Abraham Hicks – Snadná a jednoduchá akce

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Jak se říká v jednom citátu, “Příroda nikam nespěchá a přesto všeho dosáhne.” Pokud si chci do života přitáhnout inspirovanou touhu, měl by každý krok k uskutečnění té vize být snadný a jednoduchý?

Abraham: Ano.

Host: Nebo nějaké kroky budou namáhavé a obtížné?

Abraham: Pokud jste skutečně v proudu, tak jsou snadné. Protože své úsilí jste vynaložil ve chvíli, když jste proséval kontrastem. Vynaložení úsilí je ve skutečnosti v prosévání kontrastu a rozhodnutí se, co nechcete a co chcete. Ale jakmile tu raketu vypustíte, Zdroj jí bude následovat. A lehkost všech dalších kroků bude známkou toho, že jste na správné cestě, ale pokud budete cítit úsilí a námahu, tak realizaci té touhy zpomalujete. Jak důležité si to uvědomit.

Host: Pokud pociťuji nějaké úsilovné snažení, tak se mám zastavit, dokud nenajedu na ten pozitivní spád? Něco jako proud.

Abraham: Zamyslete se nad tím. Vaše otázka je úžasná a tohle je správný okamžik. Řekněme, že jste vypustil raketu touhy. Jste na její cestě. Cítíte, jak se spád navyšuje. Jste bez odporu, a tak to cítíte čím dál silněji. Ve chvíli, kdy… Mohl byste tu touhu takto snadno zhmotnit a cítil byste se celou dobu úžasně. Ale řekněme, že po chvíli o tom začnete až moc přemýšlet… Vnesete do toho nějaký odpor.

Alpha_Somewhere

Host: Příliš přemýšlení.

Abraham: Ano, obvykle. Tolik přemýšlení, že začnete mít myšlenky s odporem. Nikdy nenastane příliš přemýšlení, když jste… Když jsem veden. Dobře řečeno. Když je to inspirované vedení. A tak pokračujete. Spád je silnější a pak do toho vnesete protichůdnou myšlenku a v té chvíli budete mít pocit, že se musíte více snažit. Ten pocit máte– a hodně lidí si na tohle zvyklo– protože se snažíte vynahradit nedostatek souladu tím, že se začnete více snažit a namáhat.

Proto si lidé myslí, že by to mělo být těžší. Proto je poněkud ošidné vás přesvědčit, že byste se měli cítit dobře a že by to mělo být snadné. Druzí vás přesvědčili, že pokud je to snadné, tak jste líní. A k cestě nejmenšího odporu jsi nikdy nebyl povzbuzován, líná osobo. “Cesta nejmenšího odporu? Nechoďte na ni” – druzí říkají. “Musíš kráčet cestou pracovitosti.” “Nikdo se v ničem nezlepší, pokud nepracuje tvrdě.” “Nikomu nepostaví památník jen za to, že vše bere v pohodě a s klidem.”

Host: Takže by to mělo být tak přirozené jako nutkání jíst nebo pít nebo něco, co děláme automaticky, jako trávení. Prostě se to děje.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proces manifestování & Praktikování vibrace víry

sunset

Abraham: Dokonalé. To je dokonalé, úžasné. Nezažil jste už někdy, kdy něco tvoříte a jste v tom pocitu, že jste v proudu?

Host: Ano.

Abraham: Máte pocit, že celý vesmír vše dělá za vás.

Host: Člověk u toho ani nemyslí, prostě se to stalo, čas zmizel… A v tu chvíli víte.

Abraham: A tohoto chcete dosáhnout.

Host: Stalo se to a děje se to.

Abraham: Ano.

Host: To je vše.

Abraham: Vaše slova jsou dokonalá, lépe bychom to neřekli.

Host: Děkuji.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

2 komentáře

  1. Dakujem za videa a preklady, jedny z najlepsich, ak nie najlepsie.
    Som vdacny za tento kanal a vzdy sa tesim na nove prispevky.
    Len tak dalej:)

  2. Zpětně, co si projíždím videa, mi příjde toto video ze všech nejlépe využitelné v praxi, nejvíce to otevírá oči :o)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *