Abraham Hicks – Ta nejdůležitější manifestace

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Abrahame, počkejte. Pokud mám být záměrný tvůrce… takže si držím záměr.

Ano. Držíte záměr, ale držíte ho s chápáním, že je už ve vortexu, a že vortex vám do dodá cestou nejmenšího odporu, a vaší prací je udržovat se ve vibraci, která to umožní. Otázkou je: Odkud vychází vaše chtění? Je v tom prahnutí? Je v tom všímání si nepřítomnosti manifestace? To vás brzdí. Tohle odhodlání něco manifestovat, namísto uspokojení z pocitu, je to, co vše zpomaluje. Realita je manifestovaný duch. Buďte spokojení s tím, co je. S odhodláním hledejte potěšení a ocenění v tom, co je. Nedělejte to, co vám brání být v souladu.

Nestěžujte si, nekritizujte, nestrachujte se, nezaměřujte se na to, co tu není, nesnažte se udělat příliš v této chvíli, abyste se necítili zatíženi. Nesnažte se kontrolovat, co se děje někde jinde. Jen to nechte být. Důvěřujte, že svět se točí na své oběžné dráze v dokonalé vzdálenosti k ostatním planetám. Umožňujete svému tělu dělat to, co umí. Umožňujete ostatním lidem dělat to, co dělají. Přijímáte rozmanitost a veškerou krásu a rovnováhu.

Víte, že vortex je plný různých věcí. Jste v souladu s životem a se světem. Přesouváte se do vortexu a cítíte uspokojení dosažení souladu. První manifestace dělání vortexové práce je váš dobrý pocit bez pádného důvodu. Jen se cítíte dobře, protože dobrý pocit je vaše norma. Jak v tom chvíli zůstanete a budete si libovat v lehkosti a lahodnosti, pohodlí a potěšení toho, kde jste, a jak se na to budete zaměřovat, vaše vibrace se stane ještě čistější, a ještě méně odporující, než co jste si mysleli, že je vůbec možné, a poté další manifestace… První manifestace je emoce. Ano? Není to, jak se cítíte, manifestace?

eden_nebula-wallpaper-1366x768

Když se svíjíte v nepohodlí, je to manifestace. Jdete za doktorem a říkáte: Necítím se dobře. Co se je mnou špatně? Kdybychom byli váš doktor, řekli bychom: Nejste ve vortexu. To je vše. To je vše. To je vše. První pocit bytí ve vortexu je ten pocit blahobytu. Další manifestace je to, že začnete překládat vědění svého zdroje, svého vyššího Já, ve své vlastní mysli. To probíhá tady. O tom tohle je.

Co se stane pak? Díky stabilitě vašeho souladu se k vám přidají ostatní. Podívejte na tuto manifestaci. Tato manifestace spolutvoření. Chápete, na co narážíme? Začnete se setkávat… Co přijde pak? Pak přijde vše, co chcete. Musíte uznat, že to už je takové, jak chcete. Pak se to zpřesní do toho, co chcete, aby to bylo. Chápete?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Přijímání a umožňování

Už je to takové, jaké chci, protože už z toho mám takový pocit, jaký chci mít, jak se to plně zhmotní. To byl nejlepší způsob, jak jsme to kdy vyjádřili. Manifestace je jen důkaz souladu, ale celou dobu hledáte soulad. Pokud budete hledat soulad, ke kterému máte okamžitý přístup, tak manifestace bude následovat, a je naším věděním, že časem nebudete hledat manifestace mimo manifestace dobrého pocitu a pak to budete skutečně mít.

spring_nature_flowers-wallpaper-1366x768

Protože manifestace dobrého pocitu je vám dostupná nyní. Peníze se k vám budou valit v lavinách. Fyzický blahobyt se vrátí, ale vrátí se postupně. Ale to, co jak se cítíte nyní, se může stát úplné… jinými slovy, necítíte se nyní dobře? Cítíte svou moc? Víte jasněji, kým jste? Jste ochotní se trochu uvolnit? Jste ochotní přestat být na sebe tvrdí kvůli věcem, které se ještě nemanifestovaly? Jste ochotní začít hledat manifestace a oslavovat manifestace vyšší, lépe pociťující emoce, ke které máte přístup kdykoliv, kdy si vyberete? Kdykoliv, kdy chcete.

Páni! Peníze nejsou vše. Vážně nejsou! Sotva jsou něčím! Pomáhají, ale… ale soulad je vše, a peníze přijdou pak. Čím je můj příběh lepší, tím je můj život lepší. Budu chválit úspěch, kdekoliv ho uvidím, protože z toho mám dobrý pocit. Zaměřím se na pozitivní aspekty. Vytvořím si kariéru ze šťastného žití. Udělám kariéru z toho, jak se cítím nyní.

Není moji prací dělat ostatní šťastnými. Je to na nich. Je mi jedno, jak se cítíš, já se teď cítím hodně, hodně, hodně dobře. Moje kariéra je tvoření radostného života, a to mohu dělat nyní, nyní, nyní, nyní, nyní. Nikdo jiný nemusí spolupracovat. Nic se nemusí změnit. Věci mohou být stejné a já mohu být radostný nyní. Ano? Usilujte o emoci, protože nad emocemi máte kontrolu. Máte schopnost najít bezpodmínečnou radost. Vaše radost nemá žádná podmínečná omezení.

Kdybychom byli na vašem fyzickém místě, netrávili bychom žádný čas analyzováním detailů svých manifestací. Protože se tak rychle přesouváte k něčemu více a více. Jak si s tím budete trochu hrát, budete stát ve své přítomnosti v takové harmonii se svou úplností, že přítomnost bude mnohokrát lepší. Neprahnete po něčem více, libujete si v tom, jak to chodí nyní, jak to chodí nyní, jak to chodí nyní. Jakoby na každém rohu bylo pro vás další dobrodružství, které je úžasné zažít.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Bohatý bez talentu či dovednosti?

Začnete si všímat, že lidé, kteří vás obklopují, jsou tak zajímaví, a tak zábavní. Začnete si všímat, že jak se ráno vzbudíte, budete tak rádi vzhůru a ve svém těle. Začnete si vyžívat v kráse této časoprostorové reality. Začnete si všímat hojnost blahobytu v porovnání s velmi malým neblahobytem. Začnete tento svět vidět skrze oči zdroje. Jak to začnete dělat, pak… a jedině pak… budete žít tak, jak jste zamýšleli před narozením.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

2 komentáře

  1. Další perla, skvělé ♥

  2. nádherné 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *