Abraham Hicks – Tohle vám aktivuje vibraci hojnosti

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Lidé někdy nechápou, jak jim hojnost přichází do života. Někdy se příliš ztratíte v příběhu manifestování, než něco uděláte. Chceme, abyste uznali, co vše stojí za procesem tvoření hojnosti, a že než začnete mít touhu po hojnosti pro cestování, zábavu nebo pomoc druhým, tak v tom procesu se toho hodně stalo. Pokud byste uznali, kolik se toho už stalo, bylo by pro vás snadnější si to umožnit, aby to přišlo do vaší mysli,   do vašeho impulsu, do vašeho života. Nejprve musíte věřit v zákon přitažlivosti.

Věříte, že dostáváte to, na co myslíte? Dává tedy smysl, že každé téma má dva konce. Na jednom konci je jeho přítomnost a na druhém absence. Pokud něco, po čem toužíte, k vám nechodí, vždy to znamená stejnou věc. Více přemýšlíte a mluvíte o nepřítomnosti té věci než její přítomnosti. Je to o tom si spojit to, co k vám chodí, s tím, jak se cítíte, a pak udělat malou změnu v pozornosti, abyste změnili to, jak se cítíte, což se poté v životě projeví. Svůj pocit osobní hodnoty naleznete tak, že umožníte zákonu přitažlivosti, aby vám dal to, oč žádáte.

tropical_island_hotel-wallpaper-1920x1080

Jakmile si uvědomíte své myšlenky, a jak často je myslíte, což vás zpomaluje, a budete to dělat méně tak, že něco jiného budete dělat více, dostanete se častěji do stavu přijímání, odkud přichází nápady, a na základě nějakého nápadu půjdete do akce až k té manifestaci, do toho místa, kde se vše propojí, kde se dějí setkání a nápady proudí. Poté začnete věřit své schopnosti být, dělat nebo mít cokoliv, po čem toužíte.

Někdy, když jste uzavření, je dobré si trochu vyčistit vibraci. Nejlépe to většinou uděláte tak, že se přestanete zaměřovat na téma, které vás trápí, a zaměříte se na snadnější téma. Protože ta celá myšlenka o úsilí je o tom, že věříte, že je to těžké. Hojnost proudí všude kolem vás. Ale v pocitu, že neproudí dost rychle, nebo v pocitu, že musíte vynaložit námahu, abyste získali nějakou hodnotu, si tu hojnost blokujete. Pokud se tvrdohlavě budete zaměřovat na téma hojnosti, musíte najít způsob, jak o tom přemýšlet bez odporu. Je ve vašem životě důkaz hojnosti kromě peněz? Víme, že chcete, aby k vám peníze chodily snadněji.

luxury_terrace-wallpaper-1920x1080

My chceme, aby k vám proudily různými cestami. Proudí k vám hojnost něčeho jiného kromě peněz? Zaměřte se konkrétně na myšlenku hojnosti – hojnosti dobrých věcí. Mluvte jemně a sebevědomě. Na této planetě je hojnost sladce vonícího vzduchu. Kdykoliv Esther přijede do nového města, jakmile vystoupí do atmosféry toho města, jako první ji s pocitem ocenění vstřebá. Všimne si, jak je odlišná. Suchý vzduch se liší od vlhčího vzduchu. Někdy cítí sladké vůně. Cítí ve vzduchu atmosféru. Nikdy ale nepřestane oceňovat tento vysoce kvalitní, pro její život důležitou, dobře pociťovanou hojnost vzduchu. Vždy tam je, ale nebere ho za samozřejmé.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Vytvořte si dokonalý den

Protože je na tom něco tak vyživujícího. Hojnost krásných budov. Hojnost krásných lidí a vztahů. Hojnost nekonečných otázek a tudíž nekonečných odpovědí. Hojnost jídla. Hojnost blahobytu. Hojnost silnic a vodních kanálů a dopravních prostředků. Hojnost lidí, kteří stojí na místě a dělají různé věci, ale jsou na vibračním místě, ze kterého nalézají uspokojení. Hojnost lidí, dopravních policistů a lidí, kteří staví silnice.

Hojnost všech věcí, které tvoří tento svět. Když se takto nějakou dobu zaměřujete, není možné, abyste se necítili požehnaně, abyste si neuvědomovali svou hodnotu. Hojnost dobrého načasování. Hojnost příznivců. Hojnost lidí, co dělají dobrou práci. Hojnost radostných lidí. Hojnost lidí, kteří pomáhají různými způsoby. Je taková hojnost propojení a blahobytu.

maldive_islands_resort-wallpaper-1920x1080

Jak jsme se takto zaměřovali, v žádném z vás nebyl odpor. To je hojnost, a takové konverzace vás udržují ve vibraci, která umožňuje přijetí hojnosti, o kterou žádáte, a která se rodí ve vašem vortexu, aby se vám v různých oblastech ukázala. Protože jsme byli bez zaměření na téma peněz nebo financí, tak žádné vzorce myšlení, které s tím máte spojené, nebyly během této konverzace aktivované. Vaše vibrace hojnosti byla zesílená takovou konverzací. Jste na jiném vibračním místě. Začnete pociťovat tu důvěru, protože to do určité míry byla uspokojující konverzace… Byla ta slova uspokojující? Rezonovali jste s nimi? Také to cítíte?

Nezaměřovali jste se na téma, které aktivuje odpor, a zaměřili se na témata, která aktivují to, co chcete. Praktikovali jste vibraci touhy a váš bod přitažlivosti se za tu chvíli změnil. A protože se váš bod přitažlivosti změnil, vše ostatní se změní. Potkáte příjemnější lidi. Vzduch bude všude vonět lépe. Peníze k vám budou proudit snadněji. Jak si spojíte manifestace, ke kterým dojde, s konverzací, kterou jste právě úmyslně měli, poté začnete důvěřovat své schopnosti ty věci přijmout. Nezbytná je pouze důvěra ve vaše přijímání. Žádáte a ono je zodpovězeno – je to hotová věc. Kdybyste viděli, jaká hojnost se nahromadila ve vašem vorteu, neměli byste čas ji všechnu využít.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *