Abraham Hicks – Sladění se s proudem peněz

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Cítím, jak se ke mně přibližuje proud hojnosti, protože to, co jsem předtím neměl, se začíná objevovat, takže vím, že má vibrace kolem peněz se lepší. A tomu zlepšování není konce. V následujících dnech bude zábavné pozorovat různé důkazy, co mi ukážou, že jdu po cestě hojnosti. Přijímám, že 99 % veškerého tvoření je hotovo před spatřením fyzických důkazů. Nevadí, pokud mi to nespadne hned teď do klína. Mohu být trpělivý. Usadil jsem se zde. Nevadí mi na to čekat.

Začínám cítít, jak se má netrpělivost mění v nadšení. Bude vzrušující pozorovat, jak mi vesmír smysluplně ukáže, tak abych vědomě rozpoznal, že se má energie posouvá. Cítím, že i v této konverzaci sám se sebou, systematicky směřuji do toho proudu peněz, které chci. Nežádám, aby to vše přišlo naráz, i když může. Žádám, aby to přišlo cestou nejmenšího odporu, na které teď pracuji. Je vzrušující očekávat dobrodružství, překvapení a to, jak ty peníze přijdou.

brick-of-gold-and-some-coins

Už oceňuji znalosti o mém systému vedení a oceňuji mé chápání zákona přitažlivosti. Oceňuji lidi, kteří názorně na svém životě ukazují, že jim do života hojnost může proudit. Těším se na setkávání s lidmi, kteří mi poví svůj příběh o tom, jak nedávno byli v zoufalé situaci, a pak k nim peníze začaly proudit. Zejména se mi líbí, jak říkají: Nemohu uvěřit, že to tam vždy pro mě bylo. Měl jsem ten pocit – kde jsi tu celou dobu byl? Jinými slovy je zajímavé být v jedné chvíli na jedné straně manifestace, a na druhé straně v jinou chvíli.

Těším se, jak to prolomím. Mezitím jsem rád na této straně manifestace, protože se neustále cítím lépe. Vylepšil jsem si život tolika způsoby. Těším se, jak proud peněz začne proudit do mého života. Vím, že si to zasloužím. O tom to není. Nyní vím, že jsem byl vibračně trochu rozhozen. Cítím, že takovéto konverzace sám se sebou mě vibračně slaďují. Chápu, že mou prací je tato emoční cesta. Není to o tom najít konkrétní vortex, skrze který peníze budou proudit. Nechci jen jeden vortex. Chci, aby se jich otevřelo mnoho.

Cash-Money

Chci být ohniskem, kde obrovské množství peněz začne proudit do mého života. Mé představy o tom, co s tímto proudem peněz udělám, nemají konce. Líbí se mi myšlenka hry, kdy investuju peníze ve své mysli. Miluji pocit přítomnosti peněz v mé kapse. Miluji pocit, jak je posílám dál. Mám rád ekonomiku, do které přispívám, jak si kupuji o jednu věc navíc a přinesu si ji domů. Především si užívám pocit svobody. Je zajímavé si všimnout, že ten pocit svobody mám nyní, i když moje množství peněz se nezměnilo. Prorazil jsem emoční cestu. Cítím, že jsem si pročistil vibraci. Jsem mnohem blíže, možná 70 % z těch 99,99 %.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Kde rostou peníze?

Chci hrát tuto hru. Kdo by nechtěl? Je to zábavné a oživující. Mohl bych ji hrát celé dny. Nebylo by hezké, kdybych měl tohle a tamto? Oceňuji hojnost, která proudí do mého života. Hojnost ke mně proudí různými cestami. Mám hojnost jasnosti, hojnost výdrže, hojnost zdraví, hojnost přátel, hojnost spousty věcí. Vesmír se nyní připravuje, aby mi dal hojnost peněz. Hojnost, která mi ukáže, že jsem v souladu se vším, co chci, a že není nic, čím nemohu být, co bych nemohl dělat nebo mít. Říkám vesmíru, že tohle chci ze všeho nejvíc.

1928841

Chci osobní uznání, že není nic, co bych nemohl mít, dělat nebo být. Peníze jsou toho součástí. Možná velkou součástí. Cítím, jak jsou peníze na cestě ke mně. Jsem za ně vděčný a jsem na sebe hrdý za práci, kterou dělám. Jsem dychtivý po zlepšení toho, kde jsem, a jsem šťastný tam, kde jsem. Dělám dobrou práci. Došel jsem tak daleko. Jsem hrdý na to, kde jsem. Vím, že vesmír mě vidí takového, jaký jsem.

Na tato tematická ladění se mohu dostat kdykoliv, kdy chci, a budu je dělat více, protože z nich mám skvělý pocit. Ať už peníze teď přijdou nebo ne, na tom nesejde, Vím, že jsou na cestě. Ani se neptám nebo nedoufám, jestli jsou na cestě, ani nevěřím, že jsou na cestě, ale vím to.

Je to jen otázkou času… ani to ne. Je to jen otázkou mého souladu s tím, co chci. Je v pořádku to chtít. Tato realita mi dává příležitost to rozpoznat. Vypustil jsem rakety touhy a zdroj je s nimi v souladu a říká: Pojď tudy. Pojď tudy. Pojď tudy. Podle svých momentálních myšlenek poznám, že tam jsem. Vibračně tam jsem. A teď, ať se peníze začnou hrnout…

Líbí se vám články a videa? Níže můžete přispět libovolnou částkou a podpořit tak překladatele. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu a pravidelněji. Děkuji.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Umění tvoření a přijímání peněz

Pokud se vám videa a články líbí, můžete ZDE darem podpořit překlady. Přepis: Host: Zdravím. Mám …

1 komentář

  1. Díky Dajwe, úžasný materiál na cestě k plnému “probuzení”. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *