Abraham Hicks – Tímto si změníte svůj bod přitažlivosti k tomu, co chcete

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Řekněme, že vás něco trápí. Někdo možná ranil vaše pocity,  nebo vás někdo nějak zradil, nebo něco se ve vašem  životě pokazilo a nacházíte se na negativním místě. Máte nastartovaných spoustu motorů  ve směru, kterým nechcete jet. Řeknete si: Musím na to myslet. Čím více na to myslíte,  tím víc motorů nastartujete. Ale dokážete se trochu  zaměřit na svůj dech. Mezi vašimi dlouhými nádechy  a delšími výdechy… Mezi nádechem dovnitř, dovnitř a výdechem ven, ven, ven… a pak nádechem dovnitř,  dovnitř, dovnitř, a pak výdechem ven, ven, ven… mezi těmi nádechy a výdechy stále  myslíte na to špatné, co se vám stalo.

Ale čím více se zaměříte  na své nádechy a výdechy, a na své nádechy a výdechy, jeden z motorů se zastaví. Čím déle se budete zaměřovat,  další motor se zastaví. A jak to budete dělat déle,  zastaví se další motor. Po zhruba 15 minutách…  může vám trvat 13 z těch 15 minut utišit svou mysl, ale obvykle na konci  zhruba 15 minut, pokud jste se skutečně  zaměřovali na svůj dech, všechny ty protichůdné myšlenky poleví a vy se ocitnete na neutrální cestě. Netáhne vás to opačným směrem  než je to, co chcete. Jak v tom místě pocitu uvolnění a klidu  zůstanete možná ještě dalších 5 minut, můžete myslet… protože nyní jste ve stavu přijímání, můžete přeložit vibraci na myšlenku.

Na pozitivní myšlenku. Ucítíte trochu spádu… možná si  pomyslíte: To je lepší pocit. Využil jsem svůj čas produktivně. Tohle budu dělat často. Je tak dobré se uvolnit. Možná mi věci vychází. Cítím se lépe. Jsem rád, že jsem  na místě bez odporu. Rád přemýšlím nad věcmi,  ze kterých mám dobrý pocit. Rád si připomínám to, kým jsem. Rád jsem záměrný tvůrce svého života. Mám rád myšlenky,  ze kterých mám dobrý pocit. Cítím se lépe. Rád si pročisťuji mysl. Cítím se lépe. Rád si utišuji mysl. Jsem rád, že vím, že se věci lepší.

blue_skies_3-wallpaper-1366x768

Rád vím, že jsem tvůrce své reality. Jsem rád, že vím, že mohu  dosáhnout svého bodu přitažlivosti. Mám rád vědění, že jsem si  do vortexu dal tolik věcí, a že zákon přitažlivosti je  pro mě shromažďuje. Jsem rád ve stavu přijímání. Jsem rád v souladu a rád  cítím vodítka ve správný čas. Mám rád dobré načasování. Jsem rád, že jsem naživu  ve svém fyzickém těle. Dál se možná během těch pěti minut nedostanete,  ale cítíte se z toho mnohem lépe.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Inspirující příběh Thomase Edisona

Víte co? Nemusíte být v meditativním stavu,  abyste ten spád posouvali dál. Otevřete nyní oči, vrátíte se do toho,  čemu říkáte reálný svět, a jen s tou chvilkou uvolnění odporu a tou  chvilkou aktivování spádu opačným směrem se váš reálný život  probíhající v reálném čase může začít dít… mohli jste tu chvilku  být v autě během obědové přestávky, můžete někde sedět  na terase, kde nikdo není, a nyní vstupujete do svého normálního prostředí,  které vyvolalo ten negativní chaos, ale ten chaos je nyní odlišný,  protože jeho spád se zastavil.

Vy nyní s novým bodem přitažlivosti  jdete zpět do stejného místa. Protivní lidé se s vámi  nemohou setkat. Odlišné okolnosti jsou pro  vás potenciálně přichystané.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

6 komentáře

  1. Díky Dajwe, miluji tyto praktické, konkrétní návody, které pomohou při každodením životě. Chaotické a nepříjemné situace nás potkávají.Nádherný návod , jak je zvládnout.Vřelé díky, díky, díky.Úžasný výber.

  2. Děkuji za překlady Dajwe. Vidím, jak žiješ zákonem přitažlivosti. téměř neustále na nás chrlíš překlady, které jsou na jedničku a moc si je užívám. Aplikováním těchto pravd se mi život změnil a neuvěřitelné se stalo “běžným”. Byl bych rád kdyby jsi nám popsal tvé zkušenosti nebo změnu, která u tebe nastala po přijetí zákona do tvého života. Miluji totiž inspirativní lidské příběhy. A tak nějak tuším, že u tebe to nebude jinak. Děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *