Abraham Hicks – Soustavné oceňování na zvýšení vibrace

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Zdravím. Mám vás rád Abrahame. Mám rád Jerryho, Esther a celý váš tým. Za vše vám moc děkuji.

Abraham: Všichni jsme v tom společně, že?

Host: Co jsem na vaše učení před třemi lety narazil, se mi moc zalíbil váš proces “zaměřovací kolo”. Vlastně se mi zalíbily dva konkrétní. Poslední dobou jsem používal konkrétní dva, které jsou… Proces “soustavné oceňování” je vskutku úžasný, když je člověk na vysoké vibraci.

Abraham: Dokonale jste na to navázal. Pokud jste na vysoké vibraci. Když se snažíte oceňovat, když tam nejste…

Host: Protože mám oceňování tak rád, tak se snažím zvýšit svou vibraci, abych mohl začít soustavně oceňovat. Před nějakou dobou jste mluvili o zajímavém procesu s názvem “rozbor myšlenek”. Jde v podstatě o to začít myslet obecně. A tím obecným myšlením se uvolní odpor a nějak se uvolní síla myšlenky. Jak jsem tento proces se svými studenty praktikoval, tak celá třída se dostala do místa, kde myšlenky, které jsme mysleli, neměly v sobě žádný náboj. Jen jsme se zaměřovali na procházející kočku nebo na kámen u vstupních dveří. A to nás uvedlo do stavu, ve kterém jsem pak mohl začít oceňovat. Zpočátku pomalu a pak konkrétněji.

Abraham: Takže tím říkáte, že obecným myšlením jste uvolnil odpor.

Host: Ano.

Abraham: A v tom stavu bez odporu jste identifikoval vibraci volby a začal jste se zaměřovat na konkrétnosti ve směru toho, co chcete.

Host: Ano.

Abraham: To je geniální.

Host: Přesně tak. Mohli bychom to udělat tady?

Abraham: Ano.

Host: Dobře…

Sombrero galaxy

Abraham: Něco k tomu řekneme. Stanovme si to jako záměr. A v následujících několika dnech nalezneme k tomu příležitosti. Protože abychom se přemluvili do nižší vibrace, tak musíme aktivovat problém, což není nezbytně produktivní. Řekněme, že tam už jsme. Jsme už na tom místě čisté pozitivní energie? Jsme ale na obecném místě? Nebo na konkrétnějším? Jinými slovy nejsme na moc obecném místě. Dokud se ale cítíte dobře, tak proč ten pocit nezesílit?

Host: Dobře. Moc rád se cítím dobře. Není nic důležitějšího než se cítit dobře. Miluji tuhle loď. Moc rád tu jsem. Miluji zdejší jídlo. Miluji snídaně. Miluji lososa, francouzské tousty a vše, co tu podávají. Užívám si tento moment před Esther. Líbí se mi barva jejího oblečení. Mám rád lidi, se kterými sdílím tento zážitek. Mám rád všechny, které jsem u večeře a snídaně potkal.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Dělání je výborné

Miluji kolektivní vědomí celého světa. Miluji, že to, co nás spojuje dohromady je daleko víc… Líbí se mi, že jsme součástí Zdroje. Že jsme všichni Jedno. Vesmírně to oceňuji. Cítím, jak Zdroj mnou nyní vibruje. Užívám si tyto vibrace. Miluji to, kým jsem a miluji vás Abrahame. Miluji vás.

1656072

Abraham: A miluji pocit jasnosti. Miluji pocit souladu. Miluji pocit napojení se na energii Zdroje. Miluji svou schopnost vidět svět očima Zdroje. Miluji výhled z paluby na oceán. Miluji vědění, že Zdroj si ten pohled skrze mě užívá. Miluji vliv souladu. Vím, že není nic, co bych nemohl být, dělat nebo mít. Miluji vědění, že tato realita mi odhalí pro mě důležité detaily, které jsem předběžně uvedl do pohybu.

Miluji vědění, že jsem sem přišel, abych žil radostný život. A v tomto expandujícím prostředí je to jistá věc. Miluji vědění, že všichni mají stejnou možnost se cítit tak radostně jako já. Miluji vědění, že ti lidé k tomu směřují svou cestou. Miluji vědění, že pozitivní energie je mi kdykoliv dostupná, a nic se neděje, když ji občas nenajdu.

Miluji vědění toho, jak fungují vesmírné zákony. Miluji vědění, že pozitivní energie je dostupná všem, a že se na ni napojují do té míry, do které mohou. Miluji vědění, že vše je tak, jak má být. Miluji vědění, že mou prací není nic spravit, a že jsem vždy ve správný čas na správném místě. Pozitivní energie mnou proudí a pokaždé to cítím.

Miluji známky pozitivní energie, jak mnou proudí. Miluji pocit expanze. Miluji pocit svobody. Miluji pocit smělosti. Miluji pocit jasnosti. Miluji pocit, že jak vstupuji do místnosti, že má přítomnost má moc všechny v ní povzbudit. Ale miluji vědění, že každý v té místnosti má přístup ke svému souladu se Zdrojem, a že já jsem jako satelitní talíř, který jim dává vědět, co je možné, ale není zodpovědný za jejich soulad.

1369495

Miluji vědění, že v této realitě je vše úžasné. Miluji vědění, že kdykoliv a kdekoliv je spousta věcí, které mohu oceňovat. Miluji vědění, že jak rozjedu tuto vibraci oceňování, tak vše, co mě obklopuje, tu vibraci bude udržovat. Čím je to lepší, tím je to lepší. Jsem moc rád, že jsem v této životní zkušenosti.

Miluji, že jsem energie Zdroje v tomto fyzickém těle. Miluji, že rezonuji a potkávám se se všemi a vším, co je nefyzické. Rád jim pomáhám v pokračování života, který uvedli do pohybu, i když jsou nyní mimo fyzickou realitu a inspirují mě k chování a myšlenkám, které jsou pro ně prospěšné. Miluji pocit jednoty náš všech. Miluji vědění, že existuje energie Zdroje, a že všichni jsme její součástí. Miluji milování všech.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Víra ve znamení a proces manifestace

Miluji bytí na místě, kde mohu obdivovat druhé. Miluji absenci úzkosti a těch věcí, které mi byly nepříjemné. Miluji vzorce lásky a oceňování, které jsou nyní ve mně aktivní. Miluji pocit souladu se Zdrojem. Miluji bytí tím, kým jsem. Miluji být zaměřen. Zbožňuji tuhle fyzickou realitu. Miluji vše, co je kolem mě, a vše, co je kolem mě, naopak miluje mě. Tohle jsou dobré časy.

To je to, kým jste.

Host: Naživo je to mnohokrát lepší. Jsem radostně neúplný a ve vortexu. Děkuji, děkuji, děkuji, děkuji.

Překlad: David Dajw Formánek

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

5 komentáře

 1. A já mimo tohle všechno ještě miluju Dajwa a oceňuji !!! 😉

 2. Vlaďka Elena

  Miluji svoje bytí ve vortexu. Miluji svoji realitu, která odráží moji vibraci. Miluji svoji schopnost vidět a nacházet na všech a všem kolem věci, které mohu neustále oceňovat. Miluji možnost milovat všechny a vše, co vidím…Miluji svoji představivost, která nabízí nekonečné množství možností pro bytí ve svobodě, radosti, expanzi … Miluji možnost rozhodnout se pro jednu následující…Toto je můj vklad… :o)

 3. WOW! Miluji…oceňuji…děkuji Dajwe 🙂

 4. VÁM

  Kde ľudské srdce silno tikoce,
  tam je cítiť ľudskosť 
  a každý deň sú hojné Vianoce,
  kde ľudský cit dýcha úsmevom,
  raduje sa každý človek,
  naplnený je radosťou a elánom,
  kde je ľudský čin viac ako slovo,
  tam je prítomný Boh,
  svieti svetlo ľudských tvárí,
  usmieva sa do všetkých otvorených dlaní,
  dlane sú nežným dotykom,
  ľudskosť kreslí malebným citom,
  vy všetci ste krásny ľudský svet,
  óda lásky,
  žiari celý svet,
  Vy ste jeho ľudský tep.

  V Láske Monika

 5. Nádherné video! Děkuji, Davide ♥♥♥

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *