Abraham Hicks – Slova, která vám uvolní odpor

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Žádný spěch. Žádný spěch. Luxus času. Není nic třeba prokázat. Je to snadné. Zjišťuji to postupně. Přichází mi více jasnosti. Jasnost je i zde, ale na cestě je více jasnosti. Přichází mi příjemnou rychlostí. Ráda vím, co dělám. Jsem ráda, když mám věci pod kontrolou a přesto jsem se dlouho snažila vzdát se kontroly. Nechci věci kontrolovat. Mám ráda, když mi věci vychází. Líbí se mi přirozený rytmus věcí.

Věřím v blahobyt věcí. Chci se dostat do toho proudu blahobytu. Věřím, že jsou proudy blahobytu a běsnící proudy a jsem šťastná ve svém proudu blahobytu. Věřím, že v tom proudu se může stát spousta vzrušujících věcí. Jsem ráda, když jsem nepředvídatelná, a jsem ráda, když jsem neobyčejná. Líbí se mi, když jsem svým vlastním průvodcem. Líbí se mi být v souladu s vesmírem. Líbí se mi být přirozená s přírodou.

Ráda jdu po proudu. Věřím v rytmus této planety. Věřím v rytmus tohoto vesmíru. Věřím v blahobyt tohoto všeho. Věřím, že blahobyt převládá, a že je zde také pro mě. Věřím, že je zde pro všechny z nás, ale věřím, že je zde pro mě. Věřím… s jistotou vím, že jde ze pro mě.

Side view of woman sitting in lotus position on lakeshore with focus on stack of stones
Side view of woman sitting in lotus position on lakeshore with focus on stack of stones

A nelíbí se mi, když s ním nejsem v souladu, a moc se mi líbí, když jsem. Byla jsem s ním v souladu, pak zase ne, pak byla, a pak zase ne, takže ten rozdíl znám. Vím, že to má co dělat se mnou. Někdy, když mám pocit, že svět mi něco způsobuje, tak je to příšerný pocit, i když vím, že nabízím vibraci, která to svolává, někdy jsem nabízela vibraci, o které jsme nevěděla, že ji nabízím, takže jak to přišlo, bylo to spíše takové prosazení než přitažlivost.

Miluji pocit, že mám pod kontrolou vlastní přitažlivost. Ráda myslím na to, co mám ve vortexu. Ve vortexu mám toho tolik… Jsem šťastná, že je to vibrační depozitář, o který se stará někdo jiný. Nemusím se ani o ten vortex starat. Nechci ho celý naráz. Rozhodně to nechci vše naráz. Nemohla bych to zvládnout, kdyby to vše přišlo naráz. Ani nechci naráz 5 % mého vortexu. Jen chci, aby to přicházelo snadno. Ve skutečnosti chci, aby to, co mám ve vortexu, ke mně přišlo, když jsem na to připravená. To je to, co dostávám.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Přijímání a umožňování

Přichází to ke mně, jak jsem na to připravená. Tato konverzace je o mém uvědomění, že nejsem připravená, a vyčítám si, že nejsem připravená. a už mě nebaví si vyčítat, že nejsem připravená, protože jsem připravená na to, co je na cestě. Nemusím být připravenější, než jak jsem nyní. Nemusím být připravenější. Jsem připravená. Vesmír nic nedělá špatně. Nikdo tam nahoře neříká: “No tak. No tak. No tak. Co je to s tebou?” Nic takového se neděje. To vy akorát máte uzavřené všechny různé ventily.

3989377042_0be7f18718

Chcete trochu více? Trochu více se uvolněte. Jen trochu více relaxujte. Jde mi to. Jde mi to dobře. Někdy je pěkné na věci nahlížet z jiné perspektivy a uvědomit si, jak je život dobrý. A že: Mohu to trochu podělat, ale ne tak moc. Mohu to zpomalit. Mohu si omezovat to, co si umožňuji přijmout. Mohu tomu bránit, aby to proudilo tak, jak chci. Mohu umožnit, aby to proudilo více. Nic není špatně. Vše je u mě dobré. Cítím se dobře. Jde mi to. Miluji život. Ráda vím, kdo jsem. Ráda jsem na přední linii myšlenek.

Ráda prosévám data. Ráda přicházím k novým závěrům. Líbí se mi, že mám věci, které chci, které se ještě nemanifestovaly. Miluji, když jsem si vědoma signálů souladu. Nebudu se snažit své vibrační prostředí zaplnit. Budu věřit, že vesmírné zákony to udělají. 100 % svého času a pozornosti budu věnovat jediné věci, na které kdy záleželo, kterou jsem se naučila od Abrahama, a celým svým bytím to vím, a tou je, že mou prací je připravit své vibrační prostředí.

Má práce je jednotná. Moje práce je jen udělat cokoliv, abych se uvolnila a umožnila si vytvořit vibrační prostředí, které umožní všem věcem, které jsem si postupně dala do vortexu, aby mi proudily do života.

Překlad: David Dajw Formánek

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *