Abraham Hicks – Tohle vám zvýší vibraci v oblasti vztahů

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Host: Rád bych vám předem poděkoval za vaše následující slova a věty, která nás dostanou do toho sladkého středu, která budeme několik dalších let poslouchat, nespoléhat na ně, ale alespoň je mít v zadní kapse.

Abraham: Zahrnul jste všechno. V souvislosti s tématem vztahů?

Host: Cokoliv doporučujete. Máme tu vibraci vztahů…

Abraham: Tak se posuňme nahoru po emoční stupnici v tématu vztahů. Kéž bych měl vztah. Kéž bych měl vztah, protože ho nemít je osamělé. Kolem sebe vidím lidi, kteří mají vztahy, a nenávidím je. Nebylo by hezké, kdybych byl uvnitř dobře stvořeného, dobře zamyšleného, dobře vibračního vztahu?

Nebylo by hezké, kdybych mohl pozorovat aspekty mého života a ostatních, a z toho spatřit aspekty věcí, které nechci, a spatřit aspekty věcí, které chci, a všimnout si ten rozdíl. Nebylo by hezké, kdyby každý vztah, ať už osobní, romantický vztah, nebo přátelství, nebo setkání cizích lidí… každý vztah má pozitivní a negativní aspekty.

Nebylo by hezké, kdybych byl tak často naladěn na perspektivu toho, kým skutečně jsem, že bych ve všech viděl to nejlepší? I když vím, že můj vortex je plný všech těchto věcí, které ve vztahu chci. Tím, že hledám všude pozitivní aspekty, pravidelně praktikuji ty myšlenky a pocity.

diamonds_5-wallpaper-1366x768

Nebylo by hezké, kdybych to měl tak zvládnuté, že bych v tom tématu necítil žádný nedostatek? Nebylo by hezké, kdybych cítil tak málo nedostatku v tom tématu, nebo v jiných tématech? Jen bych se cítil dobře nyní. Nebylo by hezké, kdybych všude, kam šel, potkával lidi, a společně bychom věděli, že jsme mnohem více, než když jsme individuálně zaměřeni.

Nebylo by hezké, kdybych si byl vědom vibračních dynamik spolupracujících složek v interakci s ostatními lidmi, nehledě na to, kým jsou, a kde je potkám. Nebylo by tak hezké, kdybych mohl tento svět vnímat očima zdroje, a všude, kde se podívám, vidím pro sebe a ostatní výhody? Nebylo by úžasné, kdyby moje každá konverzace zahrnovala vzájemné povzbuzení? Nejen povzbuzení druhých nebo mě samotného? Nebylo by báječné, kdybych potkával více lidí na mé úrovni, a nebylo by fantastické, kdyby moje úroveň byla na místě pozitivní energie? Nebylo by to nejlepší, kdyby moje vyšší Já a já bylo stále v souladu?

Ne protože moje vyšší Já snižuje mou vibraci, ale protože stoupám k vibraci svého vyššího Já. Nebylo by to nejlepší, kdyby mě zákon přitažlivosti sladil s ostatními, kteří dělají to stejné, abychom všichni byli vibračně v souladu se svým vyšším Já? Není to to nejlogičtější v celém vesmíru, aby zákon přitažlivosti přivedl dalšího člověka v souladu ke mně, když jsem v souladu, a nebyl by to ten nejúžasnější dynamický vztah, který si dokážu představit? Není báječné chápat zákon přitažlivosti? Není hezké mít systém vedení?

Čtěte také:  Jak napravit současný vztah?

hands_holding_spring_flowers-wallpaper-1366x768

Není hezké vědět, kde se na emoční stupnici nacházím? Není hezké vědět, že je jedno, kde se nacházím, a že se do souladu mohu kdykoliv vrátit? Není hezké vědět, že v souladu nemusím být neustále? Není hezké vědět, že v něm mohu být neustále? Není hezké vědět, že mám kontrolu nad vibrací, kterou cítím? Není úžasné, že mohu každý den být svědkem důkazů toho, co vibračně dělám? Vše v mém životě, každý vztah, který mi přijde do života, každý člověk, na kterého narazím, můj vztah se všemi a se vším je důkazem vibračního vztahu, kterého jsem dosáhl se svým vyšším Já. Miluji, že jsem záměrným tvůrcem svého života.

Miluji vědění o vibraci a zaměření. Miluji vědění o emocích. Miluji tohle chápání, jak to vše spolu souvisí. Miluji být záměrným tvůrcem svého života. Miluji učit dle svého příkladu. Miluji vědění, že to, co si myslí ostatní, nesouvisí se mnou. Miluji vědění, že se nemusím cítit tak jako ostatní. Miluji učit dle svého příkladu.

Miluji, když se sladím se svým vyšším Já, a jdeme po této cestě společně, zaměřuji se na věci, na kterých záleží, a beru myšlenky tam, kde ještě nebyly. Miluji být na okraji vztahů tak, jak měly fungovat. Miluji mít především vibrační vztah se svým vyšším Já. To je nejvíce na mé mysli. Miluji pozorování toho, co přichází poté. Skvělá chvíle na přestávku.

Líbil se vám článek a video? Níže přispěním libovolné částky podpoříte překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE. Děkuji.

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Abraham Hicks – Způsob, jak si přitáhnout životního partnera

Přepis (video na konci): Pokud budete nadále udržovat vibraci: “To není ono, to není ono, …

1 komentář

  1. Děkuji, přesně tohle jsem teď potřebovala … děkuji 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *