Skutečné tajemství tvoření

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Host: Je dobré s vámi znovu mluvit.

Abraham: Těšíme se na dobu, kdy lidé budou mluvit o skutečném tajemství. Protože skutečné tajemství není zákon přitažlivosti. To je jako gravitace… jakmile o něm víte, nemůžete si ho nevšimnout. Ale skutečné tajemství je umění umožňování. Je to umění umožnění se sladit se širší perspektivou. To je skutečné tajemství úspěchu. To je skutečné tajemství štěstí. Je to skutečné nepochopení… je to důvod, že Oprah je neochotná mít něco takto divného prezentováno svému publiku, o kterém si myslí, že na to není připravené. Svět tedy to tajemství utajuje, i když každý z vás… pokud jste někdy zívali, tak jste channelovali.

Protože vaše širší část vyslala impuls a fyzické aspekty vašeho těla ho přijaly a vaše tělo zareagovalo na ten impuls vyslaný Zdrojem. Chápete? Teď jsme na vás připravení. Snažím se přijít na to, kde začít. Nějakou dobu studuji lidi a aspekt víry. Na Jihu USA je spousta křesťanů a v různých částech světa jsou jiné víry. ale zdá se, že všichni lidé, ať mají jakékoliv vyznání, mohou velmi rychle manifestovat.

Host: Chtěl bych potvrdit, jestli víra podle vás může za to, že… Víru bychom definovali následovně.

Abraham: Víra je soulad. Soulad s nápadem, s touhou… jde o sladěnou energii. Když něco chcete a věříte tomu, nemáte ve vibraci žádný rozpor a tak nabízíte jednotnou vibraci, která je mocnější, než když je vaše energie roztříštěná. V podstatě nezáleží na tom, čemu lidé věří. Víra v nejpravdivějším smyslu slova… tak jak ji vnímáme my… je jako být ve vortexu. Vysvětlujeme to následovně: Než jste přišli do fyzických těl, existovali jste jako vibrační vědomí. Jako mocná energie Zdroje. Část toho vědomí přichází do tohoto těla, ve kterém se vyvíjíte a rostete. Poznáváte to, co nechcete, a tím, co chcete. Neustále se vyvíjíte a žádáte o něco víc.

A vaše nefyzická část přijímá ty žádosti a ihned se jimi stává. Znalosti… ne víra… kompletně je zná… je jimi. Obvykle je mezera mezi časem, kdy požádáte, a časem, kdy to umožňujete. Pokud se udržujete v postoji naděje nebo očekávání… dala by se tomu říct víra… pokud se nacházíte ve vibraci očekávání, tak ve vaší vibraci je málo odporu, a to, o co žádáte, se vám odhalí.

Proto spousta různých lidí z různých náboženství, co žádají o odlišné věci, mají společný jmenovatel – víru. Protože na obloze není napsáno, co je správně a špatně. Život se tvoří jednotlivými touhami, Zdroj je přijímá, zákon přitažlivosti na ně reaguje a víra je to, co vás s nimi vibračně sladí. Dalo by se říct, že víra a umožňování je o stejné věci. Když lidé stáli před Ježíšem… mluvíme o křesťanství… se svou nemocí… Ježíš byl léčitel, který si neumožnil ani nejít na místo jejich nemoci. Neviděl jejich nemoc.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak se zaměřovat, abyste necítili nedostatek?

Namísto toho je viděl v jejich zdraví. Protože je viděl tak kompletně v jejich zdraví a nabízel projev energie Zdroje, jejich nemoc v té vibraci nemohla existovat. Říkal lidem: Vaše víra vás dělá úplným. Vaše víra vás uzdraví. O tom mluvil. Lékař by dnes mohl říct: To je nelogické. Tento člověk má tuto nemoc… důkazy máme v těchto testech a rentgenech. Tento lékař by ve vás mohl probudit pochybnosti, což je opak víry, mohl by vás dostat do vibračního souladu s důkazy, které už zažíváte.

Víra ve své nejčistší formě je soulad s vibračními důkazy, ne realitou… o tom jsme dnes začínali. Že existuje realita, která je už manifestovaná. Většina lidí většinu své víra přikládá tomu, co vidí. Proto se většině lidem věci posunují velmi pomalu. Věří tomu, co vidí, ale nevěří tomu, dokud to neuvidí. Problém s tím spočívá v tom… že víra je o tom, že tomu věříte předtím, než to uvidíte, než se to manifestuje, věřit tomu, zatímco je to ve vibračním stavu předtím, než se to manifestuje, a pak se to stane manifestací.

To byl nejlepší popis víry. Vnímáte, že tohle setkání se uskutečnilo předtím, než jste sem přitáhli svá fyzická těla? V tom smyslu, že už jsme položili základy pro tohle setkání. Vidíte, jak jsme v tomto společně? Že to, co chcete znát, předchází vašemu příchodu se svým tělem a svými slovy na tomto setkání? To je dobré znát.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *