Abraham Hicks – Síla hudby

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Zdravím. Existuje prožitek, který má velkou moc změnit a zvýšit mou vibrační frekvenci a snadno mě přitáhnout k vortexu. A tím je poslech hudby. Může to být Beethoven nebo Michael Bublé. Nemyslím si, že je to Lady Gaga… ale asi může být. Mohli byste nám říct o síle a potenciálu hudby?

Abraham: Ve vašem fyzickém prostředí, kde interpretujete vibrace skrze své fyzické smysly, tou nejvíce rezonanční vibrací je vibrace zvuku. Zvuk má ve skutečnosti nižší frekvenci než zrak. Ale je to jako… a tohle není dostatečná analogie. Když si Jerry a Esther pustí doma nebo ve svém autobusu hudbu, basy vždy nastaví velmi hlasitě, protože se jim líbí ten pocit pohybu v hudbě. Stejně tak samotná vibrace zvuku je kontaktnější prožitek. Jinými slovy prostě je… Samozřejmě zrak je skvělý, ale zvuk je působivější.

music_concert-wallpaper-1366x768

Nicméně, pokud nejste v souladu s tím, kým jste, nic nezní dobře. Je otázka, jestli jste ve vortexu, a to vás přiměje vyhledat určitou hudbu, díky které si vibraci ještě zvýšíte, nebo jestli hudba má schopnost potkat mrzouta mimo vortex. Dříve jsme mluvili o tom, že když jste ve vortexu a uvnitř něj něco afirmujete, tak příště, jak budete mimo vortex, můžete si vybrat jednu z těch afirmací, a jen rezonance té afirmace vás může dostat zpět do vortexu. To přesně se děje s hudbou. Protože jste se naladila na vyšší frekvence této hudby, kterou milujete, jste schopná ji použít jako nástroj se dostat zpět do vortexu, protože jste se dobře naladila. Nepodařilo by se vám to, kdybyste šťastnou melodii slyšela poprvé.

Host: Takže si hudbou dláždíme…

Abraham: Ano, dláždíte. To je skvělé slovo. Vydláždila jste cestu, a tak je pro vás snadné se dostat tam, kde chcete být. Chceme vám o hudbě říct víc. Narážela jste na to, když jste si dělala srandu z Lady Gagy. Nepoužíváme Lady Gagu jako příklad někoho, kdo není ve vortexu, ale existuje hudba… existuje hudba protestu, která je vždy mimo vortex. Existuje hudba drama a traumatu, která je mimo vortex.

feel_the_music_2-wallpaper-1366x768

Existuje hudba, která má zvýšit váš pocit strachu. Píšou se skladby, které ve vás mají vyvolat určité emoce. Ví se, že na vás působí vibrace hudby, a tak lidé, co tvoří filmy, vědí, jakou hudbu umístit do chvíle, kdy se blíží žralok. Když si uvědomíte, že každý skladatel písní, každý písničkář má vztah se svým vortexem, a pokud jste ve vortexu a posloucháte hudbu, která vás povznáší, musíte vědět, že tvůrce té hudby byl ve vortexu, když ji tvořil, a vy se s ním setkáváte na té hluboké úrovni.

Čtěte také:  Abraham Hicks - O reinkarnaci zvířat a životní energii

Proto můžete projít galerií a podle vaší aktivní nálady, vaše nálada je jen vibrace, vás budou přitahovat jiné obrazy. Koupili jste si někdy malbu, která se vám líbila, a později jste si říkali, co jste si to mysleli… nemysleli jste, vibračně jste se setkali. Velmi dobré.

Host: Děkuji.

Dobrá chvíle na přestávku.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

3 komentáře

  1. Tak to je hodně zajímavé téma, díky Dajwe 🙂

  2. Toto téma jsem plně pochopila až po druhém přečtení. Je to dokonalé! Díky Dajwe. Ani nevíš, jak nás všechny obohacujes ☺

  3. Když jsem měla špatné období (špatného zaměřování) a utápěla jsem se ve svém smutku, tak jsem si pořád dokola pouštěla různé smutné, tklivé písničky a melodie … doma, v autě, i v rádiu hráli často takovou hudbu a vlastně všude, kde jsem se ocitla. A já se cítila pořád špatně a čím dál hůř. Až když jsem si řekla, že už to stačilo a začala jsem se zaměřovat jiným směrem, najednou mi ta ponurá hudba, když jsem si ji pustila, připadala hrozně protivná. A dokonce i v rádiu ji přestali hrát. Mi osobně hudba hodně pomáhá poznat, v jakém emočním nastavení se nacházím a pak se tedy zaměřit takovým směrem, kterým chci … tedy k vortexu 🙂 Děkuji Dajwe za úžasné témata …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *