Abraham Hicks – Soulad se svým vnitřním zdrojem

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Abraham: Dobré ráno.

Publikum: Dobré ráno.

Abraham: Jsme velmi rádi, že tady jste. Je dobré se shromažďovat za účelem spolutvoření, souhlasíte?

Publikum: Ano.

Abraham: Víte, co chcete?

Publikum: Ano.

Host z publika: Ano!!

Abraham: To je trochu děsivé.

(smích publika)

Abraham: Oceňujete vývoj své touhy?

Publikum: Ano.

Abraham: Volají vás vaše touhy?

Publikum: Ano.

Abraham: Trápí vás?

Publikum: Někdy. Ano.

Abraham: Trochu ano, že? Pokud držíte krok s touhou, což na počátku jejího zrození nikdy nedržíte, pak je povzbuzující, je zábavné na ni myslet. Ale pokud jste nějakou dobu něco chtěli a z nějakého důvodu jste nedokázali být ve stálém vibračním souladu se svou touhou, jinými slovy jí nevěříte, chcete ji, ale nevěříte jí, pak ty pochyby jsou nepříjemné, že?

Většina lidí nechápe, že s těmi pochybami můžou něco udělat, aniž by tu manifestaci měli. Většina lidí to nechápe a myslí si, že aby pochyby zmizely, musí se jim ukázat to, co chtějí. “Budu tomu věřit, jak to uvidím.” Chceme, abyste pochopili, že pokud spoléháte na to, až se ukáže, než tomu dáte svou úplnou vibrační pozornost, nejen si to velmi zpomalujete, ale převážně si všímáte úspěchů ostatních lidí, ne svých. Můžete vidět různé věci, které chcete… důkazy manifestované v životech ostatních.

pink_cosmos_2-wallpaper-1366x768

 

Ale aby byly důkazy ve vašem životě, musíte s nimi být ve vibrační shodě. Rádi vám vysvětlujeme, že jste vibrační bytosti ve vibračním vesmíru, a že si chcete být vědomi své vibrace. Většina lidí, zejména ze začátku, neví, co to znamená, nechápou to, ani nechtějí vědět, co to znamená, protože jste zvyklí na svůj svět tak, jak jste zvyklí na to, ho vidět. Rádi ho pozorujete, slyšíte, cítíte, ochutnáváte a ohmatáváte.

Rádi překládáte svůj vibrační svět do toho, čemu říkáte reálné manifestace. Také to pro vás chceme. Ale chceme vám ukázat, jak to dělat stabilně. Než se vám může podařit být v tom stabilní, musíte pochopit, že jste v prvé řadě vibrace jako všichni ostatní. Musíte ale používat svůj emoční naváděcí systém, abyste v každou chvíli věděli, jaký je váš vibrační stav. Pokud něco chcete a pochybujete o tom, váš vibrační stav není tam, kde ho chcete mít. nebo kde ho potřebujete mít, aby se vám snadno zhmotnilo to, co chcete.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Meditace a tanec

Jerry vždy mluvil o tvoření. I předtím, než Jerry a Esther potkali nás, i předtím, než skutečně pochopil, co je záměrné tvoření a tvorba vlastní reality. Ale díky lidem, které pozoroval… dlouhou dobu studoval lidstvo, věděl, že existují faktory, které někteří lidé zdánlivě chápou, které většina lidí nechápe. Když nám začal pokládat své otázky, vysvětlili jsme mu, že většina lidí nabízí většinu své vibrace v reakci na to, co pozorují. Což je velmi omezující způsob, protože v prvé řadě pozorováním toho nemůžete tolik prozkoumat.

grand_canyon_4-wallpaper-1366x768

Jinými slovy, k vidění celkového obrazu musíte ustoupit. Když pozorujete současnou realitu, praktikujete vibraci toho, co je, což znamená, že realita se nemůže změnit, ne o moc, a rozhodně ne rychle. Chceme, abyste věděli, že než jste se tady narodili, byli jste zdrojová energie, a i když jste nyní v těchto fyzických tělech, vaše větší část je stále v té perspektivě zdrojové energie. Někdy jí říkáte duše… lidé jí chtějí říkat Bůh.

Chceme jí říkat vaše vnitřní bytí, ale je to, kým skutečně jste. To, kým jste byli před narozením, jste stále ne v tomto těle, zatímco jste v tomto těle… většina z vás. Jste v tomto těle. Existuje vibrační vztah mezi tím, odkud jste přišli… ale lépe řečeno, kým nyní skutečně jste, To, kým jste, výsledkem všeho, co jste prožili. Život vás vede k expanzi. Když poznáte, co nechcete, poznáte, co chcete. Kdykoliv se vám stanou některé ty vědomé nebo i nevědomé věci, kdykoliv v životě zažijete něco trochu nechtěného, to, co místo toho preferujete, se ve vás přirozeně zrodí.

Je to logický proces této… dokonale vyrovnané, kontrastní, přední, časoprostorové reality, do které jste záměrně zaměření. Poznáte, co nechcete, a díky tomu to, co chcete… vypouštíte rakety touhy, i když to ani nevíte. Jak vypouštíte tyto rakety touhy, vaše vyšší Já, vaše vnitřní bytí, vaše nefyzická část, se stává vibrační úplností všeho, o co jste požádali. Pozměňujete to, kým jste. Neustále rostete a vyvíjíte se.

Každá emoce, kterou cítíte, představuje vztah mezi vaším myšlenkovým návykem, vašimi přesvědčeními, což jsou jen opakované myšlenky, vaším navyklým myšlením, a navyklým myšlením vašeho vnitřního zdroje. Váš vnitřní zdroj zná vaši hodnotu. Pokud ji znáte, máte ze sebe skvělý pocit. Váš vnitřní zdroj vás miluje… a všechny ostatní. Pokud se milujete, cítíte se v této chvíli úžasně. Pokud ale na sobě nebo někom jiném hledáte chyby, ve chvíli, kdy je najdete, ta negativní emoce, kterou cítíte, kterou se snažíte odůvodnit, což nemůžete… vám dává najevo, že jste v odporu s tím, kým skutečně jste, a co skutečně víte.

Čtěte také:  Abraham Hicks - O karmě a reinkarnaci

2017-08-14 18.53.27

 

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *