Abraham Hicks – Soustavné ladění se na pocit, že vše je v pořádku

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Četl jsem spoustu knih  o zákonu přitažlivosti…  vizualizuji si to,  co chci, sepisuji si to, vizualizuji si to, zapisuji si cíle…  myslím na ně před usnutím. Po probuzení na ně něustále myslím…  a všiml jsem si, že po 2-3 týdnech mě to začalo stresovat  více než cokoliv jiného.

Abraham: Náš přístup by byl následující. Učíme to tak, že to nijak nepropásnete,  protože kontrast ve vás vyvolá žádosti. Žádáte, ať si to zapíšete, nebo ne. Život vás přiměje žádat. A zdroj shromažďuje vše, o co žádáte, a dává to do dokonalého  vzájemného vztahu a dodává tomu důraz,  aby vaše touhy rostly  a vyjasňovaly se a zvětšovaly  se a zlepšovaly se. Spolupracující složky jsou už  shromážděné v této vibrační sféře.

Pokud váš záměr je cítit se dobře, pokud je váš záměr se zaměřovat  na to, z čeho se cítíte dobře, pokud je váš záměr je rezonovat  s láskou a oceněním, tak dojde k tomu, že k vám v tomto stavu přijímání  budou chodit impulsy. Důvod, proč je to pro vás trochu vyčerpávající,  je ten, že je to jako tlačení nudle. Nejlépe to vysvětlíme následovně. Stav žádání a stav přijímání jsou dvě naprosto odlišné frekvence.

Pokud se urputně zaměřujete na to,  co chcete, a proč to chcete, a snažíte se o tom mluvit,  vizualizovat si to, a nejste v tom pocitu,  tvoříte si v sobě zbytečný odpor. Říkáme tomu přílišná námaha,  přílišné snažení se. Říkáme tomu – nedovolování vesmírným  zákonům dělat to, co dělají přirozeně. Dává to smysl?

Host: Ano, skvělé.

Abraham: Přistupujte k tomu více zlehka. Pokud z toho máte pocit námahy, zaměřte se obecněji. Dejte nám příklad něčeho,  co jste si zapisoval, nebo co jste chtěl. Pokud chcete, dejte nám  příklad tak, jak jste to nabízel, tak, že váš to začalo stresovat.

flower_414-wallpaper-1366x768

 

Host: Řekl bych cokoliv… Možná finance. Jakmile vystuduji vysokou,  zbývá mi rok…

Abraham: O čem se snažíte psát nebo  co se snažíte vizualizovat?

Host: Nestarat se vůbec o peníze…  aby peníze nebyly problém.

Abraham: Povězte nám slova, která jsou pro vás  v procesu, jak jste ho popisoval, problematická.

Host: Řekl bych… říkal jsem, že jsem…  takže: Jsem milionář.

Abraham: Dobrá, když říkáte: Jsem milionář,  ale nevěříte, že jím jste, vnášíte do své vibrace odpor. Jste konkrétnější, než co vaše  současná vibrace je schopná udržet. Kdykoliv to napětí cítíte, odstupte od detailů a řekněte  něco obecnějšího, jako třeba: “Mám potenciál pro cokoliv, co chci.” V tom by nebyl žádný odpor. “Neustále se v tomto lepším.” V tom není odpor. “Už teď cítím zlepšení.” V tom by nebyl odpor.

“Vím, že tento vesmír je plný hojnosti. Vím, že ostatní,  kteří jsou nyní miliardáři, se kdysi nacházeli na mém místě. Vím, že tyto procesy fungují. Vím, že se blížím k souladu s tím, co chci. Líbí se mi myšlenka hojnosti. Rád hledám hojnost ve svém životě, ne jen finanční hojnost,  ale hojnost jasnosti, zdraví, fyzické energie, a hojnosti  krásy ve světě. Daří se mi v tom dobře. Těším se na to, jak mi  vesmír dodá stálou cestu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak si vylepšit zrak?

Chápu, že veškerá má hojnost  mi nepřijde okamžitě. To je v pořádku.  Líbí se mi stálý proud hojnosti, který ke mně bude  proudit, který ke mně proudí. Miluji vědění, že jsem  tvůrce své reality. Miluji vědění, že mohu snít ve velkém. Miluji chápání, jak velké je to,  co jsem si dal do vortexu, a miluji vědění, že energie,  která tvoří světy, a mé vyšší Já a všichni ostatní se shromáždili,  aby mě v tom asistovali.

ocean_view-wallpaper-1366x768

 

Cítím, že mou prací  je uvolnit se a umožnit to. Nechci, aby to vše přišlo okamžitě. Chci si to vychutnávat,  jak mi to bude postupně chodit. Líbí se mi představa,  že mám vlastní ruce ve vlastní hlíně, jak tohle vše zpracovávám. Rád pozoruji, jak mi do života  hojnost chodí různými cestami. Líbí se mi vědění,  že to vždy bude pro mě dobré. Rád cítím svou moc chápání. Mám rád chápání vesmírných zákonů. Jsem poblázněný  ze svého systému vedení. Díky tomuto klidu, který cítím, vím,  že jsem na cestě k tomu, co chci.

Je dobrý pocit vědět, že mohu být,  dělat nebo mít cokoliv, co chci. Mám rád vědění,  že mohu ovlivňovat energii. Mám rád vědění, že když jsem si  něčeho jistý, mohu se zaměřit na detaily a dát hybnou sílu do pohybu,  protože miluji tu rychlou jízdu. Miluji vědění, že když se  cítím trochu ve spěchu, tak je v pořádku zpomalit a vrátit se  do rovnováhy a být obecnější. Vím, že tohle je jistá věc.

Vím, že mně nyní přišla  myšlenka o něčem, co chci, že to musí být. Cítím, jak dlouhá byla cesta  i k tomu se dostat do stavu přijímání a přijmout ten nápad. Chápu,  že přijetí toho nápadu znamená, že jsem na správné cestě. Těším se na detaily toho,  jak se to odvine. Jsem nadšený z myšlenky  podnikání, která mi přichází. Je vzrušující myslet  na ty, které potkám. Je vzrušující vědět,  že je poznám, jak je uvidím. Je vzrušující vědět,  že nic nemohu promeškat, a že je spousta cest,  kterými věci budou proudit. Miluji moc své fascinující mysli.

Miluji, že se zajímám o tolik témat. Miluji vědění svobody, že si mohu  vybrat spoustu různých věcí současně. Cítím spolupracující vesmír,  jak mě obklopuje a účastní se se mnou. Těším se na každý nápad,  jak bude přicházet.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak vznikl zákon přitažlivosti?

Nemusím se dívat do budoucnosti  a na všechno hned přijít o nic víc, než bych musel naplánovat výlet  a znát každou odbočku, kterou na cestě udělám. Vím, že mám svou stabilitu  a vím, že intuitivně poznám, kudy zabočit a kde jít a kdy šlápnout  na plyn a kdy trochu zpomalit. Miluji vědění, že jsem  tvůrce své reality. Na tomto není nic, co se mi nelíbí.  Není na tom nic, co nevím.”

apple_mac_os_x_high_sierra-wallpaper-1366x768

 

Cítíte, jak produktivní  byla tato konverzace? Cítíte, jak bylo snadné od toho ustoupit  a nesnažit se to nutit a tlačit na to a nesnažit se na to přijít? Jen uznat to, co můžete uznat? A cítit vibrační frekvenci,  kterou jste v tom dosáhli. Cítíte, jak váš korek se vznáší? Nemáte nyní pocit, že vše je možné? Nezdá se být naprosto logické,  že jak jedete po rytmu té vibrační frekvence, že k vám přijde nápad  a poznáte to a bude to dobré, a že… tohle si poslechněte…  že to nasytí vaši chuť.

Vaši chuť po postupné realizaci. Nechcete dnes sníst veškeré jídlo,  které za celý život sníte. Myslíte si, že chcete,  ale ve skutečnosti nechcete. Je pěkné, když se to opakovaně ukazuje  a stále vyvíjí vzhledem k vašim různým chutím. Pamatujete si, co jste rádi jedli kdysi  ve srovnání s tím, co rádi jíte dnes? Vidíte, že vaše chuť se  stává sofistikovanější? Vaše tvůrčí chuť také. Vaše vyšší Já zná vše,  co jste si vytvořili.

Vaše vyšší Já zná, ne jen potenciál,  ale vaši vibrační realitu, a také zná, kde se  k ní vibračně nacházíte, a jaký máte na cestě odpor, a jak vás  zavolat nad, pod a kolem tohoto odporu. Ne protože musíte projít tím odporem,  abyste se dostali na konec, kde chcete, ale protože to je zábava cesty. Buďte flexibilní,  vězte a ciťte se jistí. Necítíte se nyní jistí?  Necítíte se za něj jistí? Ale říkat si: Dokážu to. Jsem v tom dobrý.  Na konci tohoto měsíce budu mít tolik peněz.

Budu mít tolik peněz a tohle  jsou konkrétní věci… jinými slovy, někdy pracujete sami proti sobě. To přesně dělám. Zvládnete to. Děkuji. Nyní vám chceme říct, že Ježíš vám už dávno říkal: “Buďte bez snahy  někomu něco vysvětlovat.” Protože abyste to dávali najevo,  je nezbytné to jenom chápat. Je zde pro vás spousta lásky. Jako vždy setrváváme  ve vašem vortexu.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

1 komentář

  1. Toto bolo nádherne vysvetlené a podané ako všetko 😘 ďakujem za možnosť byť pri tom všetkom okolo mňa 😘

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *