Abraham Hicks – Šťastný bez peněz?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Host: Zdravím Abrahame. Jen vám chci poděkovat. Užívám si jízdu tohle dnešní ráno. Jsem na úžasné cestě. A mnozí z nás podle mě také. Zažívám v životě něco, o čem bych chtěl něco vědět. Praktikuji vaše učení už asi 10 let. Jsem poradce. Lidé, kteří za mnou chodí… já jsem neustále šťastnější, a lidé, kteří za mnou chodí do poradny, se stávají šťastnější a bohatší. A já se stávám jen šťastnější.

Publikum: (Smích)

Host: Ta druhá věc, kterou chci znát…

Abraham: Věříte, že máte touhu po větší prosperitě?

Host: To se zdá jako přítěž.

Abraham: Tak vidíte. Udělal jste to pro nás velmi snadné… Chtěli jsme poukázat na to, že i když můžete mít touhu po větší prosperitě, pokud ta prosperita vám nechodí snadno, bezpochyby máte nějaké myšlenky, které té prosperitě odporují. Jako: “Není slušné mít prosperitu. Není duchovní. Je to příliš práce na udržování. Zahltila by mi život. Omezilo by mi to svobodu.” Nebo to všechno dohromady.

Host: Máte pravdu.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *