Abraham Hicks – Stav umožňování

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Miluji vás. Tohle je úžasné. Částečně jsem chtěla sem na pódium přijít, jen abych zjistila, jestli to dokážu.

Abraham: To je dostatečný důvod. Další.

Host: Poslouchám vás už asi rok a půl. Protože v tom uspokojení… právě jsme mluvili o tom, že bez záměru není moc uspokojení.

Abraham: Pokud si nejste schopni spojit to, o čem jste přemýšleli, a jak jste se z toho záměrně cítili, s tím, co to přineslo, tak nejste záměrní tvůrci. Proto je zaměřování tak zábavné, protože myslíte záměrně a tak, abyste se cítili dobře, a poté dojde k manifestaci. Takto se věci tvoří z myšlenek.

Host: Je to úžasné. Moje přítelkyně, která mě sem dnes přivedla, mně o vás před rokem a půl řekla, a můj život se ohromně vylepšil. Jsem mocná tvůrkyně. Jsem za to vděčná.

Abraham: A líbí se mi to – to jsou další slova.  A líbí se mi to. Líbí se mi, jaký je to pocit, líbí se mi, když se to děje.

Host: Je to báječné.

Abraham: Ne že bych to potřebovala, nebo zasloužila, nebo že je to pro mě dobré, nebo že ostatní to schvalují, ale líbí se mi to. Líbí se mi, když se to děje.

water_37-wallpaper-1366x768

Host: Ano. Je to skvělé. Jsem realitní makléřka. Poslouchám vás a myslím si, že jsem slyšela každou vaši nahrávku.

Abraham: Musíte být hodně stará.

Host: Hodně jezdím autem. Zaměřuji se… ale trochu mě to děsí. Můj mozek je trochu ujetý. Zaměřuji se a věci se prostě dějí. Slyšela jsem, že jste mluvili…

Abraham: Protože můžete být spojovatelkou zdroje. Můžete sledovat spojení energií. Pokud nebudete příliš věnovat pozornost tomu, o čem lidé na obou stranách dohody přemýšlí, pokud necháte, ať přirozeně dojde k tomu spojení, můžete dosáhnout nejlepšího načasování, že budete přímo uprostřed dohody, kdy dojde ke spojení. To přesně chápete, že?

Host: Ano. Slyšela jsem nahrávku ze San Antonia, kde jeden muž říkal: “Jsem realitní makléř. Je zde spousta konkurence.” Vy jste řekli, že pro lidi v souladu neexistuje konkurence. To se mi moc líbilo. Moc mi to pomohlo. Mám vortex… své manželství zpátky v souladu. Můj bankovní účet je úžasný. Cítím se dobře. Mé tělo je úžasné. Vše je na dobrém místě. Tak nějak tuším odpověď na tuto otázku.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Paranoidní myšlenky

Nesleduji televizi nebo zprávy, protože mě to nezajímá. Ale ráda se dívám na Show Jerryho Seinfelda. S manželem ho sledujeme. Objevila jsem ten seriál na YouTube. Při jeho sledování skutečně nepřemýšlím. Někdy mám pocit, že se nadměrně zaměřuji, nebo se příliš moc snažím se zaměřovat. To jsem také dříve slyšela. Fungovalo mi to, protože se u toho cítím dobře. Směji se u toho a velmi se bavím, a vše je skutečně v pořádku. Pak vyjdu z auta, podívám se na email, kde mi přišla nabídka. Řekla jsem si: “Musím se dívat více na Seinfeld.”

the_southern_lights_in_new_zealand-wallpaper-1366x768

Abraham: Souhlasíme s vámi. Cokoliv, co objevíte, že ve vás snadno a lehce vyvolává ten dobrý pocit pohody, je ten stav umožňování. Je to stav bytí, který vám umožňuje se sladit s více a více věcmi, které chcete. Je to tak jednoduché.

Host: Ano. Vážně mám otázku, na kterou se zeptám, tak nějak ji dostávám ven… Neustále ji zapomínám. Být před vámi je trochu ohromující, ale úžasné. Jsem za to ráda.

Abraham: Nebo směřujete k vlastní odpovědi.

Host: Nejspíše ano. Asi tu odpověď znám.

Abraham: Také si to myslíme.

Host: Podle mě víte, že tu odpověď znám.

Abraham: Protože naší touhou je vás navést k vašemu vlastnímu vedení, ne být vaším vedením.

Host: Ano.

Abraham: Vypadněte.

Host: Tak vypadnout, jo? Dobře.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *