Abraham Hicks – Skutečný účel života

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Páni… tohle je vážně super. Posledních osm dní jsem strávila v meditačním centru sama se sebou. I když jsme se měli zaměřovat do sebe na pocity ve svém těle, a dělala jsem to nejlépe, jak jsem mohla, moje mysl byla…

Abraham: Řekla byste, že šlo o obecné zaměřování se?

Host: Ano. Je to technika vipassana. Zaměřujeme se do svých těl. Samozřejmě když jste osm dní bez vnějšího světa, vaše mysl se dostane do vyšší vibrace, než jste vy. Přijdou vám nápady…

Abraham: Ano, to se může stát i za 15 minut. Přizpůsobování pak není tak těžké.

Host: Takže být tady na pódiu poté, co jsem se snažila nezaměřovat se příliš na to zde být, ale hodně jsem to chtěla, ale nechala být, hodně to chtěla, ale oprostila se od toho… Moje otázka je… teď je součástí mé myšlenky: “Jak se na pódium dostanu, jaká to bude otázka?” Moje otázka je o prostornosti. Dělám práci pět, šest let… mám to štěstí, že jsem schopná…

Abraham: Rádi bychom řekli, že kdokoliv, kdo cítí emoci, dělá vnitřní práci.

Host: Můj životní styl je takový, že vstanu, medituji, jdu do fitka, medituji, jdu do fitka… velmi jsem si tedy navykla na to nemít ráda prostornost. Na silnici, v restauraci…

the_southern_lights_in_new_zealand-wallpaper-1366x768

Abraham: Je zajímavé, že v pátrání po souladu za účelem žít život plně, se stahujete od světa, který chcete žít. Ano. Moje otázka je, jestli někdy budu… mám pocit, že lidé budou vysávat mou energii. Jsem zářivé světlo, což je ke mně přitahuje, ale nechci… Ale když jste zářivým světlem, jak často jste, a lidé jsou k vám přitahováni, nebudou vám vysávat energii. Dohromady si budete navzájem násobit vlastní energii.

Protože zákon přitažlivosti vás z toho důvodu dá dohromady. Pokud se bojíte, že lidé budou vysávat vaši energii, nejste na místě, kdy máte tu energii, a ostatní, kteří se buď bojí toho stejného, nebo kteří možná dělají to, čeho se bojíte, k vám budou přitahováni. Vaše myšlenky jsou silné.

Host: Čím dál více to chápu. Než abych sem přišla a seděla vzadu…

Abraham: Důvod, proč jsme chtěli, abyste přišla na pódium, byl ten, že bylo snadné vás najít, vaše energie je na dobrém místě, protože jste dokázala vypnout spoustu věcí, na které byste mohla myslet. Chtěli jsme vás vytáhnout do konverzace… do světa. Tohle chceme, abyste si poslechla. Tohle je pravdivé i pro nás. Pak vám vysvětlíme vše, co tím myslíme. Účel souladu je vylepšení prožitku ve fyzickém světě.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Řídit se impulsy znamená jít po cestě nejmenšího odporu

Vyslechněte si to. Debata týkající se duchovna oproti materialismu panuje v takovýchto komunitách už dlouho. Lidé si často myslí, že to nemůže být obojí. Chceme říct, že nic není duchovnějšího než materialismus vašeho fyzického světa. Protože je to zveličené, pokročilejší projevení a rozšíření toho ducha. Přišli jste do této časoprostorové reality, protože to chcete manifestovat. Vnímejte rozdíl v tom být v souladu a manifestovat to, a potřebovat, aby se to manifestovalo, abyste byla v souladu. O tom jsme dnes celý den mluvili.


mountain_landscape-wallpaper-1366x768

Tohle je velká novinka, kterou vám chceme říct tak, abyste ji vyslyšela. Je absolutním faktem, že všichni jste přišli do těchto fyzických těl, protože projevení vaší skutečné podstaty do tohoto fyzického prostředí přední linie je ta nejúchvatnější a nejlahodnější, nejkonkrétnější, nejfantastičtější zkušenost tvoření. A to, čemu říkáte Bůh, čemu my říkáme zdroj, nebo vnitřní bytí, to prožívá ve stejnou chvíli s vámi.

Tyto myšlenky, které se pro nás mění na věci… Řekneme to tak, abyste to skutečně vyslyšeli. Myšlenky, které se pro nás mění na věci, se dějí skrze vás. To vás dělá velmi důležitými v této rovnici. Slyšela jste to? Jste tady a snažíte se meditovat do nefyzičnosti, když váš celý důvod existence je fyzičnost, ke které a skrze kterou proudíme pro posílení a lahodný prožitek všech z nás. Pochopila jste to, že?

Host: Ano. Mám pocit, že budu věci dělat trochu jinak.

Abraham: Spousta lidí se snaží stáhnout se z fyzičnosti, aby mohli být duchovnější. Kdybyste věděli, jak moc jste chtěli být v těchto tělech, nesnažili byste se z nich neustále dostat. Ale být v nich a nebýt v souladu se zdrojem je mizerné. Odpověď není neustále meditovat, ale být ve svém těle v souladu se zdrojem. To je ta odpověď. Žádná jiná odpověď nepostačí.

Tohle vidíte u dětí a u sportovců, když předvádí své nejlepší výkony. To se děje, když někdo dostane úžasný nápad, který udělá převrat ve vaší ekonomice, nebo ekologii… nebo něčem. Jste tady, abyste měnili myšlenky na věci. Nic méně než to vám nebude stačit, zatímco budete tady. Vše, co je nefyzické a duchovní, vás v tom procesu podporuje. Vše. Velmi dobré.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *