Abraham Hicks – Tímto si cokoliv zmanifestujte

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

To, jak se cítíte, je vším, protože to představuje to, čím v každou chvíli jste. To, jak se cítíte, je život, který žijete. To, jak se cítíte, je život, který žijete. Je jedno, co používáte jako svou záminku cítit to, co chcete cítit. Zaměřit se na ten aspekt vaší schopnosti se zaměřovat. Když si vzpomenete, že jste vibrační bytost, a když si vzpomenete, že to, jak se cítíte, je o vašem vibračním souladu, když vědomě budete používat svůj emoční naváděcí systém, abyste si v sobě záměrně aktivovali frekvenci, která umožňuje soulad s frekvencí vašeho zdroje, jak tohle vše dostanete do perspektivy toho, kým skutečně jste jako vynikající, geniální a přední tvůrci, a budete praktikovat tu vibrační frekvenci a umožníte, aby se to vylepšení projevilo v mnoha úžasných způsobech.

Chceme, abyste emoce přijímali jako první manifestaci. Mohli byste říct, že protože dokážete najít způsob, jak se okamžitě cítit dobře, máte schopnost dosáhnout okamžité manifestace. Máte schopnost dosáhnout okamžité manifestace. Pokud přijmete, že emoce, které dokážete během 10 minut dosáhnout… neděláme si srandu… jako manifestaci, kterou hledáte, pak dosáhnete vibrační nádoby… první manifestací je pocit, pak začnete mít myšlenky shodující se s tím pocitem. Dobře pociťující myšlenky.

Další manifestací po manifestaci emoce budou další věci, které posilují tu první manifestaci. Emoce bude silnější, lépe pociťující, konkrétnější. Mohli bychom vám říct, že první manifestace je obecná manifestace, v tom smyslu, že se cítím dobře, protože chci. Cítím se dobře, protože očekávám, že věci přijdou. Nevím nezbytně co, nevím kde, nevím kdy, nevím kdo a nepotřebuji, abych se z těch detailů cítil dobře.

lost_lake_whistler_british_columbia_canada-wallpaper-1280x720

 

To chceme, abyste pochopili. Nepotřebuji, abych se na začátku ze všech těch detailů cítil dobře, protože se dokážu cítit dobře v obecném smyslu, že věci mi vždy vychází, že vesmírné zákony jsou vždy důsledné, že mám emoční systém vedení, který mi pomůže se udržet v souladu s tím, kým jsem. že přijímám, že jsem hodnotná bytost… to je obecné, ale většina z vás to moc dobře nedělá, protože jste se specificky dlouho necítili hodnotní.

Když říkáme: “Jste hodnotní,” vy na to: “Jasně, jasně, ale řekněte mi, jak získat, co chci.” My říkáme: Musíte se cítit hodnotní, schopní, nadšení, musíte být vibračně připravení, než ty věci mohou přijít. Můžete se cítit lépe nyní o čemkoliv, co je vaší touhou nebo problémem. Chceme, abyste to dělali pro tu okamžitou manifestaci dosažení vibrační emoce blahobytu, což je stejně důvod, proč cokoliv chcete, aby se vám splnilo.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Je načase chytnout vlnu

Jak zjistíte moc své schopnosti se zaměřovat, moc své schopnosti se zaměřit do dobře pociťující emoce, osvobodíte se od veškerých omezení. Osvobodíte se od veškerých omezení, která existují jen pro jeden důvod, a tím je, že ve vás je vibrační odpor. Jak se odpoutáte od toho vibračního odporu, pak je to tak jednoduché jako říct: To se mi líbí, vibračně a emočně se s tím sladíte a vesmír vám řekne… vůbec si neděláme srandu… ten pocit, který je chronicky ve vás přítomen, se shoduje s tímto. Chceš to? Shoduje se s tímto. Chceš tohle? Shoduje se s tímto a tímto. Shoduje se s touto jasností, s touto vitalitou, s touto výdrží, s touto konverzací s touto skvělou osobou, shoduje se s touto informací, která přišla ve správný čas, shoduje se s tímto setkáním s těmito lidmi, shoduje se s touto zkušeností, s touto manifestací…

red_sky_big_sun_set-wallpaper-1280x720

 

To spojování se stává více a více lahodně a uspokojivě konkrétní. Ale musíte začít u základů, aby jak se to začne zaplňovat, tak se to zaplní tím, co chcete, a ne tím, co nechcete. Jste více, než co vidíte v těchto fyzických tělech. Cítíte to. Chceme, abyste to věděli. Pokud přijmete, že nápad je manifestací, a dokážete si libovat ve skutečnosti, že jste vědomí zkoumající rozmanitost, ze které se rodí touha, a že ta touha je důležitější než cokoliv jiného, protože ta touha je expanzí vesmíru.

Pokud to dokážete přijmout jako své stvoření, a uvolníte se do vědění, že jste udělali to, pro co jste přišli, v absenci rozporu… a to vám slibujeme… detaily té touhy se kolem vás zaplní v nejkrásnějším tanci. Nehledě na to, jak dlouho jste byli na tom místě, jak dlouho jste praktikovali tu negativní emoci, nehledě na vaše okolnosti, ze kterých se necítíte dobře, je jedno, jak velké a špatné je to, co si myslíte, že žijete, stačí vám 10 minut na to, abyste dosáhli důležité manifestace vylepšeného emočního stavu bytí.

Pokud dokážete dosáhnout emoce a udržíte ji, detaily se zaplní. Budete se cítit jako nejpožehnanější, zbožňované, opečovávané, hodnotné, bytosti, jaké kdy v jakémkoliv prostředí žily, protože vše se zaplní a řekne: Tady je více toho, co hledáš, drahoušku. Zde je více. Tady je více. Není výjimka ve vaší schopnosti toho dosáhnout.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *