Abraham Hicks – Síla emocí

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

V průběhu času jsme s vámi mluvili o nevyhnutelné mezeře mezi vypuštěním raketou touhy a tím, jak s ní držíte krok. Ale dokud nepochopíte, co znamenají vaše emoce, nikdy nebudete držet krok s tím, kým jste, a nikdy nebudete trvale žít radostný život, který jste zamýšleli žít, než jste přišli sem do fyzična. Dokud nepochopíte sílu vědomostí, které vaše emoce mají. Je to jednoduché. Negativní emoce znamenají, že nejste v souladu. Což znamená, že by to bylo jako říct: Zdrojová energie a vše, kým jsem se stal. Bože, jestli tomu tak chce říkat. Lidská představa o Bohu je někdy tak zkreslená, že se ho nehodí zmiňovat v konverzaci, jako je tato.

Ta perspektiva… Ta perspektiva zdroje je přítomna u všeho, co děláte. Ne přehled… Jde o konkrétní perspektivu o tom, na co nyní myslíte. Po celou dobu. Každý den. Není to pěkné vedení? Esther nedávno byla u ženy, která ji upravovala vlasy. Věčná snaha… A zatímco ta žena pracovala, zavolala ji její dcera ze školy. Jedno z pěti dětí. Esther slyšela jen konec konverzace, kdy ta žena své dceři řekla: “Dobrá, zlato. To je v pořádku. Vím, že jsi svůj referát nenechala v tiskárně záměrně. Ne, nepřinesu ti ho. Vysvětli své učitelce, co se stalo. Bude to v pořádku. Ne, nemohu ti ho přinést. Můžeš si ho vzít zítra. Myslím, že ti za to učitelka nedá poznámku. Bude to v pořádku. Uvidíme se doma.” A Esther si říkala: “Tohle je matka vědoma si své moci. Nesnaží se zasáhnout a být tou, která to dá do pořádku. Nebo být svědomím nebo vedením.”

1437964

Umožňuje své dceři mít svůj zážitek ze života. A nijak do toho nezasáhla. Jak zasvěsila, tak Esther neřekla, k čemu došlo. Nehájila svou pozici. Právě se naučila… Protože nezbytnost je někdy zdrojem dobrého mateřství. Hodně dětí nelze uspokojit tak snadno jako jedno dítě. Ale Esther od té doby na to myslela. Jak je snadné někomu vnucovat své vedení. Často jde o rodiče, kamaráda nebo vrstevníky. Vnucovat vedení… A jak je to hloupé, jak teď Esther ví o tomto zdroji uvnitř ní, který jí dává neustálou… neustálou… vám také… neustálou zpětnou vazbu o nejlepšnosti nebo nejhoršnosti… Pravopisu dáváme co zabrat… Jinými slovy…

Vaše emoce jsou velmi důležité pro používání vašeho naváděcího systému a pro váš radostný pohyb vpřed. Pohyb vpřed máte zaručen. Protože zdroj uvnitř vás prožívá skrze vás a pohybuje se vpřed. Takto jsme vám to ještě neřekli. Vaše vnitřní bytost dostává přesně to, co zamýšlela. Vaše vnitřní bytost má užitek z vašeho kontrastu a vypuštěných raket. A vesmír díky vašemu životu expanduje.

Čtěte také:  K čemu je nám vlastně vystlané hnízdo?

1594197

Proč byste ale sebe vynechávali z rovnice expanze? Proč byste dávali vzniku novým touhám a pak nešli po cestě těch nových tužeb? Protože jste během života pochytili přesvědčení, které se liší od láskyplných, dobře míněných, prosperujících přesvědčeních, které má zdroj uvnitř vás. A vy tato nenormální přesvědčení odůvodňujete… mluvíme o celém světě. … odůvodňujete je, protože současná realita je potvrzuje. “Spousta lidí si to myslí také, tak to musí být pravda.”

Chceme říct, že není dobrý nápad se nechat vést lidmi, kteří nejsou v souladu. Není dobrý nápad nechat někoho, kdo je ve stavu hněvu nebo kritiky, vést vaše svědomí nebo vaše myšlenky. Musíte se naladit na zdroj uvnitř sebe a začít žít v tomto úžasném světě plném skvělé rozmanitosti tak, jak jste zamýšleli, než jste sem přišli.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Vaše očekávání jsou klíč

Host: Ok, takže co se mi dobře daří, je šířit veselou náladu, prostě to o …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *