filmu přistupovat, tak tohle není váš záměr – díváte se na film pro pobavení, abyste se rozptýlili. A takto chceme, abyste také vizualizovali. Nevizualizujte si, abyste něco uskutečnili, ale vizualizujte si pro potěšení z vizualizace.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Snadná a jednoduchá akce

Líbil se vám článek? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji. Více se dozvíte ZDE.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

2 komentáře

  1. tak tohle je super !:-) Děkuji moc

  2. SUPER takový červenec !!! To je B O M B A !!! DAJWE DÍKY!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *