Abraham Hicks – Soulad a načasování

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Chceme ve vás zanechat něco, na co se zaměřit. Souvisí to s touto konverzací. S touto novou otázkou, kterou jste položil. Soulad a načasování jsou synonyma. Soulad se rovná impuls rovná se načasování rovná se šťastný. Vaše vnitřní bytí je mistrem načasování. Protože můžete dělat spousty věcí…. ale když získáte impuls… a čím více se jím budete řídit, čím více to budete chtít dělat, dokud během dne, kdekoliv půjdete… takový den včera zažila Esther.  Cestovala sama.

Jak cestovala, kdekoliv přišla, jakoby pro ni byly dveře otevřené. Někdo ji tam vítal, usmíval se na ni a pomáhal… kdekoliv, kde se po cestě zastavila. Jela vlastním autem na záchytné parkoviště, autobus tam už byl a muž vzal její kufry z auta, a bylo tam pro ni místo na zaparkování, tak hned nastoupila na autobus, který s ní a jedním dalším člověkem jel hned na letiště, než aby čekali na zaplnění autobusu, a Esther si říkala: “Líbí se mi, jak věci vychází.” Autobus ji vysadil hned před nosičem zavazadel, dala mu své kufry a šla dál.

Přišla velmi příjemně k příchodu k letadlům… vše se odvíjelo dokonale. Byla na dvou skvělých letech, a když přišla k výdeji zavazadel, její řidič tam nebyl. Nebyl tam s cedulí a nebral telefon. Jak se mu nakonec dovolala, bylo to první znamení něčeho, co vypadalo mimo soulad, a řidič povídá: “Mám tam být ve 14:30, že?” a Esther: ” “Ve zprávě mám 14:00 a už jsem tady. Jak dlouho vám zabere zde přijet?” Zavolal jí zpátky a vymýšlel si důvody, proč tam nemůže být, a Esther povídá: “V pořádku, vezmu si taxi.” Vyšla ven k obrubníku, kde bylo taxi.

golden_sunrise_at_natural_lake-wallpaper-1366x768

 

Chvíli tam stála, a žena, která přidělovala lidem taxi, byla něčím jiným rozptýlená. Esther si na moment říkala: “Měla byste mi věnovat pozornost, protože já jsem vaší prací.” Ale dělala něco jiného. Řidič taxi, který tam seděl, viděl, jak tam Esther sedí, přišel k ní a odvázal provaz, a doprovodil Esther ke svému autu. Měl za to potíže, protože to není jeho prací. Ale jak Esther nastoupila do taxi, pověděla mu: “To bylo velmi milé. Děkuji.” Pak začali mluvit o úžasných věcech. Esther mu pak řekla: “Jste velmi silný muž s dobrými úmysly a v životě se vám velmi daří. Cítím to.” A on na to: “Proto vás cítím v obou pažích?” Ihned se energeticky spřátelili.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Věřte si

Nikomu z nich se nemohlo přihodit nic lepšího. Byli vedeni, aby byli spolu na 40 minutovou jízdu, která byla pro oba z nich nádherná. To, co se zdálo, že se mělo stát, ale nestalo, nebylo to nejlepší, co se mohlo stát. Jak se po chvíli uvolníte a budete to brát tak, jak to přichází, a budete důvěřovat, že vesmír vždy dělá to, co je pro vás nejlepší. Nechte, aby to byl váš standardní předpoklad… že věci mi vždy vychází, nehledě na to, jak to vypadá.

Do té míry, do jaké to tady a teď umožním, do míry, do jaké jsem ochotná hledat uspokojivé věci tady a teď, pak to nemá konce a budete se cítit jako po jízdě na kouzelném koberci. Pocit jako: Může být tento den ještě lepší? Mohla jsem mít lepší načasování? Mohla jsem mít více potěšení? Mohla jsem mít více uspokojení? Mohla jsem mít lepší načasování? Odpovědí je: Nejspíše ano, ale tohle bylo velmi, velmi, velmi dobré.

Čím více budete uznávat dobré načasování, tím více ho budete zažívat. Stvoření je tolik zábavy, když si uvědomíte, že vy stojíte za tvořením. Umožňování je tolik zábavy, když si uvědomíte, že držíte klíč k umožňování. Přišli jste zde pro záměrné tvoření svého života. Nepřišli jste, protože se věci musí dokončit. Přišli jste, protože se vám líbí, když energie vámi proudí. Líbí se vám pocit souladu. Líbí se vám pocit, jak vámi protéká život.

Nelíbí se vám pocit, když si ten proud zablokujete a nepřijímáte ho. A nelíbí se vám pocit nerovnováhy v tom, ale líbí se vám pocit si to uvědomit, pocit, že se v tom lepšíte… Jakmile tohle začnete dělat jen z hlediska jedné nebo dvou věcí, bude se vám to v životě více a více ukazovat. Možná se přistihnete, jak si užíváte tu jedinečnost, možná si budete užívat načasování, které jste schopni přijmout. Jakmile to nastartujete na správné vlně, možná narazíte na někoho, kdo to také ví. Jak se dva nebo více z vás setkáte s takovým věděním, s takovou energií, s takovou exponenciální expanzí, jak se vědomě a záměrně začnete napojovat na energie, které tvoří světy, nebudeme říkat, že toho hodně dosáhnete, protože to není smysl toho. Řekneme, že se budete velmi, velmi bavit a užijete si to.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak se dostat do pocitu lásky

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *