Abraham Hicks – Síla rozhodnutí aneb jak jsem si zhmotnila diamant

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Abraham: Ještě něco?

Host: Ano, jednu otázku. Napadla mě, když jste řekli: Přijděte si na své. Cítím se hodnotná, jsem dobrá osoba, a není to tak, že bych necítila sebeúctu. Ale mám potíže přijímat peníze od lidí za věci, které mám pocit, že jsem dostala, za které jsem neplatila. Vím, že to já jsem v odporu.

Abraham: Můžeme k tomuto přistoupit z mnoha pohledů. Jeden z praktických pohledů je ten– když Jerry a Esther s touto prací začínali, potkali nás v roce 1985. Esther přinutila Jerryho slíbit, že nikomu o tom neřekne, protože jí to přišlo divné. Jerry svůj slib krátkou chvíli udržel… Poté se věci tak nějak vymkly kontrole. Jerry a Esther se s námi posadili, Jerry pokládal otázky, a chtěl vědět, co s tím dělat. Zaprvé ježdění z místa na místo zahrnuje spoustu věcí a zařizování. Ale také chtěli vědět, jaká je vhodná částka, kterou si mají účtovat za workshopy. My jim řekli: Nemusí to tak být, ale ve vašem ekonomickém světě to tak funguje. Většina lidí očekávají hodnotu na základě toho, co zaplatili. Chcete tedy svou cenu nastavit na takovou výši, za kterou lidé očekávají hodnotu, ale ne tak vysokou cenu, která lidem bude bránit v účasti.

Jerry se rozhodl vytvořit řadu věcí, které nic nestojí, a pak se rozhodl vytvořit řadu věcí, které stojí velmi málo. Vždy říkal: Můžete si koupit knihu za 15 dolarů, která obsahuje vše, o čem Abraham mluví. Nepotřebujete všech 10 knih. Protože Abraham tu stejnou věc neustále opakuje. Zákony vesmíru se nemění, akorát se mění chytré způsoby jejich vysvětlení. Jak se vyvíjíte, zacházíme do větší hloubky. Pokud byste se na to dívala tak, jak jsme pomáhali Jerry a Esther, není to ani o tom, co se vám děje, ale o tom, co se děje jim. Co nejpravděpodobněji dostane většinu lidí do místa přijetí většiny toho, co mohou přijmout? Jerry je vždy spravedlivý. Chtěl se ujistit, aby všichni, kdo chtěli přijít, mají stejnou možnost. Nechtěl, aby někdo držel pro někoho místa. Nechtěl, aby někdo měl nad jinými výhodu. U mnoha příležitostech jsme mu vysvětlili, že zákon přitažlivosti je vždy férový.

diamond_5-wallpaper-1366x768

Ve světě často vidíte zdánlivě nespravedlivé věci. Ale zákon přitažlivosti je vždy spravedlivý. To znamená, že cokoliv, co nabízíte, se vám vždy vrací. Nemyslíme si, že tohle je téma o sebeúctě, ale spíše téma o… je snadné reagovat na to, jak se ostatní cítí. Nějací lidé mohou chtít velmi to, co nabízíte, a nemít nyní to, co výměnou za to žádáte, ale pokud jim pak řeknete: “Vám tedy dáme jinou cenu,” nebo “Vy to tedy budete mít zdarma,” tak jim vysíláte vzkaz, který říká: “Dělám pro vás to, co vidím, že pro sebe nezvládnete.” To je vzkaz zbavení moci, který není v souladu s tím, co ví vaše vyšší Já.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Hrajte tuto hru a začne k vám chodit to, co chcete

Doporučujeme vám, abyste pocitově hledala, dokud nenajdete něco, co s vámi rezonuje, což znamená, že s tím rezonuje vaše vyšší Já. Neposlouchejte tolik ostatní. Esther každý den chodí dopisy, ve kterých stojí: “Účtujete si méně než kdokoliv jiný, kdo dělá tuto práci.” Esther na to: “To mi nevadí.” A také ji chodí dopisy od lidí, co říkají: “Účtujete si tolik, že nemohu přijít.” Je spousta lidí, kteří mají tolik rozdílných názorů na vše, co kdy budete dělat, že když se budete snažit být cestou nejmenšího odporu pro druhé lidi, ztratíte zaměření na svůj míč, a zapomenete, kým jste, a pak ve své vibraci budete mít stres, a to negativně ovlivní váš bod přitažlivosti.

Host: Chápu to.

diamonds_5-wallpaper-1366x768

Abraham: Včera jsme říkali, že byste Facebooku (kniha obličejů) měli říkat “Nosebook (kniha nosů)”, protože tam strkáte nos do záležitostí ostatních. Neprospívá vám to, pokud nejste ve svém souladu hodně stabilní, protože je snadné nechat to, čemu věnujete pozornost, být důvodem, abyste nabízela vibraci, kterou nabízíte, což pak automaticky ovlivňuje váš bod přitažlivosti. Pomohlo to?

Host: Ano, skvělé. Mohu vám říct jeden krátký příběh? Neměla jsem peníze na tento workshop.

Abraham: Vážně?

Host: Ano. Poslouchala jsem meditaci, vyskočili jste mi na mém mobilu. Někdo mi před lety dal vaše CD. Nejspíše z doby, kdy jste začínali. Řekl mi: Tohle tě může zajímat.

Abraham: Pokud to bylo hned na začátku, tak to byla kazeta.

Host: Ano, mohla to být vlastně kazeta. Mohla to být kazeta. Řekl mi, že se mi to může líbit. Tak jsem poslouchala. Pak jsem ji ztratila. O mnoho let později, před dvěma měsíci jsem poslouchala meditaci a vyskočili jste mi na YouTube a povídám si: “Hele, to je ten Abraham.” Tak jsem vás začala poslouchat.

manifestando-con-la-ley-de-atraccion

Abraham: Víte, že během dne na YouTube byste z našich videí získala více informací, než během workshopu jako je tento, a nic vás to stát nebude?

Host: Ano. A mluvili jste tam o každém problému. Chci tím říct, že jste přišli za mnou.

Abraham: Říkáte tím: Byla jsem na vibračním místě, kde jsem si přitáhla přesně to, o co jsem žádala, protože jsem byla ve stavu bez odporu, tak se to stalo okamžitě. Pak jsem se objevila v místnosti se stovkami lidí, a jako první mě zavolali na pódium ze stejného důvodu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Cesta bez vzdálenosti

Host: Ano. Takže ohledně peněz… neměla jsem peníze, abych sem přišla, a říkala si: Nevím, odkud ty peníze získám, ale pojedu tam. Uvidím Esther a Abrahama. Nemohu se dočkat.

Abraham: Síla rozhodnutí, že?

Host: Rozhodla jsem se, že pojedu. Nevěděla jsem, odkud peníze přijdou, ale bylo mi to jedno. Byla jsem na procházce se svou sestřenicí a říkám jí o Abrahamovi, nízkých a vysokých vibracích, a vysvětluji jí to, co jsem se dozvěděla. Jak jsem to říkala, podívala jsem se dolů a řekla: Co to je? Udělala jsem krok zpět a pod listím byla náušnice. Říkám: No teda, dívej. Náušnice. Očistila jsem ji a říkám: “To vypadá jako diamant.” Sestřenice se na něj podívala a řekla: “To je nejspíše atrapa.” Já na to: “Ano, ale nebylo by to vtipné? Kdyby tohle byl diamant, byla by to názorná ukázka toho, o čem ti tu říkám.” Ukázalo se, že to je pravý diamant v hodnotě 9000 dolarů.

Byla jsem tolik natěšená ani ne z peněz, ale že jsem byla v souladu… tohle je to, o co jsem žádala, a mou skutečnou touhou je být v souladu s tím, co nás učíte, s tím vnitřním zdrojem…

Abraham: Kdybychom nyní přestali mluvit, a slyšeli byste jenom tento příběh, bylo by to vše, co byste kdy potřebovali vědět o tom, co učíme.

Velmi dobré.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *