Abraham Hicks – To, co si myslí druzí, je jejich věc

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Naposledy jsme spolu mluvili na konci dvoudenního intenzivního workshopu. Byl to skvělý workshop plný energie. Ptal jsem se: Jak to může být lepší, než nyní? Abraham měl skvělou odpověď. Ale u mě to vyvolalo odvíjení…

Abraham: Dovolte nám navázat na naši skvělou odpověď. Jak to může být lepší, než teď? Vylepšuje se vaše schopnost vnímat, jak je to skvělé. Vaše schopnost vnímat lahodnost momentu je tím zlepšujícím se faktorem.

Host: V životě se mi začal odvíjet úžasný řetězec událostí. Zaprvé mi už vůbec nedávalo smysl se snažit druhé vyvrátit, nehledě na okolnosti. Pak mi přestalo dávat smysl, abych se snažil sebe v něčem vyvrátit. Tak jsem vyrazil na tuto odvíjející se cestu se záměrem potkávat lidi s bezpodmínečnou láskou. To byl můj záměr. Z tohoto odvíjení vzešlo uznání, že jsem gay. To byla velká změna v mé perspektivě z místa, kde jsem byl. Ten záměr potkávat lidi s bezpodmínečnou láskou byl ohrovský a rozhodně mi pomohl pokračovat v tom procesu, dokonce i když 99,8 % reakcí na to byly velmi kladné a láskyplné, tak jedna nebo dvě, které nebyly… na chvíli jsem ztratil rovnováhu, ale podařilo se mi snadno znovu získat pevnou půdu pod nohama.

Abraham: Ano, protože… Z těch… řekněme 100 lidí. 98 z nich… vás podporovalo a dva nepodporovali. Víte, že největší prospěch máte z těch dvou, kteří vás nepodpořili? Protože vám dali příležitost nalézt to bezpodmínečné místo. Jinými slovy lidé, co vás podporují, vám nepomáhají nalézt bezpodmínečnou lásku. Pomáhají vám v tom lidé, co vás nepodporují. Není to zajímavé? Přesně tak. Lidé, co s vámi souhlasí, nijak nepomáhají. Jen zrcadlí vaši rovnováhu, ale nepomáhají. To, co se vám vrací, je odrazem vašeho stavu, takže když 98 % vás podporuje a 2 % ne, dobře to ukazuje vaši převládající vibraci, že?

Host: Ano.

lovely-sunrise-wallpaper-1

Abraham: Myslíte si, že vaším cílem by mělo být 100 %? My ne. Myslíme si, že byste to měl brát, jak to přijde, a užívat si zlepšování, a cítit se co nejvíce dobře. Řekněme, že 50 % z nich vás podporují, a 50 % z nich… vyšilují. Záleželo by na tom? Musíte se zaměřovat na ty, co vyšilují?

Host: Ne. Mohu si samozřejmě vybrat.

Abraham: Můžete si vybrat. Chcete se tedy snažit kontrolovat to, co si druzí myslí o čemkoliv? Takovou kontrolu nemáte. Chcete kontrolovat směr vlastních myšlenek. I kdyby vás 98 % lidí nepodporovalo, byl byste v pořádku. Protože to, co si o vás myslí, není vaše věc. Pravda. Pokud to neuděláte svou věcí.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Introverti vs. Extroverti

Host: Ale je pěkné, když je to obráceně a z 98 % se vám vrací to kladné…

Abraham: Proč?

Host: Potvrzení. Není to potvrzení toho, jak dobře si vedete?

peaceful_lake_3-wallpaper-1366x768

Abraham: Ano, ale v tom je malá past. Někdo nedávno řekl: Miluji, když jsem na vrcholu hory a dýchám čerstvý vzduch a mám krásný výhled, a vidím divokou zvěř… Všichni si užívali tu konverzaci, a nám se líbilo, že je ten člověk šťastný, ale řekli jsme: To je podmínka. Tato podmínka se zdá být důvodem, proč se tak cítíte. Pokud budete v údolí nebo hale, budete mít potíže?

Host: Nesouvisí to s tím, jak jste vysvětlovali Esther, kdy byla v tom místě a našla krásu… neviděla první krásu a pak našla místo. Můžete jen rozpoznat, jak dobře to jde, když jste v tom místě, kde to jde dobře.

Abraham: Víte, kdy skutečně budete tam, kde chcete? Kdy nebudete mít potřebu nikomu vysvětlovat, jak to s vámi je. Je v tom určitá snaha zjistit, jak jsou na tom druzí. “Rozhodl jsem se, že… tadá! Dělám průzkum, dělám průzkum. Výsledky průzkumu… výsledky jsou dobré.” Víte, že tam jste, když řeknete: “Tadá! Vezměte mě, nebo běžte pryč.” Žádný průzkum. Nebudu měřit vaši teplotu, jedině tu svou.

Host: Ano.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *