Abraham Hicks – Tohle dělejte každý den

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Mluvili jsme o tom, abyste večer chodili do postele a šli spát s pocitem těšení se. Takto budete mít náskok pro další den, protože se probudíte ve vortexu. Pokud si budete ráno v posteli ležet navíc 5-10 minut, a zaměříte se na to, co ve svém životě oceňujete, například se zaměřit na pohodlí vaší postele, nebo polštáře, nebo že se v těle cítíte dobře. Nebo se můžete zaměřit na své tělo tak, že pocítíte jeho rytmus. Chcete něco říct?

Host: Pak usnu, vzbudím se, a musím to udělat znovu.

Abraham: Naděláte víc škody než užitku. Takto to nikdy není. Vzbudíte se a budete něco oceňovat, dokud nebudete cítit… možná podle vašich standardů normálně. Pak si vyberte nějaký problém… jednu věc pro vylepšení toho pocitu ze života, o kterém mluvíte. Esther tímto procesem prošla v lednu, kdy jsme jí pobídli, aby šla usínat v pocitu těšení se, a po probuzení, aby oceňovala, a pak aby během dne sledovala mimovortexové momenty nebo příležitosti udělat zaměřovací kolo. Jak jezdí autem, což často, bere si s sebo rekordér.

road_through_forest_hdr-wallpaper-1366x768

Když nejede, tak má v kapse kousek papíru s tužkou, a během svých dnů doslova hledala materiál pro zaměřovací kolo. Něco se stalo, vytáhla rekordér nebo papír, a řekla: “Skvělé! Materiál pro zítřejší zaměřovací kolo.” Jinými slovy hledala věci, které byly v její vibraci trochu mimo, které by mohla napravit během zaměřovacího kola další den ráno. Jerry se jí smál, protože Esther měla seznam 3, 4, 5 a někdy 10 věcí pro zaměřovací kolo. Bylo pozoruhodné, jak v jádru těch věcí, které nashromáždila pro zaměřovací kolo, byla stejná vibrační vada.

Jakoby vesmír říkal…. to, že si je zapisovala, jí přitáhlo další a další a další věc, tak jako zákon přitažlivosti dělá. Jak pak Esther v pocitu ocenění ležela v posteli, nemohla se dočkat, až vstane, a udělá… říkala Jerrymu: Pojďme do obýváku a udělejme svou velkomyslnou práci. Tím myslela: Mějme nějakou velkomyslnou konverzaci. Myslela tím: Chci, abys mě poslouchal, jak dělám zaměřovací kolo.

ghost_nebula-wallpaper-1920x1080

Host: Je na tom závislá, co?

Abraham: Jerrymu to přišlo zábavné, protože Esther svá mimovortexová slova pořádně omílala. Jerry byl někdy terčem těch slov. Bylo to ale cokoliv, co jí život dával. Pak začala říkat svá vortexová slova, a pak se dostala na kolo.

Po 4,5 nebo 10 zaměřovacích kolech… netrvá to dlouho. Většinu rán to trvalo méně jak 30 minut. Po těchto kolech Esther začala psát knihu pozitivní aspektů na jakékoliv téma, ve kterém cítila největší pohyb. Zakončila to soustavným oceňováním. Jak dny ubíhaly, jeden se stavěl na druhým, Esther začala mít ten euforický pocit blahobytu. Začal ji všude následovat. A Jerrymu začala říkat: Jsem ve vortexu a nehodlám z něj jít pryč. Samozřejmě věděla, že občas z něj vyjde ven, a my také, ale snažila se tím říct, že ten vrcholný pocit posílení a jasnosti… takový pocit měla, když byla ve vortexu.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Jak si záměrně tvořit budoucnost

pink_stars_cluster-wallpaper-1920x1080

Setkávání s lidmi, obsažné konverzace, lidé– chodí po takové trase, trvá ji ujít asi 45 minut. Vede obytnou oblastí, a tak tam jsou stovky lidí, se kterými se mohou setkat. Čím více ve vortexu Esther byla, tím více lidí, kteří byli u svých poštovních schránkách, nebo venčili psa, nebo byli venku a navázali konverzaci… byli ve vibračním souladu s uvnitř vortexovým rozhovorem Jerryho a Esther. Mluvíte o tom, že chcete ten pocit nadšení. Být ve vortexu je o tom, aby spolupracující vesmír, zákon přitažlivosti, energie, která tvoří světy, se chovaly jako váš domovník, jako váš průvodce, jako někdo, kdo vás ladí na vše, co k vám chodí.

Za takových okolností k vám nechodí jídlo, které jen chutná lépe, protože jste ve vortexu, ale chutná lépe, protože bylo lépe připraveno, lépe koupeno, a chutná lépe, protože jste k němu byli inspirovaní. Každý aspekt vašeho života bude naladěný na takovou frekvenci, že začnete cítit, že o vás ví celý svět, obdivuje vás a spolupracuje s vámi, aby váš osobní svět udělal lepší, než jaký byl moment předtím. To je přesně to, co se děje. Když se dostanete do vortexu, energie, která tvoří světy, funguje jako váš agent.

galaxy_4-wallpaper-1920x1080

Zajímalo by nás, jak kdokoliv z vás dokáže snášet nebýt pravidelně ve vortexu. Pokud vám to přijde takové všední a neutrální, chceme vám říct, že jste ve vortexu nebyli dostatečně dlouho, abyste si zajistili jeho vibraci. Jak to budete den za dnem dělat…. Když tohle cvičení budete dělat 30 dní, dokud si svou vibraci nenaladíte do vortexu, stanou se vám dvě úžasné věci. První je, že kdykoliv budete mimo vorteu, tak to silně poznáte. Nebudete se cítit neutrálně.

A jak se do vortexu vrátíte, pocítíte nadšení, ale pozvednete svůj život na úplně novou úroveň. Lidé, kteří o vortexu a vibracích nevědí, lidé, co nevědí o zdrojové energii, kterou jste, lidé, co nevědí o mezeře, kterou úmyslně uzavíráte, lidé, kteří jsou převážně mimo vortex, počítající úspěchy podle manifestací, které vidí, že se dějí v životech druhých, lidé, kteří o tomto neví, budou užasle zírat a ptát se, co jste začali dělat za kouzla. Ptát se, jak něčí život může odrážet takovou jasnost, zábavu a hojnost, když jejich život to nezbytně neodráží.

V této chvíli jim řekněte: Jsem vibrační realista.

spiral_galaxy_4-wallpaper-1920x1080

Host: Co myslíte? Bude v 25. století proces o 12 krocích pro lidé jako my, kteří jsou závislí na vortexu jako Esther?

Čtěte také:  Abraham Hicks - Nechte to na vesmíru

Abraham: Dáváme přednost 3 krokům. 1. krok – požádejte. K tomu vám pomáhá kontrast. 2. krok – odpověď. Zdroj neustále odpovídá. To je to, co máte ve vortexu, ať tam jste nebo ne. 3. krok – umožňování. Dostat se do vortexu. Tři jednoduché kroky.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

2 komentáře

  1. Ahojte,

    prečítala som si prepis, pozrela video.. a hľadanie materiálu na zameriavacie kolo- tým je myslené hľadanie materiálu počas dňa na ďalšie ráno, kedy sa zameriava na všetko, za čo je vďačná? Alebo hľadanie veci, v ktorých by som niečo rada zmenila a v nich nájsť niečo, za čo som vďačná… celkom som nepochopila ten pojem “zameriavacie kolo”.
    Diky za postrehy 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *