Abraham Hicks – Tajemství k manifestování

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Host: Rád bych si promluvil o rovnováze  mezi oceňováním přítomnosti a postupu k něčemu více.

Abraham: Dokud jste z toho oceňování  nadšený, jste přímo tam. Nemůžete se dostat tam, kde chcete,  aniž byste se za chodu cítil dobře. Můžete se dostat k nějaké manifestaci,  která to napodobí, ale skutečnou podstatu toho, co chcete,  jste minul, pokud se necítíte dobře. Touhy nemají žádný konec. Ale ta rovnováha, o které mluvíte,  je uspokojení v danou chvíli. Protože to, o co usilujete, je vidět svůj cíl nebo svou  touhu skrze oči zdroje. Jak ji zdroj vnímá? Děje se,  je to hotové, nemůže se nestát, je to na cestě, dokonale se odvíjí,  a krmí vás přesně tak, jak jste chtěl. Víte, že touhy, které se  odvíjí, jsou jako palivo? Jsou jako palivo na cestě.

Nikdy nechcete, aby vám došlo něco  k jídlu. Je pro nás vzrušující očekávat vaši realizaci vortexu. Kousek po kousku. Ale ještě více vzrušující, více uspokojující, je naše uvědomění vašeho  uvědomění vortexu. Vaše uvědomění vibrační  reality, kterou jste stvořili. Vaše uvědomění, vaše vlastnictví  své vibrační reality, svého vortexu tvoření… ty věci, které ještě nevidíte,  ale vědomě uznáváte, že existují. Existují jako to, čemu říkáte počáteční  bod spousty toho, co vás uspokojí. Ale může vás to uspokojit  nyní takové, jaké to je.

Když to necháte vás uspokojit  takové, jaké to nyní je, pak to rozkvete do všech kousků,  které chcete všem ostatním ukázat. Pokud to ale potřebujete vidět,  než se vám to bude líbit, pokud to potřebujete vnímat svými  smysly, než si v tom budete vyžívat, pokud mít věci je pro vás  důležitější, než cítit věci, pokud někdo, do koho jste zamilovaný,  je pro vás důležitější než pocit lásky,  pokud peníze jsou pro vás důležitější  než pocit prosperity, pokud vyřešení problému je pro vás  důležitější než jasnost osvícení, pak to bude těžké.

solenice-wallpaper-1366x768

To je tajemství k tomuto všemu, protože když je samotná touha  manifestací, o kterou usilujete, jste za vodou. Ale pokud potřebujete manifestaci touhy,  která se ještě neděje tady a teď, tak cítíte nedostatek a touha  a také impulsy se vytratí. Když jste šťastní jen  z existence vortexu, tak vortex se vám musí odhalit  všemi hmatatelnými způsoby. Odtud pochází překvapení. Ale pokud potřebujete ty hmatatelné způsoby,  abyste to cítili, tak se tam nedostanete. Je důležité pochopit, že v základu  všeho, co chcete, je pocit.

Čtěte také:  Abraham Hicks - To nejdůležitější je bytí ve vortexu (a vše ostatní je nepodstatné)

Vše chcete z toho důvodu, že abyste  cítili energii, jak vámi proudí. Co je to? Život mi pomáhá poznat,  že chci tyto věci, a tyto věci se stanou větší myšlenkou,  která mě napadne, a nyní jsem připraven světu oznámit: “Chci tohle. Toužím po této věci.” Ve chvíli probuzení té touhy  je energetický nával, který všichni neustále hledáte. Optimální životní zkušenost  by byla schopnost se udržet v pozici, kde můžete překládat to, o co žádáte,  do nápadu a do nápadu a do nápadu.

Jediný pokles života je,  když vezmete ten nápad, a z nějakého zbytečného  důvodu ho zpomalíte. Důvod, proč ho zpomalujete,  je ten, že ho chcete udělat realitou nyní, a jelikož nyní není realitou,  přidáte do rovnice pochyby a odpor, což mu neumožní se vyvinout.  Dává to smysl? Pokusíme se to předvést. Kontrast vám pomáhá poznat,  že byste rád tohle a tohle a tohle. A protože máte stejný bod přitažlivosti,  dáváte si do vortexu spoustu podobných věcí. Váš vortex hromadí vše, o co žádáte, a vy si ani nejste moc  vědomi toho, o co žádáte, protože život utíká rychle,  a vy nedokážete identifikovat kousky, které si do vortexu dáváte.

Ale tyto kousky se stávají celky,  a tyto kousky a celky kousků  shromažďují spolupracující složky, takže je tu pěkně rušno. Děje se něco velmi mimořádného,  po čem vaše vnitřní bytí blouzní. Vaše vnitřní bytí miluje stávání se,  protože jde o vývoj ducha, o vývoj celku, o vývoj všeho, co je,  o vývoj tohoto času a prostoru… pro tohle jste sem přišli. Je to úžasné a báječné. Zde se to tedy stává a plodí a připravuje  se na to, až budete na to připraven. Jste na to připraven, protože  jste se ladil, oceňoval a zběžně jste to viděl,  a to je na moment omamné.

ocean_3-wallpaper-1366x768

 

Klíč v tomto všem je udržet se,  jak nejlépe dokážete, v tom místě přijímání dalšího nápadu, dalšího  nápadu, dalšího nápadu… Jak dosáhnete místa, kde se chytnete  nápadu a nebudete potřebovat manifestaci, tak ji pak budete mít, protože  pak vždy budete v té aktivní zóně, vždy budete zažívat jasnost, a… stane se něco zvláštního… všechny ty  manifestace budou padat kolem vás.

Pokud potřebujete věc,  aby ve vás vyvolala pocit, tak se k té věci nedostanete. Ale pokud věříte,  že dokážete vyvolat pocit, a osvojíte si to, pak věci musí přijít, protože  jakmile si osvojíte pocit, ustálíte svou vibraci. Jakmile ustálíte vibraci, dojde  ke stabilitě, která vyvolá hybnou sílu, která je nezbytná pro manifestaci.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proces manifestování & Praktikování vibrace víry

Ale když to chcete, ale…  chcete to, ale… tak neumožníte hybné síle se  nastartovat… ale když se budete vyžívat v jasnosti, když se budete vyžívat v emocích a rozpálených  kamnech, které jsou nyní méně rozpálená, jak si umožníte být emoční  bytostí, kterou jste se narodil, jak využijete toho vedení, abyste  sledoval, kde jste na této emoční stupnici, jak budete věnovat pozornost vztahu mezi tím,  co vaše vnitřní bytí ví o vás a o tom, kam jdete, a tím, co vy víte o sobě a o tom, kam jdete…  pokud budete pečovat o ten vztah, pokud vám bude záležet  na tom, jak se cítíte, pak budete na šťastné cestě.

Chceme vám říct, že to není  cesta žádného odporu, je to cesta spousty odporu…  na té cestě je spousta kontrastu. Ale z toho kontrastu jste schopní  vytvořit přesně to, kým jste, a co chcete. Přišli jste s ohromnou odhodlaností. Věděli jste, že život bude plný kontrastu,  a věděli jste, že vám bude prospívat. Především jste věděli… když jste se rozhodli sem přijít…  kde se nacházíte při rozhodnutí sem přijít, kde jste byli, když jste chtěli přijít…  byli jste v té aktivní zóně. Ani jste ještě nebyli manifestovaní.

Byli jste vědomí na své cestě  do bytí, ale vaše tělo ještě nebylo, a přesto vaše nadšení pro to,  co jste věděli, že budete, bylo tak vysoké… chceme, abyste si užívali  doby uzrávání. Chceme, abyste si užívali  nefyzické vědomí, uvědomění toho, kým jste, a ano… těšíme se na vše, co si manifestujete.  Budeme tam s vámi a užívat  si to, jak to rozpoznáte. Ale to, co chceme,  abyste nyní od nás cítili, je to, že my si to užíváme,  jak je to ve vibrační formě. Pokud budete dělat to stejné,  pak budete šťastní nyní a nyní a nyní… a manifestace, jak někdo řekl,  se budou objevovat všude kolem vás.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *