Abraham Hicks – Skutečný soulad, který chceme

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Naposledy jste mi řekli, že se příliš srovnávám s jinými mistry, a že to není podstatné, protože tato realita je odlišná a dělám nové věci, než co dělali oni. Ale používám je jako vliv a motivaci a zjišťuji, že se s nimi srovnávám, a všímám si toho a jsem schopen si říct: Co dělám tady a teď? Jako třeba ta Ama,

Když jsem se jí podíval do očí, viděl jsem ten stejný pocit, který cítím uvnitř ní. Ale jak to, že ona je schopná ovlivnit tolik lidí? Vidí to víc? Chci pomáhat lidem a ovlivňovat lidi a být láskou, a aby to lidé viděli a cítili. Ne viděli pro mě, ale vidět to, aby jim to pomohlo se dostat do souladu jen tím, že se na mě dívají. Jak to, že ona je to schopná dělat?

Abraham: To, na co poukazujete s otázkou, se kterou jste se jednou, dvakrát nebo třikrát vrátil… na tomto hodně záleží… to, co tady pro nás všechny odhalujete, je velmi důležité. Je zajímavé, jak to vše spolu souvisí. Vy říkáte… postavíme se na vaše místo a řekneme to: “Chci takový soulad se svým zdrojem, že ten soulad dokážu udržovat a tudíž být hodnotou kdekoliv, kde jsem.” To je to, co říkáte.

 

canyonlands_cave_sunset-wallpaper-1366x768

To znělo dobře. Je v tom silná rezonance, protože to jste všichni před narozením zamýšleli. “Napojím se na svůj zdroj a to bude můj převládající vztah, a jak s tím vším posílením a pákou budu žít, budu se cítit dobře a budu hodnotou pro všechny.” To je nejvyšší mantra pro ty, kteří chtějí povznášet.

Ale poté, jen na chvíli, jste svůj zrak odvrátil od toho jediného, nad čím máte kontrolu, což je váš vztah s vaším vyšším Já, a pokusil jste se ohodnotit výsledek, který někdo jiný z vás dostává. V tom jste bezmocný. Nyní se tak zaměřujete na jejich přijímání vás. Můžete se zaměřovat jen na to, s čím jste v souladu, a tudíž co vyzařujete. A vám nic není do toho, jak druzí na vás budou reagovat.

Ve chvíli, jak vám bude záležet na jejich reakci, přijdete o své napojení a soulad. Takže tím jen být? Ano. Jako lidé jste zvyklí na neustálé měření výsledků. “Dělám tohle… jaký to má výsledek?” My se od toho nelišíme… jen chceme, aby výsledek, o který usilujete, byl pocit souladu, ne nějaká fyzická reakce od někoho jiného. Cítíte ten rozdíl? Je to tak velké. Ve chvíli, kdy vám záleží na tom, co druzí dělají nebo co si myslí o vašem souladu, nejste v souladu, ve kterém chcete být. Velmi dobrá konverzace. Tohle je dobrá chvíle na přestávku.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Věřte tomu, co chcete

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *