Abraham Hicks – Tohle vám brání v nalezení více ocenění

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Chtěla bych, abyste více mluvili o oceňování… mám s oceňováním nějaké potíže.

Abraham: Najděme tedy slovo, které s vámi bude lépe rezonovat. Někdo se nás ptal: Není láska lepší slovo než oceňování? Nepopisuje víc nefyzickou energii? My na to: Láska a oceňování jsou stejné vibrace. Někteří lidé používají slovo vděčnost. Pocit vděku. Všechna ta slova popisují pocit blahobytu. Je dobré praktikovat oceňování. Jinými slovy hledat věci, za které byste chtěla poděkovat. Jak se to rozjede… není třeba spoustu chtění… jen chtít cítit ocenění je dobrý první krok. Jak chcete cítit ocenění, přitáhnete si něco, co můžete ocenit. Jak to oceňujete, přitáhnete si něco dalšího. Může to nabýt pořádného spádu.

Zabraňuje tomu akorát kritičnost, obviňování… jinými slovy opak oceňování. Mnozí z vás se nacházíte v pozici, kdy je snadnější obviňovat nebo odůvodňovat, racionalizovat, než oceňovat, protože jste si více vědomi toho, jak lidé projektují na vás, než si jste vědomi toho, jak vy projektujete na lidi. Když žijete ve světě, kde většina lidí nic neví o proudění energie, spousta lidí je naštvaných na tohle a zklamaných z tohoto. Někdy na ně narazíte a na chvíli jste jejich předmětem pozornosti a tak vás zahltí svými problémy vy se začnete bránit a pak si vyčítáte to, že nejste schopni oceňovat. Nežádáme vás, abyste oceňovali věci, které nejsou ocenitelné.

forget_me_nots

Neřekli bychom: Jez sklo a ať se ti to líbí. Říkáme ale, abyste byli tak nadšení z toho, jaký je to dobrý pocit se cítit dobře, že začnete hledat důvody se cítit dobře, aby ta touha byla tak silná, že staré návyky snadno překonáte. Dává vám to smysl? Není snadné se pouze dívat skrze vaše oči, že? Protože jak se díváte vašima očima, většinou vidíte, jak se někdo dívá zpět na vás. Pak začnete přemýšlet nad tím, co si myslí, když se dívá zpět na vás, a staré myšlenkové návyky se vrátí, jestli jsem dost krásná, jestli mám správnou velikost, jestli mám správnou barvu, jestli jsem   ve správný čas na správném místě. Slyšeli jste totiž tolik lidí, jak druhé škatulkují a klasifikují, a tak neustále hodnotíte sebe sama, což je hlavní důvod, proč více z vás necítí více ocenění.

Tím myslíme, že to, co často cítíme z většiny fyzických bytostí, mluvíme obecně o kolektivním vědomí, ne o této místnosti, protože vy se obecně od kolektivního vědomí dost lišíte, ale jak se díváme na tohle vědomí, namísto oceňování vidíme defenzivní postoj. To nám říká, že vás více zajímá to, co si druzí myslí o vás, než to, co vy si myslíte o druhých. Cítíte, jak je to svazující? Nemůžete kontrolovat, co si druzí myslí o vás.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Očekávejte, že vám vše vyjde dobře

20150714_085322

Nevíte, komu dnes zemřel pes,  nebo kdo se s nimi rozešel, nebo kdo jim sebral peníze z účtu. Nevíte, co prožívají, tak nemůžete pochopit, proč mají k vám takový postoj, jaký mají. Nemůžete to kontrolovat. Ještě s námi zůstaňte. Dostaneme se k jádru této věci. Jak se pohybujete svým dnem,  a rozhodli jste se, že není nic důležitějšího než se cítit dobře, že dnes budete vědomě hledat věci na ocenění, tak předmět pozornosti, který jste si stanovili, což je jen oceňování… vybudovali jste si tak obvod mezi vámi a tím předmětem pozornosti, na kterém zákon přitažlivosti ihned začne pracovat. Ihned budete vidět věci, které můžete ocenit.

Pokud nechápete, že to jediné, co vás ovlivňuje, je to, jak proudíte svou energii, jestli věříte tomu, že vás ovlivňuje to, co dělají druzí lidé, a jak je vidíte, že se jim nelíbí, co vidí, tak máte tendenci se proti tomu bránit. Máte tendenci se bránit, obviňovat a být popuzení, že nemůžete být více tím, co druzí chtějí. Nebo že nechtějí více toho, čím jste.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Přichází první myšlenka nebo pocit?

Abraham v tomto videu popisuje vztah mezi našimi myšlenkami a myšlenkami našeho Zdroje.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *