Abraham Hicks – Tohle dělejte a vše, co chcete, k vám přijde

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Nemám otázku. Chci mluvit o mých dvou oblíbených citátech. Pamatuji si, že jak jsem byl malý, sledoval jsem kreslený seriál, kde čarodějnice byly kolem kotle, do kterého dávaly své magické přísady a míchaly je a pak se to změnilo do věci, kterou chtěly vytvořit.

Abraham: Takové kouzlení.

Host: Ano. Líbí se mi vaše metafory. Mám rád tu, že jste v kuchyni s každou možnou přísadou a jste schopni udělat, cokoliv chcete. Pokud děláte jablečný koláč, nemusíte tam dávat nic jiného, než co do něj patří. Pokud se do něj dostane paprika nebo pálivá omáčka, tak za to může to, že jste řekli: “Odneste ty věci z kuchyně.”

Abraham: Jen si to nedávejte do koláče.

Host: Zaměřováním se na to.

Abraham: A takto se to tam dostane, že?

Host: Když jsem viděl tu metaforu dávání přísad do kotle, byl jsem celý bez sebe. Jak používám informace od vás, od Setha, Lazara, Louise Hay… používám různé praktiky, ale miluji dva vaše citáty, a když jsem je poprvé slyšel, byl jsem z toho unešen. Týkají se “získávání”. Jeden z nich zní: Není možné cokoliv získat. Vše je vibrační. Když jsem to slyšel, ihned mě napadla otázka: Počkat, nesnažíme se všichni něco získat svými činy? Druhý citát zní: Když požádáte o manifestaci před nabídnutím vibrace, žádáte o nemožné. Ale jste-li ochotní nabídnout vibraci před manifestací, vše je možné.

road_through_forest_hdr-wallpaper-1366x768

Abraham: Teď bychom to rádi vzali dál. Život už způsobil, abyste nabídnuli raketu touhy. Už jste nabídli tu vibraci. Zákon přitažlivosti už shromáždil spolupracující složky do “kotle” vaší vibrační reality.

Host: To byl ten další citát – všechny spolupracující složky byly shromážděny. To je šílené.

Abraham: Vaší prací je dostat se do stavu přijímání, abyste mohl převést vibrační frekvenci do dobrého načasování, činů a radostného života. Do toho příhodného místa.

Host: Chtěl bych se podělit o vtipný příběh konkrétně o tomto. Vždy jsem měl rád na tom tu vědu a hravost. Chtěl jsem ve svém životě novou osobu. Našel jsem fotku muže, který mi přijde atraktivní. Když jsem se na tu fotku díval, bylo snadné cítit to, co jsem chtěl. Víte, jak říkáte, že dostaňte se do vortexu a pak… K tomu používám meditaci zaměřenou na dech. Používám začátek metody Sedona. Je to taková 10 minutová nahrávka, která ve vás uvolní každý kousek odporu. Poté se začnu úmyslně zaměřovat… Dělám to každý den.

Seth tvrdí, že když to každý den děláte 5-10 minut a dostanete se do vortexu a zaměřujete se na to, co chcete, začnete to cítit a bude mít pocit, že to už máte, a pak se to stane. Nebude to tak úžasná věc, ale budete to milovat, protože jste to prožívali předtím, než se to ukázalo. To jsem dělal. Našel jsem fotku někoho, na koho bylo snadné se dívat. Zaměřoval jsem se na myšlenku, že do mého života přichází skvělý muž. Asi za týden jsem měl pocit, že už to mám. Cítil jsem se vážně dobře, takže jsem to ze sebe vyzařoval.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Kde najít skryté poklady?

road_among_trees-wallpaper-1366x768

Jednoho dne jdu po ulici a cítím za sebou příval vzduchu, zpoza rohu vyšel někdo a řekl: “Ahoj, nechceš jít se mnou na večeři?” Byl to muž z té fotky. Ani jsem nebyl překvapen, že to byl on. Řekl jsem si: “Ó, to je ten muž na fotce.” Nesnažil jsem se ho potkat. Používal jsem jeho energii, tu lehkost se na něj zaměřovat, a ani jsem nebyl překvapen. “Zaměřoval jsem se na tebe čistě… Jasně, pojďme na večeři.” To bylo předtím, než jsem narazil na vás. Věděl jsem, jak se zaměřovat, a miluji to. O tohle jsem se chtěl podělit. Je to o tom získávání. Dělám to také s penězi. Myslím, že jsem si říkal: Přichází mi do života dobře pociťující zdroje peněz. A také přišly. Pak mi do života přišel hodně pěkný zdroj peněz, o kterém jsem vůbec nevěděl.

Abraham: To, jak bychom konverzaci, kterou jste slyšeli, vstřebali, je následovně. Zde je to hlavní, co chceme říct o všem, co jste právě řekl. Když vás život přiměje vytvořit tuto vibrační realitu, a vibrační realita je vámi přijata, protože jste meditoval, oceňoval a neděláte to, co ve vás vyvolává odpor, ale namísto toho děláte to, díky čemu ji umožňujete… pak k vám začnou chodit nápady. Jak k vám začnou chodit, jako tyto, které vám přišly, a zareagujete na ně, ocitnete se ve stále více mocných místech, kde můžete prožít své vlastní tvoření.

meadow_sunset_-wallpaper-1366x768

Tady tato konverzace dnes začala o tom, co skutečně je vědomé umožňování a tvoření. Pokud jste na tom místě, kde to cítíte, jak jste popisoval, a čím více se zaměřujete na detaily, tím rychleji to přijde a tím je to větší zábava. Ale pokud jste na místě pochyb a zaměřujete se u toho na detaily, zvýšíte odpor, než abyste zvýšili svůj pohyb k tomu, co chcete. Líbila se nám vaše reakce na to, co dokázal, ale chceme, aby vás takové věci nepřekvapovaly. Skutečně je to hračka získat každou věc, kterou chcete. Takto to má fungovat. Nemá to být pro vás šokující, když si někdo stanoví záměr, zaměřuje se na něj, je si vědom svých pocitů, cítí se dobře, zaměřuje se do místa cítění se dobře, a pak ho vesmír zavede na místo, kde je to, co chce, a dojde k setkání, načasování a uvědomění… takto to funguje.

Nenechte, aby vás tohle překvapilo nebo šokovalo. Ať je to něco, co praktikujete každý den. Pokud z něčeho nemáte dobrý pocit, nechte to být. Jste-li z něčeho nadšení, dejte tomu více pozornosti. To je obecné a přibližné pravidlo. Tohle kouzlení, o kterém mluvil… Vyhýbali jsme se používámí slova “kouzlit”. I když je to slovo, které Esther napadá často, když předáváme myšlenky vlivu nebo myšlenky zákona přitažlivosti. Je to kouzlení – jak se myšlenky mění na věci? Jak to, že něco pochází z myšlenky? Pochází to z důsledné myšlenky.. A pochází to z důsledné myšlenky, která je v souladu s tímto vesmírným zákonem.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Pracujte méně než doposud

landscape_5-wallpaper-1366x768

Jste tvůrci své reality. Energie, která tvoří světy, proudí k vám a skrze vás. Není nic, čím nemůžete být, dělat nebo mít. Musíte se jen rozhodnout. To je to, co vám chceme říct. Udělali jste tolik prosévání a tudíž rozhodování, už je toho tolik, oč žádáte, ale často si neumožníte realizaci toho, o co žádáte, protože nepečujete o své emoce, a tak se držíte mimo možnost vůbec přijmout jasnou myšlenku toho, co chcete. Jak vás napadne myšlenka něčeho, co chcete, už v tu chvíli jste daleko na cestě za jejím stvořením, že bychom tomu mohli nazvat smeč – vyhlížejte. Někdo by měl za vámi zpoza rohu přijít a říct: Jsem to, co jsi hledal. Jak k vám přijde myšlenka…

Chceme se vás zeptat: Je něco, co víte, že chcete? Přišla vám na mysl myšlenka něčeho konkrétního, co chcete? Víte, co vše té myšlence předcházelo? Víte, jakou cestu jste urazili, než přišla do toho stavu přijímání? Víte, jak moc jste zkoumali a přemýšleli a rozhodovali a jak moc jste toho dali do vortexu? Víte, kolik nefyzických energií ví o tom, co chcete, a stojí v té spolupracující vibraci, aby umožnily vykouzlení vašeho vortexu? Víte, jak je to připravené na to, až budete na to připravení? Víte, že jak k vám přišla ta myšlenka, že jste na to byli a jste připraveni? Je načase si zvýšit očekávání.

field_of_flowers_5-wallpaper-1366x768

Jak ty nápady přijdou… Proto se na začátku každého semináře ptáme: Víte, co chcete? Jakmile se vám zjeví myšlenka toho, co chcete, jak se vám v mysli zhmotní, složky na její realizaci budou neustále kolem vás. Pokud se to nerealizuje, tak z jediného důvodu: máte o své touze rozporuplné myšlenky. Toužíte po tom a pochybujete. Toužíte po tom a všímáte si, že se to ještě nestalo. Toužíte po tom, a nevidíte to, a říkáte si, kde to je. Toužíte po tom, a žárlíte, že ten člověk to má a vy ne. Uvědomujete si nedostatek na základě toho, co se už zhmotnilo. Jakmile se odpoutáte od toho vědomí nedostatku, a zaměříte se na vibrační realitu, která se vám zhmotnila v podobě emoce… pak jste svobodní. Děláme to složitější, než to musí být. Bavte se. Je zde pro vás spousta lásky. Prozatím jsme úplní.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

5 komentářů

 1. Je to čím dál tím lepší 🙂 Děkuji

 2. Na tomto webu byl takový čistý prostor a už jsou i tu napráskané reklamy:( Nešlo to udělat nějak jinak?

  • Ty dvě reklamy v článcích jsem jen zkoušel a nevšiml si, kde jsou přesně umístěné – tolik jsem jich ani nechtěl dát. Chápu, že reklamy v textu jsou rozptylující. Teď jsou vypnuté – a mimochodem, je možné si stáhnout “Adblock” a mít tak všechny reklamy rušené 🙂

   • Václav Volek

    Ty reklamy byl dobrý nápad. Pokud máš zde takovou návštěvnost, že ti to nějaké peníze vydělá, tak bych je zde nechal. Popravdě moje první reakce na ně byla: “No konečně jsi přišel s nějakým systémovým způsobem na vydělání peněz. Že ti to ale trvalo ;)”
    Umístění bylo taky v pohodě.
    Trochu bylo rozptylující, že text článku i reklama vypadaly stejně, To by se ale dalo pořešit třeba i barevným pozadím kolem samotné reklamy. Nějakým rámečkem… Pak by už nerozptylovaly. Mimochodem, obrázky v textu taky, díky tomu, že jsou od textu výrazně odlišeny, tak nerozptylují 😉 A to jich tu máš 6 na stránce 🙂

 3. Teď si matně na nějakou reklamu vzpomínám,ale vzhledem k tomu,ze nebyla prez text,jako jinde,tak mi nevadila.Je toho všude tolik,ze tohle je fakt prkotina.Ale,kdo se chce nechat reklamou vyhodit z vortexu,tak může.Myslim,ze reklama tohle místo nemůže pošpinit,jen myšlenka A když to pomůže Dajwovi tyhle stránky provozovat,tak můžeme být rádi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *