Abraham Hicks – Takto to funguje

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

V krátkosti vám řekneme,  jak to funguje. Přišli jste z nefyzična,  většina vašeho bytí tam stále je. Přišli jste zde do tohoto  fyzického těla. Prozkoumáváte kontrast. Poznáváte to, co nechcete, díky čemu poznáváte,  co chcete, takže vypouštíte vibrační rakety. Vylétávají z vás. Vaše vnitřní bytí ví, co zamýšlíte,  a přijímá novou myšlenku, a kompletně se na ni zaměřuje. Zákon přitažlivosti poté začne  shromažďovat spolupracující složky k této novosti, kterou jste objevili.

Tato vibrační realita, kde se nachází  vaše vnitřní bytí, je tak skutečná, že jsme jí dali jméno vortex. Protože jde o takové vířivé  svolávání spolupracujících složek. Je důležité přijmout její skutečnost,  i když ji ještě nevnímáte fyzickými smysly. Protože pokud nepřijmete její skutečnost,  nemůžete se k ní posunout, a pokud se neposouváte k novosti,  kterou jste si v tomto životě vytvořili, nebudete se cítit dobře.

lava_ocean_smoke-wallpaper-1366x768

Nemůžete se stát  něčím víc, a cítit se dobře, když se neposouváte k tomu více, čím jste se stali. Vaše vnitřní bytí se na  to tak silně zaměřuje, že jste k ní přirozeně volání. Je třeba  dost tvrdohlavosti… jste v ní velmi dobří… a neposouvat se k tomu novému,  protože máte přesvědčení, co říkají: Nemohu to udělat. Neměl bych to dělat.  Nikdo to nikdy nedokázal, Nevím, jak to udělat.

Když se zaměříte na to,  co chcete, a proč to chcete, uvolníte svůj odpor  a umožníte si přijmout impulsy, které vás zavedou  k této vibrační realitě. Jakmile si umožníte  se posunout k této vibrační realitě, stanete se s ní jedním…  sladíte se s ní. Vibrace vašeho fyzického bytí se zvýší na obdobu  vaší zdrojové energie. To je velmi důležité pochopit. Když si umožníte být, kým skutečně jste, je to jako, když upustíte korek a on se  vynoří na hladinu. Vrátíte se k tomu, kým jste. Když si umožníte najít  soulad s tím, kým jste, je to úžasné.

Je úžasné být svém úplném já,  pro které jste se narodili, abyste jím byli. O tom budeme mluvit dnes. O nás se nestarejte…  my svůj vzkaz vtlačíme do škvíry. Je naší touhou vám pomoct  uvolnit co nejvíce odporu. Nebudeme vás žádat,  abyste uvolnili veškerý odpor. To je bolestivé. A nelogické.

Jen trochu více,  trochu více a trochu více umožnění si toho, kým skutečně  jste, aby bylo tady přítomno. Bude to velmi zábavný den. O čem chcete mluvit? Nějakých věcech. Spousta potíží v této místnosti. Dobrá, pokud vás  nevybereme ihned, uvolněte se. Vaše napětí vás pro  nás dělá neviditelným. Vaše dychtivé očekávání  vás dělá pro nás jasnější, protože jste tak  pro konverzaci připravenější.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jste sobečtí jako vaše kočka? (Část 2/2)

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *