Abraham Hicks – Tohle vás naladí na pocit pohody a lehkosti

Líbí se vám překlady a moje tvorba? Můžete mě ZDE podpořit. Jakýkoliv příspěvek oceňuji. Děkuji

Přepis (video na konci):

Miluji lehkost svého světa. Miluji, že vím o vibraci to, co vím. Miluji vědění, že je to o frekvenci, a že se mohu zaměřovat. Miluji lehkost, které jsem schopen často dosáhnout. Miluji, když si vyčlením čas na to najít pocit lehkosti. Miluji, že znám vesmírné zákony. Miluji, že rozumím své vibrační podstatě. Miluji mé chápání zaměřování a hybnosti. Miluji, že tento den mohu začíst ve vibraci blahobytu a lehkosti. Vážně rád vím, že zdroj mě a všechny ostatní obklopuje. Že všichni, které miluju, jsou obklopeni touto lehkostí.

Miluji, když je to ve mně aktivované tak, že to dokážu plně cítit. Miluji vědění, že budu veden k dokonalým myšlenkám a chováním, když na to bude načasování dokonalé. Mezitím sedím v lehkosti a dychtivosti a oceňování všeho, co mě čeká. Jsem šťastný z toho, kde se nacházím a nadšený z toho, co je na cestě. Vím, že mnozí hledají to, co poznávám. Jsem tak potěšený, že to názorně žiju tak, že to ve všech ohledech bude evidentní těm, kteří mě uvidí.

jumping_dolphin-wallpaper-1920x1080

Cítím se tak šťastný, že dokážu vynechat okolnosti z rovnice mé lehkosti. Že svým zaměřením jsem schopen najít lehkost. Obdivuji nefyzickou energii, která proudí s lehkostí a dokonalostí kolem všeho, co existuje. Miluji rozjímání nad tím, že existuje atmosféra blahobytu, která je na nás všechny zaměřená,  a do míry, do které najdeme lehkost a vpustíme ji dovnitř, budeme tento blahobyt zažívat.

Miluji, když má lehkost se začne rozpínat. Když začnu cítit hybnost zvyšování mé vibrace. Když začnu začnu cítit dychtivost. Ne dychtivost, která mě nyní inspiruje k akci, ale dychtivost z toho, co je na cestě. Taková optimistická obroda uvnitř mě probíhá. Zatímco vím, že na akci ještě není ten správný čas, vím, že je na cestě. Mezitím se cítím pohodlně v tomto optimismu, který ve mně roste. Mám pocit, že mám přístup k moci, která tvoří světy. Jsem schopen ji zaměřovat. Miluji, že se učím to zaměřování vyvažovat.

tree

Jak se zaměřuju se souladem, cítím, že si umožňuju, aby energie ke mně a skrze mě proudila. Přijde mi tak vzrušující se dostat do místa blahobytu a začít ho vyzařovat skrze mé zaměření ve směru věcí, na kterých mi záleží. Obdivuji tohle chápání bezpodmínečné lásky, zaměření a energie, která ke mně proudí. Postupnými kroky jsem schopnější v tom, abych nestavěl do proudu této energie okolnosti. Vím, že začínám zvládat tento proud energie. Vím, že každým dnem jsem díky svému zaměření schopnější.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Síla rozhodnutí aneb jak jsem si zhmotnila diamant

Někdy se nadchnu a chci běžet vpřed. Ale kdykoliv ten pocit přijde, cítím, že mě pohání tak trochu neklid,  a uvědomím si, abych ještě nejednal, abych v tomto vědění ještě setrval. Našel vibrační soulad a sledoval, jak má touha inspiruje ostatní k činům. Nyní chápu, že má touha neznamená jen, že budu inspirován k akci, která učiní změnu. Chápu, že díky mé touze a udržování tohoto místa touhy je větší pravděpodobnost, že druzí najdou to stejné. Jde o větší hnutí než jen o mě, když se napojím a něco s tím udělám. Jsem to já, kdo povzbuzuje růst, kdo nastavuje tón, kdo nalézá místo, kdo září světlo, kdo pokládá otázky, kdo se připravuje, a pak jsem to já, kdo sleduje výsledky dosažení toho vibračního místa. Každý den miluji nalézání toho místa a miluji sledování výsledků místa, které jsem našel.

1837718

Jsem dychtivý po tom jít ven a sledovat ten větší růst a detaily, ale mezitím jen sleduju, co se děje v mém světě kolem mě, jak si ukazuji tuto páku, kterou aktivuji, jak se napojuji na tuto energii, která tvoří světy. Věřím, že se vším, čím jsem, že mohu být, dělat nebo mít cokoliv. Že mohu ovlivnit cokoliv, co si přeju. Velmi oceňuji své životní zkušenosti, které mě přiměly se zaměřit na to, co je pro mě důležité. Nyní cítím, že tohle je moje chvíle umožňování. Teď chápu, o čem je umožnění zdrojové energie, aby proudila ke mně a skrze mě.

Jsem dychtivý po čtvrtém kroku, který dělám trochu každý den, ale momentálně jsem v kroku třetím. Mou prací je nyní umožňování. Na mé straně není žádná netrpělivost, protože není nic, co bych měl dělat. Nejsem vybízen udělat něco, na co nejsem připraven. Nikdy pro to nebudu vybídnutý. Když se snažím na sebe tlačit, abych dělal něco, na co nejsem připraven, dochází k nerovnováze ve vibraci. Je tak skvělé vědět, že zdroj mi kryje záda.

Sombrero galaxy

Je skvělé vědět, že věci, na kterých mi záleží, jsou na cestě. Je skvělé vědět, že mou prací je udržovat tohle místo, tohle vědění, a být bez snahy převzít roli zdroje a být vším pro všechny lidi, být bez snahy být jádrem nějakého hnutí ve smyslu akce, ale být vibračním jádrem hnutí, o které masy lidi žádají.

Chápu, že nejsem jediný, který do svého vortexu umístil touhu. Jsou stovky tisíců a miliony lidí, kteří si do vortexu dali touhu, kterou pomáhám uskutečnit, jak nalézám a jsem na tomto vibračním místě umožňování zdrojové energii, aby dělala to, co umí. Jsem na správném místě ve správný čas a dělám správnou věc. Miluji tento život a co mi poskytuje.

Čtěte také:  Abraham Hicks - Lze obejít fyzikální zákony?

Host: Krásné.

Líbil se vám článek a video? Níže můžete podpořit překlady a provoz této stránky. Umožní mi to Vám poskytovat více obsahu. Každý příspěvek oceňuji. Více se dozvíte ZDE.

Překlad: Dajw

 

Líbil se vám článek a video? Přispěním libovolné částky níže podpoříte tvorbu překladů i chod stránek. Oceňuji vaše dary.

Přispějte

Vyberte způsob daru
Kontaktní údaje

Please enter offline donation instructions in this form's settings.

Dar celkem: 100.00Kč

Čtěte také

Jak urychlit manifestaci toho, co chceme?

Zde se dozvíte, co je nejdůležitější manifestací a proč vlastně chceme vše, co chceme. A zjistíme, co přestat dělat, abychom urychlili manifestaci toho, co chceme.

1 komentář

  1. Naaaaaadherne.Dekuju:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *