Abraham Hicks – Tento příběh vás osvobodí od veškerého odporu

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Esther jednu dobu umožňovala… Tento příběh vyprávíme často. Je to nejmocnější příběh, jaký vyprávíme. Objasňuje to, o čem zde mluvíme. Jak ho uslyšíte, pokud ho uslyšíte… jak ho přijmete, jestli ho přijmete… osvobodí vás od jakéhokoliv odporu vůči čemukoliv. Esther měla telefonní konzultaci a my mohli mluvit po telefonu se ženou, která z našeho učení není moc nadšená, protože se ji snažíme naučit, že je tvůrkyně své reality, a ona tomu nevěří. Věří, že by byla v lepší situaci, kdyby si svůj život tvořila. Myslí si, že v tom hrají roli jiné faktory.

Chce po nás, abychom jí vyvěštili budoucnost. Ale věděli jsme, že s tím, v jakém byla odporu, by od nás nechtěla slyšet, co si do života přitahuje, protože si vytvořila stěnu odporu, skrze kterou nemohlo přijít nic, co by chtěla. Život jí tedy ukazoval, že není hodnotná a není milovaná. Pozorovala to, jak se věci manifestují, a na základě toho dospěla k závěru, že se jí dobře nedaří, a usoudila, že to není její chyba.

Nechtěla tedy slyšet o záměrném tvoření. Tak jsme řekli: Promluvme si na chvíli o něčem jiném. Ona na to: O čem? A my: Rádi bychom mluvili o modrém skle. Otravovalo jí to. Nechápala, proč bychom změnili téma z tak důležitého tématu, jak má získat to, co chce, na téma ničeho, co chce. Modré sklo ji vůbec nezajímalo. Ale my s ní vydrželi a více jak minutu jsme mluvili o modrém skle. O různých odstínech modré, tloušťkách modrého skla, strukturách modrého skla, a jak jsme o něm mluvili, jí to stále více šlo na nervy. Pak jsme řekli: Zaměřme se na něco jiného. Mluvme o motýlech.

5263021843_e405bb02d4_b

Znovu v tom neviděla smysl. Nepřibližovalo jí to k tomu, co chce, ale my jsme vydrželi a více jak minutu jsme mluvili o motýlech. O různých druzích motýlů v různých barvách, velikostech. Pak jsme řekli: Promluvme si o perech. Byla z toho tak vytočená, že řekla: “Děkuji za nic. Z této konverzace nic nemám. Sbohem.” A zavěsila. Esther byla v pokoji sama. Jerry neposlouchal, byl v jiném pokoji. Poté šli hned na oběd. Byli v Kalifornii v krásném maloměstě La Jolla. Je tam krásné místo, kde rádi chodí na jídlo, tak tam hned jeli. 10 minut po této konverzaci vycházeli z auta před velkým růžovým hotelem, šli po ulici k restauraci, kterou mají rádi, a jak tam celí hladoví šli, procházeli kolem obchodu, a Esther cítila, že jí volá dovnitř.

Jerry nechápal proč, protože oba byli hladoví a Esther říká: Pojď se mnou. Nebylo to nic neobvyklého. Esther má ráda obchody a Jerry… je rád nemá. Šli dovnitř a vzadu obchodu byla stěna s modrým sklem. Od stropu k podlaze byly na stěně věci z modrého skla. Byly tam různé odstíny a struktury modrého skla. Většinou ve formě váz, nějakých gobelín. Po celé zdi bylo modré sklo. Když to Esther viděla, nespojila si to s tou konverzací se ženou, protože když Esther za nás mluví, ne vždy se zaměřuje na konkrétní slova. Je tak pohlcená do procesu překládání, že nad tím nepřemýšlí, a nespojila si tuto stěnu plné modrého skla a naší konverzací, která aktivovala téma modrého skla. Pak šli si do restaurace na oběd a jak dojedli, dostali impuls si jít do zátoky.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Inspirující příběh Thomase Edisona

Šli po ulici a pak další a pak další, přes velký trávník, na cestě ke kamenům a oceánu. Jak přecházeli přes trávník, obklopila je vlna motýlů a po několik kroků je následovala. Těch motýlů bylo tolik, že museli přestat mluvit, aby jim nevletěli do pusy. Motýli se třepotali. Jerry jim začal říkat “třepotky”, protože mezi nimi třepotali. Esther si stále nespojila tento zážitek s tím, co aktivovala o hodinu dříve ve své konverzaci. Jerry pak spatřil malého chlapce a řekl: Podívej na toho chlapce. Vypadá to, že tě zná. Esther se na něj podívala. Samozřejmě ho nepoznala.

maxresdefault

Tomu chlapci byly možná 4 nebo 3 roky. Přišel k Esther a podal jí pero. Zvednul ho ze země a cítil inspiraci ho dát Esther. V té chvíli si Esther uvědomila, co se stalo. Že ve velmi krátké době tři témata, která ve vibraci Esther neměla žádný odpor, se manifestovala jen díky tomu, že se na ně zaměřila. Bylo to pro Esther velmi významné, protože si díky tomu uvědomila, že je velmi snadné myslet na to, na čem vám skutečně záleží, nebo z čeho si děláte hodně starosti.

To, co chcete, co se ještě nemanifestovalo, jsou převážně věci, na které nejvíce myslíte. Aniž byste to věděli, více a více přemýšlíte na to, co chcete, ve stavu odporu. Ale pokud byste mysleli na věci, ke kterým nemáte žádný odpor, manifestovaly by se téměř okamžitě. Jak tento zážitek, na který Esther nikdy nezapomene, jí ukázal, že se dokonce několik věcí může manifestovat ve stejnou chvíli, že tohle je způsob, jakým vesmír pro vás funguje. Věci jsou sladěné, jsou shromážděné, spolupracující složky jsou připravené. Pokud najdete tento uvolněný stav, kdy se nebudete příliš snažit, a tvrdě pracovat, a nebudete mít myšlenky o vlastních neschopnostech nebo dysfunkcích nebo o své nehodnosti, které neexistují, pokud byste dokázali ty věci neaktivovat… pokud byste přestali dělat to, co vám blokuje příjem toho, co chcete, tak to, co chcete, dostanete. To je poselství tohoto příběhu.

Jakmile už většině věcem nebudete odporovat, a poznáte to tak, že se většinou cítíte skvěle, pak, pokud chcete zvýšit sázky, a popohnat to, jedině tehdy je odpovědí: Dejte více pozornosti tomu, co chcete. Začněte sbírat obrázky, hromadit věci, začněte o tom psát… Jakmile budete ve stavu bez odporu, můžete vyprávět cokoliv, co chcete, a s tolika detaily, kolika chcete, a tento vesmír společně s energií, která tvoří světy, k vám bude proudit a spustí odvíjení nejúžasnějších věcí, které si dokážete představit. Ale musíte zjistit, na jakém jste konci vibrační tyče, než šlápnete na plyn. Chápete, co tím myslíme?

img_7055

Host: Ano.

Abraham: Pomohlo to?

Host: Ano.

Abraham: Stačilo?

Host: Ano.

Abraham: Velmi dobré.

Host: Děkuji.

Abraham: To byla naše nejoblíbenější konverzace. Věříte, že si tvoříte vlastní realitu?

Publikum: Ano.

Abraham: Co je však nejdůležitější… děláte to rádi?

Publikum: Ano.

Abraham: To je vážně dobré!

Host: Snad se mi to podaří vyjádřit. Mám vás moc ráda.

Abraham: Na chvíli se zastavte a zeptejte, na jaký konec vlaku jste namontovala motor. Můžete to říct lépe.

Host: Seděla jsem zde a přemýšlela, že vlastně nemám otázku. Ale chtěla jsem být součástí dnešní konverzace.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vaše vnímání reality tvoří vaši realitu

Abraham: A jste tady.

Host: Ano.

Abraham: Teď vypadněte.

Je v pořádku to chtít. Je v pořádku chtít vědět, jestli jste dostatečně ve stavu bez odporu. Zamyslete se nad tím, co nám řekla. Neměla jsem touhu, ale neměla jsem žádný odpor. Jinými slovy tohle bylo jako s modrým sklem, motýli a perem. Jen myšlenka, kolem které není moc energie, a je bez odporu, a okamžitý výsledek. Oceňujeme názornou ukázku.

Host: Děkuji.

fantasy_willow-wallpaper-1366x768

Abraham: Je pro vás těžké mít věci, které hodně chcete, aniž byste k nim cítili úzkost? To je ale vaše práce. Musíte zjemnit to, jak se cítíte z věcí, které chcete, nebo nebudete inspirováni k tomu být na správném místě ve správný čas, abyste mohli spatřit jejich manifestaci. Dnes jsme měli velmi dobrou konverzaci o vibracích. Jste nyní v jiné vibraci, než v které jste kdy byli. Na takovéto konverzaci se nám nejvíce líbí to, že nyní více rozumíte vesmírným zákonům a svému místu v tomto vesmíru.

Nyní chápete… poslouchali jsme.  Cítili jsme ve vás posun. Nyní chápete, že jste v přední linii myšlenky. Chápete, že berete myšlenku tam, kde ještě nebyla. Chápete, že váš vnitřní zdroj je nadšen z pokroků, které vyvoláváte. Chápete, že jste se narodili se systémem vedení, abyste si mohli užít vlastní expanzi. Nedělejte z toho žádné drama. Naší touhou pro vás… obvykle vás o nic nežádáme, ale máme na vás konkrétní požadavek na základě toho, čeho jsme dosáhli za ty hodiny, co jsme zde byli.

Žádáme vás o následující: Prosím… pěkně prosíme, buďte k sobě milejší. Berte to více zlehka. Investujte o něco méně času do toho, co si myslíte, že musíte dělat, a více času investujte do toho, co vážně chcete dělat. Nevyvolávejte hádky a nehádejte se. Vyhledávejte humorné a zábavné věci. Buďte více času sami se sebou. Choďte více ven. Dívejte se na výhody, které vám tato časoprostorová realita poskytuje. Najděte ocenění za krásu, kterou vám tato planeta poskytuje. Buďte více času kolem zvířat… jsou více v souladu.

cat6

Svým lidským přátelům řekněte, že je máte rádi, a uvidíte je později. Přistupujte ke všemu zlehka. Buďte hravější. Buďte pro sebe vědoměji sobečtí. Dělejte více věcí, ze kterých máte dobrý pocit. Nechte svůj seznam úkolů na dnešek počkat na zítřek a další den a další den. Všimněte si, že když utěrku nenavlhnete, prach na místě zůstane. Jinými slovy… Uvolněte se. Jste na tohle připravení. Máte ve vortexu tolik věcí, které jsou pro vás připravené. Buďte v klidu a sledujte, co se stane.

Po této době, co jsme byli spolu… pokud uplatníte trochu z této žádosti, kterou vám zde na konci nabízíme, pokud budete trochu bezstarostnější, uvidíte tolik důkazů toho, oč jste žádali, protože si to zasloužíte, jste na to připravení, a jen jediná věc to blokovala, a tou je to, že pracujete příliš tvrdě, snažíte se příliš, děláte to o akci namísto vibraci. Je zde pro vás spousta lásky. Jako vždy zůstáváme ve vašem vortexu.

Esther: Bylo to skvělé. Moc vám děkuji.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

9 komentáře

 1. Krasnej vanocni darek, dekujeme Ti

 2. Da sa to vysvetlit este lepsie ako to je? 🙂 Krasny darcek ku Vianociam od teba David. Diky.

 3. Dajwe i já děkuji za celý rok tvého dávání.

 4. Rádo se děje 🙂 – Děkuji za Vaše zpětné vazby a oceňuji, že překlady sledujete a líbí se vám. Moc mě to baví a poskytovat Vám tuto hodnotu mě velmi naplňuje. 🙂

 5. Ďakujeeeem :-*

 6. Děkuji moc za krásné překlady, velmi mě to obohacuje.
  přimlouvala bych se k překladům nových věcí (moje angličtina není zatím na takové úrovni :-)) a videí z letoška i lonska je na youtube v původním znění opravdu hodně.

  Přispěla jsem, zatím menší částkou, miliony ke mě už proudí :-))

  Kateřina

 7. Drahý Abrahame, Ester a Jery. Dekuji. Vim, jak a proč mám Zadat, občas otevřít dveře, vzít o co jsem požádala, poděkovat a uzit si své emoce radosti tak, aby se mě vibrace zvýšili a já se mohla ve svých žádosti posouvat dal. Život nekončí u dveří, jsou další prani, myslenky, manifestace a život se vyvíjí. Vše co bylo včera je už zastaralé a já si ze zastaralých manifestaci beru poučení, které je pro mě přínosem. Nepojedu si do vortexu negativní zastaralé vibrace. Je to krasny pocit, když to chapu a vim, ze nemusím nic nikomu vysvětlovat a říkat.. je to o mem životě, o životě jaký chci žít. Pomáháte mi a já se často budim a mám další otázky. Pustím si vás , najdu odpověď a v klidu usnu. Dekuji. Miluji vás Hanka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *