Abraham Hicks – Snadné a zábavné tvoření

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Zdravím. Ahoj livestreame. Jsem moc ráda, že jsem tady. Tolik věcí se mi daří. Chtěla bych mluvit o tom, jak je to snadné. Asi před rokem… Srdce mi tluče. To není moc dobré. Dívala jsem se na televizi a najednou mnou začala proudit energie. Televizi jsem vypla a řekla si, že toho využiju. Tak jsem začala dýchat. a opakovat větu: “Vždy mi vše skvěle vychází.” Několikrát po sobě. A energie stále sílela. Pak mě to trochu přemohlo. Chtěla jsem přestat, ale řekla jsem si: “Musím v tom pokračovat.” Tak jsem dýchala a opakovala frázi: “Vždy mi vše skvěle vychází.” Nevím přesně, jak dlouho jsem ten pocit udržela. Jak jsem se rozhodla, že už více nezvládnu, vstala jsem a měla jsem potřebu si zkontrolovat email. Pracuji z domova. Věnuji se realitám.

V emailu se psalo: “Ahoj Amy, stěhujeme se do Atlanty. Budeme tam tento víkend. Líbí se nám tento dům. Ještě nemáme makléře, komu bychom měli zavolat? Máš volno v neděli v 11:00?” Řekla jsem si: “Páni, něco takového bych si napsala do deníku.” To je to nejjednodušší… Tak jsem na email odpověděla s tím, že se na ten dům podívám. V neděli přijeli do Atlanty a koupili ten dům. A já na to: “To z mé strany nevyžadovalo skoro žádný čas a námahu. To bylo to nejjednodušší, co jsem si kdy vytvořila. To se mi moc líbí. Chci víc.” Tak jsem to trochu cvičila. Nedávno jsem byla na prohlídce domu. Jela jsem zpět domů a moje kamarádka mi vždy píše ve 12:30, jestli chci jít na oběd. A pokaždé jí odpovídám: “Už jsem jedla.”

star-378794_640

Ale tohoto dne jsem ještě nejedla, tak mě napadlo, že napíšu své kamarádce, jestli chce jít na oběd. Tak mi odepsala: “Moc ráda, setkáme se za 10 minut v El Meledore.” Dorazila jsem do restaurace, bylo 14:00, jíme oběd a já popíjím pivo, a paní u vedlějšího stolu začne mluvit o realitách. Otočila jsem se a připojila se do konverzace. Řekla mi: “Hledáme v této oblasti dům. Nemáme ještě realitního makléře. Komu bychom měli zavolat?” A o měsíc později jsem jí zprostředkovala koupi domu. Zasmála jsem se a řekla si: “Je 14:00, jsem na obědě a získala jsem kolem 11,000 dolarů. Tohle se mi líbí.”

Chci se ale zeptat, jak jsem si říkala, že je to tak snadné a zábavné, začala jsem se cítit jako tehdy, když mi máma v dětství říkala, “Tobě projde všechno.” A to mě přijde trochu praštěné, protože i když jsem v té době byla dítě, říkala jsem si, že by to takové mělo být. Něco provedu a vždy z toho vyváznu, je to velmi vzrušující. Je praštěné, když si něco manifestuji tak rychle, a pak se takto cítím?

Abraham: Máme pro vás několik otázek. Při jejich rozebírání vás všechny dovedeme do místa pocitu posilnění a možná i inspirované akce. Ve dvou příkladech, které jste uvedla, měla jste u nich pocit, že tvoření už dávno proběhlo? A že díky vašemu dýchání jste se uvedla do stavu umožňování?

Host: Naprosto.

Abraham: Říkáte tím teda, že tvoření je jako setkávání?

Host: Ano.

Abraham: Spíše než že by to byl pocit, že něco tvoříte?

Host: Ano.

Abraham: Jste podle vás vždy ve stavu umožňování, kdy zažíváte takováto setkání? Nebo vám někdy něco neprojde?

Host: Někdy ne.

flowers4

Abraham: Tohle je dobré rozlišit, protože v obou vašich příkladech… Pokud dokážete přijmout fakt, že jste si už příjem vytvořila. Už dávno byl ve vaší vibrační realitě. Už jste si vytvořila konkrétní cestu k tomu příjmu. Ta cesta také byla ve vaší vibrační realitě. Načasování vašeho setkání bylo volitelné. A to setkání vzešlo z inspirace… Je dobré si všimnout, že jste se dívala na televizi, když vás napadla myšlenka, která představovala krok v manifestaci, abyste se zastavila a jen dýchala. Spousta lidí by ten krok propásla. Někdo méně citlivý, méně odhodlaný následovat cestu nejmenšího odporu, by ten krok mohl propásnout. A tito lidé si pak říkají, proč jim vše jde tak těžko a že jim to nevychází, jak chtějí.

Podstatu dnešní konverzace, kterou jste vyjasnila lépe než my se všemi slovy, které nabízíme, když jste svůj příklad vysvětlovala, následovala jste pocit, který vedl k něčemu, což vedlo k dalšímu a to zase k dalšímu. To je ta cesta nejmenšího odporu, o které mluvíme. Chceme se vás všech zeptat, kdy se rozhodnete nastoupit na svou cestu nejmenšího odporu? Vždy je snažší se tou cestou vydat, když vás nerozptylují různé události ve vašem životě. Ona začala dýchat. Soustředila se na svůj dech. Nepředstavovala si prodej domu. Nepředstavovala si někoho, kdo by chtěl koupit dům. Pokud ano, tak by do toho zavedla odpor. Zavedla byste do toho odpor a říkala: “Nevím, kam mám dnes jít. Neměla bych dělat něco produktivnějšího?” Ale to jste neudělala. Začala jste dělat to, u čeho je možné být ve stavu bez odporu. A díky tomu, že jste ten pocit udržela, celý proces manifestace nabíral na obrátkách, až jste si řekla: “Už je toho moc.”

flowers2

To znamenalo, že jste dosáhla takové intenzity, že jste už musela jednat. O tom byl ten pocit. Byl tak intenzivní, že bylo nemožné, aby to věci a události neuvedlo do pohybu. Prostupoval celou vaší bytostí. A to byl ten pocit. Pocit, který vás zavedl na cestu nejmenšího odporu. Všichni ten pocit poznáváte, že? A teď s větší jasností než kdy předtím budete vědět, co ten pocit znamená. Co to znamená? Jaký je to pocit, když energie ve mně začne proudit? Nejprve to možná pocítím jako úlevu. protože jsem uvolnila odpor. Pak to bude pocit lehkosti, spokojenosti, uspokojení, ale tam ten pocit nezůstane, přejde to do zájmu, bude to pocit proudící energie a pak vás budou napadat různé myšlenky. A pokud jste bez odporu, tak ty myšlenky poznáte. Budou jasné, zřejmé, srozumitelné.

A jak jste na svém příkladu ukázala, když se řídíte svým štěstím, tak se dostanete do stavu, kdy to setkání nemůžete minout. Někdo hned vedle vás slyšitelně mluví o tom, čemu se věnujete! To je znamení. A poznáte to podle svého pocitu. Nebudete se někomu nutit nebo ho tlačit. Cítila jste, že si vzájemně rozumíte. Odvinulo se to velmi snadno. Nemusela jste je do ničeho přesvědčovat. V obou případech vám v podstatě řekli, že budete pro koupi jejich domu klíčová, ale o vše ostatní se už vesmír postaral. A o tom je záměrné tvoření. Je to vždy výhra-výhra-výhra-výhra-výhra. Obě strany z toho mají prospěch.

Vesmír se vždy uvádí do souladu a předává vám informace o setkáních. Tvoření je setkávání. Líbilo se vám to, co říkala? Poznáváte se v tom? Cítíte v tom nějakou povědomost? Teď, když jste se s tím obeznámili, se vám v mysli začnou vybavovat vzpomínky na ty věci, a díky tomu, že jste to právě pochopili, vám do života přijdou nové zkušenosti. A pak z toho “vyždímáte” více a více. Začnete chápat všechny potenciály a možnosti. Rádi bychom něco řekli k pocitu, kdy už toho bylo na vás moc. To je to, co kontrolujete vy. To je to, co řídíte vy. Jinými slovy víte, kdy se snažíte až moc. Esther by cítila, kdyby na sebe moc tlačila. Začala bý cítit odpor. Cítila byste v tom odpor. Cítila byste, když na sebe moc tlačíte. Stačí trochu couvnout. Vložte ruce do hlíny.

Host: Skvělé.

Abraham: Ano.

Host: Děkuji.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

3 komentáře

  1. Skvělé. Velmi děkuji.

  2. Dajwe <3 Nesmírně si vážím každého nového překladu. Děkuji děkuji děkuji! 🙂

  3. Ďekujem za preklady aj v mene ostatných – ktorým si takto skvele pomohol! Ešte raz ďakujeme !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *