Abraham Hicks – Slova, která vás sladí s vortexem

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video a audio nahrávka ke stažení na konci):

Host: V Denveru jste odpověděli na mou otázku o mém umírajícím otci. Moc mi to pomohlo. Děkuji vám za to. Moc vás miluji. Zajímalo by mě, jestli byste mohli nabídnout nějaká slova, abychom se sladili s vortexem. Jednoduchá, spolehlivá, silná slova… samozřejmě všechna vaše slova jsou taková.

Abraham: Drželi jsme se na uzdě. Teď vám dáme poslední klíč. Co se týče toho, co jste říkal, podle toho, kde se nacházíte ve vztahu k vortexu, pro vás budou fungovat odlišná slova. Když jste na pokraji vortexu a jste v nadějné a hravé náladě, je to snadné. Pokud jste ve stavu zoufalství, tak slova, která vás volají…

Jinými slovy když vás z vortexu voláme a vy jste od něj daleko, neslyšíte nás. Ptáte se, jaká bychom mohla říct slova, která by vás dostala blíž k vortexu. Říkáme: Problém je, že nemáte přístup ke konverzaci, která je vibračně daleko od vašeho místa. Proto se musíte postupně naklánět směrem k vortexu. To nejužitečnější, co vám můžeme dát, je uvědomění, že vortex existuje, a připomenout vám, že se do něj můžete dostat.

transition-wallpaper-1366x768

Buďme tedy praktičtí. Řekněte nám, kde se nacházíte, a zbytek dne strávíme tím, že se společně přesuneme do vortexu. Co na to říkáte? Udělejme to rychlé. Začněme s tím, kde jste, s krátkým tvrzením, a pak vám dáme nejlepší slova, která najdeme, abyste se dostali do vortexu.

Host: To je skvělé.

Abraham: Dobře. Kde jste? Jak daleko jste od vortexu?

Host: Moje vyšší Já tam je. Tohle já… řekl bych, že tak ze 60 % tam jsem.

Abraham: Chcete se zaměřit na nějaké konkrétní téma, u kterého se chcete dostat do vortexu, nebo jste pokládal jen teoretickou otázku? Domníváte se, že jste nyní ve vortexu?

Host: Ne.

Abraham: Jaké je ve vás aktivní téma, které vám v tom brání?

Host: Obecný pocit odpojení.

Abraham: Takže jste právě řekl: Nejsem ve vortexu, protože nejsem ve vortexu. Ale jak se to projevuje? Jak se to emočně a manifestačně projevuje? Co se ve vašem životě děje, kvůli čemu víte, že nejste ve vortexu? Dejte nám emoční slovo. Cítím se naštvaný, ustrašený, bojím se, cítím se rozzlobeně, cítím se bezmocný, cítím se…

Host: Řekl bych neschopný.

on_the_road_2-wallpaper-1366x768

Abraham: Takže věci se mi nedaří tak, jak chci. Cítím, že nemám svou moc. Na chvíli to tvrzení přikrášlete.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Dělání je výborné

Host: Vím, jaký je to pocit být napojen, a bolí to, když ho necítím. Tudíž když nejsem napojen, cítím, že nenaplňuji svůj potenciál.

Abraham: Dobře, na chvíli se za to zaměřme. Vím mnohem víc než to, co používám. Mohl bych tohle dělat lépe, než dělám. Naučil jsem se spoustu věcí a tolikrát jsem byl ve vortexu, a je ode mě hloupé, abych své znalosti neuplatnil záměrněji. Jsem na sebe naštvaný, že se nezaměřuji záměrně. Odpovídá to tomu, kde se nacházíte?

Host: Ano.

Abraham: Od teď budeme mluvit tak, jako bychom byli vámi, a posuneme se směrem k vortexu. Jsem nespokojen kvůli svému nedostatku disciplíny a uplatnění znalostí. To je dobré místo na začátek.

Můžu dělat lépe, než co jsem dělal. Chci dělat lépe, než co jsem dělal. Někdy jsem na sebe naštvaný, že to nedělám lépe. S tím přestanu, protože být na sebe naštvaný k ničemu neslouží. Většinu svého života jsem dělal to nejlepší v danou chvíli. Vše, co se mi v poslední době stalo, je to, že jsem získal znalosti, a nedařilo se mi změnit své návyky, abych ty znalosti uplatnil. Jsem na sebe příliš tvrdý.

nature_hd_background-wallpaper-1366x768

Můj odpor se nezvýšil. Zvýšilo se mé uvědomění, jaké to je ve vortexu, takže ze svého odporu mám horší pocit.Nedaří se mi hůře, ale lépe. Daří se mi lépe než kdy předtím. Nikdo po mě nechce, a nechci to ani po sobě, abych na to vše přišel ihned. Daří se mi dobře. Chci, aby to šlo rychleji. Rád bych se uplatnil záměrněji.

Cítím, že jsem si stavěl klacky pod nohy, protože jsem se příliš moc snažil. Nyní to chápu, a dnes jsem slyšel, že snažit se jít do akce a něco uskutečnit předtím, než se dostanu do lépe pociťujícího místa, je kontraproduktivní. Pokud jsem něčím vinný, tak tím, že chci příliš mnoho. Chci víc, než co mohu ve své současné vibraci přijmout.

road_summer_2-wallpaper-1366x768

Nyní vím, jak svou vibraci změnit, a tak se mi bude dařit lépe. Nebudu na sebe tak tvrdý. Přistoupím k tomu více zlehka. Už sebe nebo druhé nebudu tolik pomlouvat. Dám si pauzu. Jsem dobrý člověk. Jsem svědomitý. Pracuji na tom. Věci se lepší. Vím, jak na to. Vím, že zdroj je uvnitř mě a volá mě. Často ho cítím. Vím, že to zvládnu. Těším se na to. Rád tohle dělám. Jsem v tom dobrý.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Nevytyčujte si cíle, pokud...

Budu v tom pokračovat. Pravidelně se budu dostávat do vortexu. Líbí se mi představa být ve vortexu a sladění se s tím, kým skutečně jsem. I teď cítím, jak mnou proplouvá jasnost. Vůbec nejsem neschopný. Jsem hodnotný. Jsem hodnotný pro sebe a pro ostatní. A miluji vědění o vortexu.

Host: Děkuji.

Namluvená audio nahrávka v češtině:

[download id=”2719″]

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *