Abraham Hicks – Tohle je manifestace

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis:

Esther nám nedávno řekla: Abrahame, vím, že furt mluvíte o vibraci, a já to chápu, ale chci, abyste věděli, že mám velmi ráda manifestace. Vysvětlili jsme ji, že manifestace se dějí neustále. Víte, že každý moment, kdy jste v tomto fyzickém těle, se svýma očima otevřenýma… jinými slovy vědomi… zažíváte manifestaci. Tohle je manifestace. Jde o neustálý proud manifestací. Chcete si být více vědomi svých momentů manifestací.

Chceme, abyste si byli více vědomi nepatrné krásy myšlenek měnící se na věci. Na začátku je vnímáte jako impulsy nebo myšlenky nebo nápady. Ale jak budete oslavovat, jak jejich novost ve vás exploduje, a přestanete být jako ostatní a požadovat, aby se vám ihned plně odhalily, a namísto toho si budete užívat jemné vnímání svého přijímání, pak vám bude přicházet nejen více manifestací, že vás budou ostatní sledovat a říkat si: “Co se s tebou děje? Sotva jsem slyšel, že jsi řekl, že po něčem toužíš, otočím se a už to nějak žiješ.”

Chceme, abyste jim byli schopni říct, že jste objevili, jak nechat, aby se vám toho v životě více manifestovalo tím, že jste nepotřebovali, aby se to manifestovalo předtím, než jste z toho byli nadšení. Jinými slovy, začnete si užívat předmanifestační verzi tolik, že… a tady to je… chceme, abyste to poslouchali celý týden… začnete si předmanifestační verzi budete užívat tolik, že ta manifestace se stane téměř zbytečnou.

fuman-wallpaper-1366x768

 

Jak se manifestace stane téměř zbytečnou, pak každý moment každého dne bude plný vzrušujících momentů a objevů vaší tvůrčí geniality. Ale když nebudete potřebovat to vidět předtím, než tomu uvěříte, a budete tomu i tak věřit, a když tomu budete radostně věřit, i když to nevidíte, uvidíte mnohem víc… uvidíte tolik, že ostatní budou říkat, že jste chamtiví, a budou říkat, že to není spravedlivé, že získáváte více, než si zasloužíte. To se nikdy nemůže stát. Protože přece jen tvůrčí proces probíhá následovně: Váš život v tomto fyzickém těle vás podnítil prosévat a třídit a přijít na to, co nechcete, a co chcete, díky čemu jste vypustili rakety touhy a požádali jste. Udělali jste první krok. Požádali jste a zdroj odpověděl.

Když požádáte, zdroj vám to dodá ve vibrační manifestaci. Pokud nebudete říkat: “Vibrační manifestace nestačí,” ale budete říkat: “Hele, existuje vibrační verze, kterou mohu cítit,” pak začnete dělat to, čemu říkáme třetí krok. Budete ve stavu přijímání, ve kterém jste naladěni na frekvenci svého expandujícího tvoření, a když, a jedině tehdy, budete naladěni na frekvenci svého expandujícího tvoření, budete ho moct sledovat při jeho odvíjení. To je tak lahodný stav bytí. Mít možnost pozorovat, jak vám vesmír bude krásně dodávat. Tomu říkáme umění umožňování. Tomu říkáme být ve stavu přijímání.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Proč vs Jak?

Tomu říkáme být ve stavu doplňování. Tomu říkáme být vibrační obdobou se svými touhami a vnitřním bytím. Tomu říkáme nebe na Zemi. Tomu říkáme být frekvencí zdroje, který je váš stvořitel. To tím myslíme, když říkáme: Jste ve vibračním místě, kde vše, po čem toužíte, nejen zdroj uskutečňuje, ale uskutečňujete to vy. Pak vy jako lidé z masa a kostí můžete pozorovat, jak vám vesmír dodává každou nuanci všeho, o co jste kdy požádali. Vaše žádání nezačalo po vašem narození. Žádali jste velmi dlouho.

V tomto fyzickém bytí jste mnohem starší, než víte. Vaše fyzické tělo je dítě z hlediska úplnosti toho, čím jste. Jak vám začne záležet na tom, jak se cítíte, a budete ochotní naladit své myšlenky, protože chcete najít frekvenci, ze které se cítíte uspokojeně, pak v tom osobním objevu uspokojení se udržíte v tom, co nazýváme aktivní zóna, kde budete moct pozorovat, jak vesmírné síly a energie, která tvoří světy, pracují pro vás.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *