Abraham Hicks – To, co si můžete říct, abyste si umožnili to, co chcete

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Chci motor touhy bez jakéhokoliv motoru pochyb.

Abraham: Můžete se zaměřit obecně a ihned se tam dostat. Poslechněte si tato tvrzení: “Líbí se mi být v tomto těle.” Nový motor tímto směrem. “Začínám chápat zákon přitažlivosti.” Další motor. “Věci mi vždy vychází.” Další motor. “Ráda se učím.” Další motor. “Každým dnem se v tom lepším.” Další motor. “Bavím se s tím.” Další motor. “Mohu na to přijít za chodu.” Další motor. “Můj naváděcí systém je ve mně aktivní.” Další motor. “Mé vyšší Já ví, kým jsem a co chci.” Další motor.

Pokud jste dostatečně obecná, můžete si nainstalovat spoustu motorů ve směru, kterým chcete jít, bez odporu. Víte, co je na tom skvělé? Vše, co máte ve vortexu, si během toho obecného zaměřování umožňujete. Dost dobré. Ale pokud říkáte: “Chci něco konkrétnějšího,” ale máte v sobě pocit: “Ale chtěla jsem to dlouho,” tak aniž byste to zamýšlela, blokujete si to. Buďte obecná.

iceland_fjadrargljufur_canyon-wallpaper-1366x768

 

Host: Je to krásné, takže… Možná se vyhnout vyhledávání velkých zázraků…

Abraham: Jen kvůli tomu, že tomu říkáte zázrak, do toho dáváte odpor. “Vážně chci tuto věc, u které není ani malá možnost, abych ji získala. Byl by to zázrak!” Moc ne. Vaše vyšší Já a zákon přitažlivosti mají skvělý způsob, jak vám dodávat věci, které jsou pro vás důležité.

To, co je nejpravděpodobnější, že způsobí, že si většina lidí dá více motorů na svůj vlak na opačný směr vůči tomu, co chtějí, je to, že je zajímá, co si o té stejné věci myslí ostatní lidé. Není to o tom, co si myslí, co ty motory dává na vlak opačným směrem, ale může za to to, o čem vy přemýšlíte, že oni přemýšlí.

Vy to musíte myslet. Pokud se moc nezaměřujete na to, co si myslí ostatní, tak není taková šance, že si na druhý konec svého vlaku umístíte motory odporu. Pokud se zaměříte na podstatu, proč tam chcete být, namísto detailů… zaměřte se na to, proč chcete to, co chcete.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *