Abraham Hicks – Technika na přitáhnutí si partnerského vztahu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

Přepis (video dole):

Host: Často mám pocit, že vibruji v čistě pozitivní energii, a chci si přitáhnout intimní vztah. Ale nedaří se mi to. Zajímalo by mě, jestli bych něco mohla dělat odlišně…

Abraham: To jediné, co to zpomaluje, je druhá část vašeho tvrzení. “Chci to, ale neděje se to.” Jinými slovy kvůli vašemu uvědomění si nepřítomnosti vztahu si bráníte v tom být ve vibraci umožňování. Projdeme to s vámi, abyste poznala, jak je to zřejmé. Uvolněte se a bavte se. Je velmi běžné… Jde o to, že skáčete jen do půlky. Tím, že nemáte vztah, který chcete, a cítíte jeho nepřítomnost.

Cítíte uvědomění si toho, co chcete – “Chci vztah”. Jak tento vztah chcete, a stále si všímáte, že ho nemáte, bráníte si postup směrem k tomuto vztahu. Jak zjistíte, že ho chcete, a budete více mluvit o tom, proč ho chcete, více ho budete popisovat, představovat si, vizualizovat, předstírat. Předstírat je silné slovo. Jako byste předem dláždili neboli připravovali a dělali to záměrně.

Předstírat to. Jak to budete dělat, i když se to ještě nestalo, tak budete ve vibraci, jako by se to už stalo. Když jste v takové vibraci, jste otevřená pro to to umožnit. Projděme si tím a bavte se s námi. Víte, že chcete vztah. Řekněte nám, proč ho chcete.

A couple in love in the sunset on the beach
A couple in love in the sunset on the beach

Host: Ráda sdílím svůj život s intimním partnerem.

Abraham: Dobře. To tvrzení má pozitivní energii. Další důvod.

Host: Je zábava dělat věci s někým, s kým žiji.

Abraham: Dobře. To má také pozitivní energii. Další důvod.

Host: Miluji, když mě partner drží a dotýká se mě.

Abraham: Jak jste to říkala, cítili jsme, že je to pozitivní touha, ale cítíme ve vás trochu osamělosti nebo nepřítomnost toho. Jinými slovy říkáte: Chci tuto věc, kterou nemám. A ta část “nemám to” ve vás převládá. Cítila jste to? Řekněte nám, co je tak skvělého na tom, že se vás partner dotýká?

Host: Je to úžasný pocit.

Abraham: Že ano?

Host: Je to krásné.

Abraham: Teď je vaše energie odlišná. Cítíte to, jak jste zašla více do detailů a začala být jasnější?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Je možné si přitáhnout konkrétního partnera či partnerku?

Host: Ano.

love_relationship-wallpaper-1366x768

Abraham: Chápete, o čem mluvíme? Jak si to budete více vizualizovat až tak, kdy tu vizi budete cítit… Kdybyste měli pracovat na novém počítači, přečetli byste si knihu nebo šli na nějaké kurzy. Zaměřili byste se na techniku. Chceme tedy, abyste se zaměřila na techniku, kdy v sobě vyvoláte pocit, jako by to bylo už hotové. Pokud se dokážete cítit, jako by to bylo hotové, než se nadějete, bude to hotové.

Host: Takže se mám zaměřit na to, proč ten vztah chci, a představovat si, že už ho mám. Pokud se na to zaměřím, tak se to stane.

Abraham: A nezabere vám to žádný čas, protože vaše touha byla dlouhou dobu silná, a jak trochu nakloníte jazýček vah, tak to, co chcete, se zhmotní. Doporučujeme vám definovat, co chcete, a začněte tím, že budete mluvit o tom, jak se v tomto vztahu chcete cítit. Jak to definujete, vše ostatní se o sebe postará. Překvapí vás, jak rychle se to stane. Jak strávíte čas tím, že budete mluvit o tom, jak se v tomto vztahu chcete cítit, přitáhnete si partnera, který se ve vztahu chce cítit stejně.

Částečný důvod, proč to trvalo tak dlouho… jinými slovy chtěla jste ten vztah nějakou dobu, ale během té doby, co jste ho chtěla, jste si vyjasnila spoustu věcí. Máte dnes větší jasno v tom, kým jste. Je skvělé, že si přitáhnete partnera z místa jasnosti, namísto před pár lety, kdy byste si přitáhla člověka, co by byl stejně zmatený jako vy. Chápete, co tím říkáme? Proto cítíme, jak se to tady vše spojuje. Jak kolem toho proudí energie, cítíme vyvrcholení, protože jste nyní, kým chcete být. Vrátila jste se do harmonie s tím, kým jste, a nyní z tohoto harmonického místa si přitáhnete někoho, kdo je v harmonii se sebou. A pak hned zpočátku bude hrát hudba.

Host: Takže brzy budu překvapena.

Abrahan: Podle nás vás to nepřekvapí. Ale potěší vás to.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Způsob, jak si přitáhnout životního partnera

Přepis (video na konci): Pokud budete nadále udržovat vibraci: “To není ono, to není ono, …

2 komentáře

  1. Nádhera … děkuji za tento článek Dajwe

  2. A další Marcela…Dajwe moc hezký!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *