Abraham Hicks – Stav planety Země

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Nejprve vám chci poděkovat za poskytnutí pochopení. Naše vědomí je součástí zdroje. Přejděme k matce Zemi. Podíváte se kolem a vidíte věci, které byste chtěli udělat jinak. Například radiace, které se neumíme zbavit. Nebo chemický odpad. Můžeme se zaměřit, a vymyslet způsob, jak to neutralizovat…?

Abraham: Musíte zaujmout širší pohled… nejprve chceme říct, že vaše planeta je živá bytost, jako vy. Je to energetická bytost vytvořená ze složek jako vaše fyzické tělo… z jiných složek, ale jako vaše fyzické tělo, které přitahují energii ze zdroje. Vaše Země je bytost, která neustále expanduje, roste a mění se, tak jako vy. Ta expanze je důvodem za spoustou toho, čemu říkáte zemské změny.

Když zaujmete širší pohled a podíváte se na dlouhověkost této Země, a pochopíte, že existuje recyklační plán, pro který, abyste ho plně spatřili, zde nejste dostatečně dlouho. To, co čerpáte ze země a poháníte tím svá auta, jsou předchozí civilizace. Země se recykluje.

pink_stars_cluster-wallpaper-1920x1080

Chceme, abyste pochopili, že Země je dlouhodobá zkušenost, a vy nejste v nebezpečí, ve kterém si někdy myslíte, že jste, když se díváte na určitou oblast, a necítíte se z toho dobře. Bylo by to jako navštívit poprvé krásné místo jako Paříž, vystoupíte z letadla, nasednete do taxiku, přijedete k hotelu, kde kanál přetekl, šlápnete do něj, a řeknete: Tak tohle je tedy Paříž… pak nastoupíte zpět do taxiku a poletíte zpět domů, protože jste viděli vše, co jste chtěli. Ostatní se širším pohledem by řekli: Počkej chvíli. Je zde toho spousta k vidění.

Často se stává… a je to zkušenost v důsledku vystavení vašemu kontrastnímu prostředí… lidé se často dívají na to, co je v nepořádku, a je spousta lidí, kteří si myslí… jelikož probíhá válka proti drogám, chudobě, AIDS, těhotenství v pubertě, proti terorismu… a lidé si myslí, že když budou dostatečně tlačit proti této věci, kterou nechcou, že ji odstraní. Ale čemukoliv věnujete pozornost, aktivujete to v sobě, a namísto toho, aby to zmizelo, se to stane větší. Přidáte do toho svou sílu a stane se to více součástí vašeho života, života všech, a přijde to osobněji k vám.

Proto chceme, abyste trochu poodstoupili, a uznali, že důvod, proč cítíte ty hrozné negativní emoce, když se zaměřujete na nějaký aspekt své planety, který vám dělá starosti, není ten, že existuje něco, z čeho si dělat starosti, ale protože když si to nejhorší aktivujete ve vibraci, neumožňujete si napojení na vyšší Já, které se nedívá na to nejhorší, ale na to nejlepší ve věcech. Slibujeme vám, že věci se lepší, když se díváte na to nejlepší, ne na to nejhorší. Nemusíte čekat na druhé, aby zjistili, jak se dostat do souladu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Existují karmické dluhy?

galaxy_4-wallpaper-1920x1080

Na vašem místě bychom si z této planety starosti nedělali. Byla uvedena do pohybu ze širšího pohledu. Jsou vás zde miliardy a prožíváte věci, které vyvolávají touhy… ne jen lidé. Lidé nejsou jediní, kteří vysílají touhy na základě svých zkušeností. Všechna vaše zvířata, rostliny… Vše prožívá své vlastní zkušenosti, a sobecky žádá o to, co by pro něj bylo nejlepší, a zdroj to vše slyší a zajišťuje. Samozřejmě existují oblasti, kde se lidé tak zaměřují na to, co nechtějí, že se udržují stranou od možného blahobytu. Ale blahobyt je řádem této planety.

Vaše média po celém světě hledají špatné věci, dělají z nich bublinu, dávají za ně hudbu, a říkají vám o nich takovým neúměrným způsobem, kvůli kterému máte dojem, že se na světě děje tolik špatného, když ve skutečnosti se děje tolik dobrého, a tak málo špatného. Jak se rozhodnete cítit se dobře, budete více v souladu s blahobytem, a vaše planeta se vám odhalí ve svém nejlepším světle. Budete vše potkávat v nejlepším světle. Budou pro vás vát chladné vánky, moře se pro vás rozdělí, doprava vám ustoupí. Počasí se pro vás přizpůsobí. Esther a Jerry říkají lidem: Pokud se chcete vzít, mějte svatbu ve městě někde, kde budeme.

Host: Moc děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

3 komentáře

 1. V životě Nedekuj není třeba dekovat..

  Blbej to vzorec

  jen to přijmi nebot přijetím ti vse zůstane a dekovanim se vse ztrácí a zapomína..

  • Dobrý den,
   jen mám potřebu se vyjádřit k děkování…….podle mě je to projev vděčnosti,pokud člověk přestane děkovat,přestává být vděčný a pak přijde nemoc,která mu chce připomenout,že zapomněl na vděčnost…takže za mě….děkujte,děkujte,děkujte
   Vlaďka

 2. Velmi velmi děkuji za další informace ,je to úúúžasné

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *