Abraham Hicks – Jak dlouho můžeme zůstat v tomto těle?

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

 

Přepis:

Host: Už jste mi odpověděli na spoustu mých otázek. Ty už pokládat nemusím. Chci se zeptat na… Hodně jsem přemýšlela o přechodu.

Abraham: Rádi bychom vám všem něco řekli, než budete pokračovat. Nechceme, abyste svůj život zasvětili pochopení nefyzična. Chceme, abyste nefyzično pochopili jen krátce, a chceme, abyste pokračovali v tom, co děláte. Přišli jste sem z velmi důležitých důvodů a pokud byste věděli, jak moc jste chtěli být v těchto tělech, nepřemýšleli byste stále nad tím, jaké je to být mimo tělo. Prostě žijte svůj život. A buďte si vědomi toho, o čem vám vyprávíme. Esther řekla Jerrymu: “Nemůžu tě najít, kde jsi?” A Jerry záhy z knihovny srazil jednu knihu a pak další, protože chtěl, aby Esther pochopila, že o ní ví. Jak se Esther nakonec trochu zklidnila, povídá: “Neustále na tebe myslím,” a Jerry řekl tu nejdůležitější věc: “Jak víš, že ty myslíš na mě a ne já na tebe?” A to chceme, abyste pochopili. Že Zdroj je vždy, vždy, vždy, vždy s vámi.

sunset3

Používáme slovo “Zdroj”, protože pro to existuje spousta názvů. Je neustále s vámi. Esther ale zjistila… A tohle je podstatné. Když jí Jerry chyběl a snažila se zjistit, co dělá, vzhlížela nahoru ve snaze se napojit na nefyzickou mysl, ve snaze pochopit, jaké to pro Jerryho je. Ale když se zaměřila na to, co je důležité pro ni, tak zapomněla na Jerryho nepřítomnost. A pak pocítila úplnost toho, jak se k ní Jerry v tom okamžiku a myšlence přidal. Teprva pak Esther začala chápat, co je ve skutečnosti nefyzično. Nefyzično není od vás oddělené. Zaměřuje se s vámi a skrze vás. A když to vědomě víte, přinese vám to více uspokojení. To je jediný důvod, proč vám tohle říkáme. Abyste žili šťastně až na věky, tak nic z toho nemusíte znát.

Nechceme, abyste se všemi začali mluvit o nefyzičnu. Většina světa na to není připravena. Esther jednou řekla: “Abrahame, máme napsat knihu? Máme jim pomoci se dostat z jejich zármutku? Nebo ta slova ničemu nepomáhají? Budou lidé na to muset přijít sami, když to zažijí? A my říkáme: “Ano, lidé na to přijdou sami”. Najděte na tomto fyzickém světě něco, co má pro vás smysl, do čeho se chcete pustit, zaměřte se na to a umožněte nám se k vám přidat, a pusťme se všichni do toho s vámi. Přestaňte vzhlížet k nám, dívejte se tam, kde jste. A umožněte nám se k vám přidat.

Čtěte také:  Abraham Hicks - NE znamená ANO

Tvořte svou hudbu, tvořte kouzla. Tvořte weby, stavěte domy, najděte si zábavné věci, buďte spolu, tančete na ulicích, hrajte si s dětmi, žijte záměrný život. Nic není pokažené, nic nepotřebuje opravit, nic nepotřebuje být nahrazeno. Máte tu k dispozici všechny zdroje, které slouží k tomu, abyste dělali to, co byste chtěli, a my všichni jsme připraveni vám pomoci, jak jen to je možné. Máte na dosah rukyneomezné množství zdrojů. Ještě to ale všichni v plné míře nechápete a neuvědomujete si to. Ale ti, kteří ano, se skvěle baví.

vibrations

Host: Ráda bych se bavila. Připravuji se na odchod do důchodu a přemýšlím nad tím.

Abraham: To je přesný opak toho, co jsme vám právě říkali! Když říkáte “Odcházím do důchodu,” to je to samé jako ustoupit nebo opustit. “Opouštím něco, co nechci dělat.” Řekněte to jinak. Pokračuji v životě. Připravuji se na nový začátek. Připravuji se to rozjet. Buďte bez pozornosti na to, co přestáváte, myslete na to, co začínáte. Přemýšlela jsem nad jinými slovy. Chtěl jsem se zeptat… Možná se to teď moc nehodí. Je to úplně mimo mísu. Ale tuhle konverzaci jsme si náramně užili.

Host: Chci se zeptat, můžeme si určit… můžeme si určit, jak dlouho chceme v tomto těle zůstat?

Abraham: Ano, ale jde o směs všeho, čím jste. Jde o směs celého obrazu. Na to se vždy ptá někdo, kdo není připraven odejít.

Host: Ale ne, jen chci… Těším se na to, co mě čeká.

star-378794_640

Abraham: A jak se na to v této fyzické podobě těšíte, pokud je tohle místo, které vás táhne, pak jistě, budete tu, jak dlouho chcete. A celé nefyzično bude proudit s vámi, vámi, k vám. Ale víte, že jste věčná bytost. A pohled věčné bytosti je také omamný. Tento pohled vás také táhne. Ale to je to poslední, o čem by místnost fyzických bytostí chtěla mluvit. Je to jako malé holčičce říkat: “Víš, ty také vyrosteš. Nebudeš tu žít napořad. Máma ti z pokoje udělá saunu. A tvoje tělo se změní. Ale bude to v pořádku.”

Tohle vám chceme říct. Všichni jste věčné bytosti, z větší části jste nefyzičtí. A chcípnete, chcípnete, chcípnete… A bude se vám to líbit. Užijete si úplnost toho, kým jste. Užijete si návrat do úplnosti toho, kým jste. A užijete si neustálé zaměřovaní na to, co vás zajímalo. Bude se vám moc líbit strašení lidí.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Moc mluvíte

Host: Neptala jsem se na změnu pohledu. Než přejdeme do nefyzična, můžu obejít proces stárnutí? Můžu obejít stárnoucí tělo? Těla většiny lidí, které znám, začínají chátrat.

joy

Abraham: A čemu věříte? Jakou víru praktikujete?

Host: Užívání si svého fyzického těla.

Abraham: Ne, mluvíme o víře… Řekla jste: “Většiny lidí, které znám…” Ale pokud tato časoprostorová realita ve vás může zrodit touhu, a vám se podaří se s tou touhou vibračně sladit, pak toho můžete dosáhnout. Bez výjimky. Když se ale zaměřujete na něco, kde se nachází spousta důkazů opaku vaší touhy, stavíte se do ohrožené pozice. Proto vás nabádáme, abyste začali s jednoduššími věcmi, jako objednávka volného parkovacího místa. Začněte s tím jednodušším, dokud si neprokážete sílu svého zaměřování a co s ním můžete dokázat.

Host: A co zvířata? Moje fenka stárne. Rozhodne se sama, kdy bude připravená odejít?

Abraham: Ano, a půjde jí to lépe než komukoliv z vás. A vy jí to ztížíte, čím více bude zdomácnělá, tím více bude s tím přechodem bojovat. Obzvláště zvířata. Zvířata se narodí, jsou plná nadšení a energie, a jak už to přestane být zábava, tak jsou připravena skočit pod auto. Myslíte si, že si děláme srandu.

Host: Ne.

Abraham: Zvířata se nestrachují o svou věčnou podstatu. Nemají obavy o svou hodnotu. Vědí, že jsou věčná. Vědí, že existuje další, další, další a další. Protože když jsou ve fyzickém těle, tak jsou propleteni se svým nefyzickým protějškem, a neuvědomují si rozdíl mezi fyzičnem a nefyzičnem. Nad tím se stojí zamyslet. Kdybyste mysleli jako starý pes, už byste se smrti nikdy nebáli. Ten pes se ale může vráti do nefyzična a znovu objevit svou hravost.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

1 komentář

  1. Nádherné.. Děkuji ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *